Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 вересня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 вересня)

"Агент Джонні Інгліш: Нова місія"

Режисер: Девід Керр

Коли всі агенти секретної служби Її Величності раптово виходять з ладу, в гру вступає запасний варіант. Зразок англійського стилю і улюбленець фатальних красунь; король безвихідних ситуацій і хранитель аналогових традицій в цифровому світі, агент Джонні Інгліш (Роуен Аткінсон) - біль і гордість британської розвідки.

IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 33%

Рецензія: Олексій Першко (8)

"Герой мого часу"

Режисер: Тоня Ноябрьова

Жорик (Євген Бушмакін) приїхав зі своєї діри в Київ, щоб знайти сенс свого життєвого призначення саме в столиці. У його планах елітні заклади, європейські цінності та культурні заходи, але поки що доводиться жити серед брудних під'їздів, ліфтів, які не працюють, убогих каруселей, дешевих дівок і моря півасіка. Жорік шукає роботу, щоб жити постійно серед прекрасного, намагається постійно бути серед дорогих речей . Але найважче - побудувати відносини, адже йому дуже сподобалася одна дівчина із заможної сім'ї.

"Проста послуга"

Режисер: Пол Фіг

Стефані (Анна Кендрік), мама-блогер з маленького містечка, надає подрузі (Блейк Лайвлі) просту послугу, після чого та безслідно зникає. Разом з Шоном, чоловіком зниклої, Стефані повинна докопатися до істини. Відтепер їхнє життя сповнені таємниць і зрад, любові і вірності, вбивств і помсти.

IMDB: 7,3
Rotten Tomatoes: 84%
Metacritic: 68

За: "Чудовий трилер з заплутаним несподіваним сюжетом", Морін Лі Ленкер, Entertainment Weekly.

Проти: "Той випадок, коли талановиті люди працювали над дешевим матеріалом", Джон Фрош, hollywood Reporter.

"Лондонські поля"

Режисер: Метью Каллен

Нікола Сікс (Ембер Херд), фатальна красуня, що володіє даром ясновидіння, живе з передчуттям своєї скорої смерть. Не втримавшись, вона починає небезпечний любовний роман відразу з трьома чоловіками, хоча точно знає, що один з них незабаром стане її вбивцею.

IMDB: 6,2
Rotten Tomatoes: 0%
Metacritic: 28

"Мара"

Режисер: Клайв Тонг

Кейт Фуллер (Ольга Куриленко) розслідує вбивство чоловіка, якого, як вважає поліція, задушила уві сні власна дружина. В якості свідка проходить восьмирічна дочка вбитого. Заглиблюючись в цю справу, Кейт дізнається про існування древнього демона, який вбиває своїх жертв уві сні.

IMDB: 5,0
Rotten Tomatoes: 13%
Metacritic: 32

"Викрадачі шкарпеток"

Режисер: Галина Міклінова

Може бути, у вас вчора або в цю саму хвилину пропала шкарпетка. Хто в цьому винен? Шкарпеткоїд! Загадкова і невловима істота, яке пожирає одну шкарпетку з пари.

IMDB: 5,9

Юрий Шевченко 21 вересня 2018
Like

Ім’я:
04 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 596