Що в кіно? Прем'єри тижня (20-27 лютого)


Що в кіно? Прем'єри тижня (20-27 лютого)

"Влада"

Режисер: Адам МакКей

Коли світом керують гроші і зв'язки, одна людина може отримати безмежний вплив. Унікальний дар переконання, неабиякий розум і доступ на найвищі рівні влади дозволили йому стати ляльководом серед сильних світу цього. Залишаючись тіньовим гравцем, він назавжди змінив хід історії.

IMDB: 7,2
Rotten Tomatoes: 66%
Metacritic: 61

За: "Давайте дамо МакКею знімати все байопіки? А Бейл ... Немає слів", Сара Стюарт, New York Post.

Проти: "Нічого нового. Нічого цікавого", Джеймс Берардінеллі, ReelViews.

Рецензія: Олексій Першко (9)

"Наркокур'єр"

Режисер: Клінт Іствуд

Ерл Стоун (Клінт Іствуд) - самотній старий. Його приватний бізнес знаходиться на межі розорення, відносини з дружиною не ладяться, а діти, здається, давно забули про його існування. Несподівано йому пропонують нескладну, але прибуткову роботу – просто водити машину. Стоун погоджується і незабаром розуміє, що став наркокур’єром мексиканського картелю і потрапив в поле зору оперативника Агентства з контролю за оборотом наркотиків.

IMDB: 7,2
Rotten Tomatoes: 70%
Metacritic: 58

За: "Нових фанів Іствуд не завоює, але цінителів порадує", Пітер Дебрюж, Variety.

Проти: "Нудна расистська мелодрама", Кеті Уолш, Tribune News Service.

Рецензія: Олексій Першко (9)

"Як приборкати дракона 3: Прихований світ"

Режисер: Дін ДеБлуа

Колись вікінги жили в гармонії з драконами. У ті часи вони ділили радість, горе ... і останні штани. Здавалося, що так буде завжди, але поява загадкової Денної Фурії змінила життя острова. І тепер Іккінг і Беззубик зіткнуться з безжальним мисливцем на драконів, який прагне знищити все, що їм дорого.

IMDB: 7.9
Rotten Tomatoes: 94%
Metacritic: 69

"Ефір"

Режисер: Кшиштоф Зануссі

На початку ХХ століття, на кордоні двох потужних імперій, військовий лікар зухвало проводить наукові експерименти з ефіром. Його мета – отримати безмежну владу над людьми, над їх тілом і волею. Ціна успіху – віддати душу темряві.

IMDB: 5.7

Рецензія: Олексій Першко (5)

"Я - мільярдер"

Режисер: Даніеле Лукетті

Розважливий і цинічний мільярдер Нума Темпеста за рішенням суду змушений провести рік на громадських роботах в притулку для бездомних. При цьому у нього відібрали закордонний паспорт, а йому терміново потрібно потрапити на важливу зустріч за кордоном, інакше зірветься велика угода. На які тільки хитрощі не піде багач, щоб провернути задумане.

IMDB: 6,0

Оскар Фест

Напередодні церемонії нагородження премії Оскар в мережі кінотеатрів Планета Кіно пройде Оскар Фест. В його програму увійшли лідери головної кінопремії світу: "Зелена книга", "Холодна війна", "Фаворитка", "Богемна рапсодія", "Народження зірки" і "Острів собак".

Фестиваль американського кіно "Незалежність"

У програмі: "Ви зможете мене пробачити?", "Чорний КККЛансмен", "Середина 90-х", "Хороший хлопчик", "Якщо вулиця Біл могла б говорити", "Восьмий клас".

Юрий Шевченко 20 лютого 2019
Like

Ім’я:
13 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 937
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 227