Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 травня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 травня)

"Аладдін"

Режисер: Гай Річі

Молодий злодюжка Аладдін (Мена Массуд) хоче стати принцем, щоб одружитися на принцесі Жасмін (Наомі Скотт). Тим часом візир Аграби Джафар (Марван Кензарі) має намір захопити владу, а для цього прагне роздобути чарівну лампу, що зберігається в печері чудес.

IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 58% (критики), 93% (глядачі)
Metacritic: 54%

Рецензія: Олексій Першко (8)

"Річард говорить "Прощавай"

Режисер: Вейн Робертс

Професор коледжу (Джонні Депп) вирішує жити на повну котушку після того, як йому ставлять серйозний діагноз. Відтепер всі заборони зняті, а таємні бажання можуть нарешті здійснитися.

IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 0% (критики), 81% (глядачі)
Metacritic: 37

"Брайтбьорн"

Режисер: Девід Яровскі

Що, якщо інопланетна дитина з надздібностями, яка потрапила на Землю, замість того, аби стати героєм для людства, виявиться чимось набагато більш зловісним?

IMDB: 6,6
Rotten Tomatoes: 58% (критики), 73% (глядачі)
Metacritic: 46

"Отруйна троянда"

Режисер: Франческо Чінквемані

Карсон Філіпс (Джон Траволта) в минулому ¬– зірка футболу, тепер – приватний детектив. У його руки потрапляє проста, на перший погляд, справа. Але розслідування приймає несподіваний поворот: в заплутаній низці жорстоких злочинів замішана його дочка, яка давно зникла.

IMDB: 4,4

"Анджело"

Режисер: Маркус Шляйнцер

Початок XVIII століття, Відень. Під опіку знатної графині Комтессе потрапив темношкірий хлопчик-раб на ім'я Анджело. Анджело виріс, досяг повноліття, став красивим чоловіком і справжнім талісманом при віденському дворі. Його багато хто почав цінувати, і так було б ще багато-багато років, якби хлопець не закохався у білу жінку. Після їхнього секретного весілля на Анджело чекає зовсім інше життя.

IMDB: 5,6
Rotten Tomatoes: 83% (глядачі)

"Зроблено в Італії"

Режисер: Лучано Лігабуе

Як часто ми чекаємо змін, забуваючи, що все залежить від нас самих. У Ріко, здавалося б, є все для щастя: робота, власний будинок, молода дружина Сара і вірні друзі, на яких можна покластися в будь-якій ситуації. Але одного разу його життя кардинально змінюється.

IMDB: 5,9

"Весела ферма"

Режисер: Лізі І. Осволл

Корова на ім'я Клара проживає в місті та мріє стати великою зіркою. На літні канікули вона приїжджає погостювати до батьків на ферму. Там вона вирішує прославити ферму, ставши кращим кулінаром. Разом з друзями, місцевими жителями: бичком - репером Гутом, куркою Чікколіною і іншими вона приступає до роботи, хоча дехто хоче їй перешкодити.

IMDB: 6,1

ЮШ 25 травня 2019Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2953
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2090
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1397
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 179