Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 вересня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 вересня)

«Тарас. Повернення»

Режисер: Олександр Денисенко

Масштабна історія про останні місяці заслання Тараса Шевченка в російській царській армії, що окупувала в середині XIX в. казахські степи. Поет одержує звістку від друзів про помилування його царем Олександром II. Однак військове керівництво Новопетрівської форту не поспішає повідомляти про це Тараса і не видає наказ про звільнення. Більш того, до форту прибуває таємний агент з Петербурга.

Рецензія: Андрій Недзельніцкій (8)


«Таємничий сад»

Режисер: Марк Манден

Дівчинка Мері осиротіла та змушена переїхати в оповитий таємницями особняк свого дядька в Англії. Правилами строго заборонено виходити зі своєї кімнати і бродити коридорами величезного будинку, але одного разу Мері знаходить потайні двері, що ведуть у дивовижний світ, де виконуються будь-які бажання – таємничий сад.

IMDB: 5,5
Rotten Tomatoes: 66% (критики), 46% (глядачі)
Metacritic: 62


«Війна з дідусем»

Режисер: Тім Гілл

Пенсіонер Ед (Роберт Де Ніро) побився з охоронцем супермаркету, після чого за порадою поліції дочка перевозить його в будинок своєї сім'ї. Сам він від переїзду не в захваті, а його 12-річний онук Пітер просто в сказі, адже дідові віддали його улюблену кімнату, а самого хлопця переселили на горище. Не бажаючи миритися з цією кричущою несправедливістю і не думаючи про наслідки, хлопчик оголошує дідусеві війну. Але пенсіонер виявляється не простий, адже він був на справжній війні і як старий солдат готовий нести втрати.

IMDB: 5,4


«Соціопати»

Режисер: Джуліус Берг

Три молодих британських нероби планують пограбувати особняк місцевого хірурга. Проникнувши в будинок, вони досить швидко знаходять сейф, але зламати його ніяк не виходить. Поки зловмисники чекають господарів, щоб випитати у них код, до них приєднується дівчина одного з них. А коли додому повертається літній доктор з дружиною, події приймають несподіваний поворот.

IMDB: 4,6
Rotten Tomatoes: 58% (критики), 27% (глядачі)


«Морські паразити»

Режисер: Ніса Гардіман

Студентка Шеворн – справжній інтроверт. Дівчина вивчає морську біологію, і їй цікавіше дивитися в мікроскоп, ніж спілкуватися з однокурсниками. Вона вирушає проходити практику на невеликому рибальському судні, що обіцяє нові враження і багатий матеріал для наукових досліджень, хоча команда і не в захваті від пасажирки, так як її руде волосся є поганою прикметою. Але тим не менш, капітан вирішує ризикнути і запливає в заборонену зону, де корабель раптово «застряє». З'ясовується, що до бортів судна присмокталися невідомі науці морські істоти.

IMDB: 5,7
Rotten Tomatoes: 86% (критики), 49% (глядачі)
Metacritic: 60


«Белла Бінго. Курячий забіг»

Режисер: Атле Солберг Блаксет

Елла і Генрі – нерозлучні друзі з самого дитинства. Елла дуже дорожить дружбою з Генрі і готова заради нього на все, навіть відкрити персональний цирк. У цьому цирку все виглядає інакше: курки замість ведмедів, діти замість фокусників, феєрверки замість світла софітів. І все б нічого, але в якийсь момент Елла втрачає контроль над тим, що відбувається і все перевертається з ніг на голову. Чи зможе Елла пройти через всі випробування і зберегти цирк, а разом з ним і дружбу?

IMDB: 4,6


«Будинок 32»

Режисер: Альберто Пінто

Початок 1970-х. Мріючи почати нове життя у великому місті, родина в'їжджає в простору квартиру, де збереглася вся обстановка від старих мешканців. Дуже скоро сім'я розуміє, що крім них в квартирі знаходиться щось страшне. Воно спілкується з ними через паралізованого діда, залишає записки, забороняючи залишати квартиру і звертатися за допомогою фахівців. Щоб вижити, сім'ї потрібно розгадати таємницю будинку 32.

IMDB: 5,4
Rotten Tomatoes: 50% (критики)


Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів
 

Юрий Шевченко 23 вересня 2020
LikeІм’я:
28 листопада 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (29 жовтня - 4 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (29 жовтня - 4 листопада)

Відьми, знову відьми та інші новинки прокату.

28 жовтня 2020 0 6453
Як один фільм письменника вбив
ексклюзив
Як один фільм письменника вбив

Vian-Fest в Довженко центрі - день другий. A la noir.

29 жовтня 2020 0 2393
Два світи - два фокуси Два світи - два фокуси

Програма 4-го Київського тижня критики «Фокус: Україна Франція»

30 жовтня 2020 0 2150
Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада)

Український номінант на Оскар, класичні казки та інші новинки прокату.

04 листопада 2020 0 1630
Київ. Борису Віану 100 років.
ексклюзив
Київ. Борису Віану 100 років.

У Довженко-центрі завершився Vian-Fest.

05 листопада 2020 0 1624