Що в кіно? Прем'єри тижня (25-31 липня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (25-31 липня)

"Матриця"

Режисери: Лана і Ліллі Вачовські

На честь 20-річного ювілею виходу фільму його покажуть в кінотеатрах у форматі 4DX мовою оригіналу та без субтитрів.

Картину зняли ще тоді брати Вачовськи (зараз сестри Вачовськи). Також вони відомі за проектами "Хмарний атлас" (2012) і "Сходження Юпітер" (2015).

У фільмі зіграли: Кіану Рівз ("Адвокат диявола" (1997), "Костянтин: Повелитель пітьми" (2005), франшиза "Джон Вік"), Лоуренс Фішборн ("Хлопці з вулиці" (2001), "Таємнича річка" (2003 ), "Двадцять одне" (2008)), Керрі-Енн Мосс ("Пам'ятай" (2000), серіали "Вегас", "Джессіка Джонс").

Перший показ картини трапився 24 березня 1999 року у Вествуді, США.

Проект отримав 4 "Оскари": "Найкращий звук", "Найкращий монтаж", "Найкращий монтаж звуку", "Найкращі візуальні ефекти".

На сайті кінокритиків https://www.metacritic.com у стрічки стоїть оцінка 73/100, а 88% критиків сайту https://www.rottentomatoes.com оцінили її позитивно.

IMDB: 8,7
Rotten Tomatoes: 88% (критики), 85% (глядачі)
Metacritic: 73

"Відок: Імператор Парижа"

Режисер: Жан-Франсуа Ріше

Реальна історія легендарного французького сищика XIX століття Ежена Франсуа Відока (Венсан Кассель). Спритний злочинець Відок міняв міста і професії, поки не був найнятий наполеонівським урядом очистити вулиці Парижа від криміналу. Знаючи злочинний світ зсередини, Відок став найуспішнішим детективом своєї епохи і справжнім Імператором Парижа.

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 57% (критики)

"Французький жиголо"

Режисер: Олів'є Барру

Зустрічайте чоловіка мрії! Він знає секрети зваблювання і щосили цим користується, щоб жити в своє задоволення. Можливо, досвідчений мачо вже трохи розгубив чарівність, але відмовлятися від розкішного життя не входить в його плани. Застосовуючи весь свій арсенал, він знову готовий повернутися в гру.

IMDB: 5,8

Рецензія: Олексій Першко (6)

"Натурал під прикриттям"

Режисер: Шай Канот

У консервативному місті Єрусалимі ізраїльський футболіст Амі Шошан під тиском боса мафії змушений оголосити себе гомосексуалістом в покарання за флірт з дівчиною злочинця. Втративши повагу гравців і вболівальників своєї команди, несподівано він стає героєм гей-спільноти.

IMDB: 4,8

"Крок уперед: Рік танців"

Режисер: Рон Юань

Нові рухи. Новий етап. Новий баттл. Стань частиною танцювальної всесвіту, зроби крок назустріч пригодам місці з головними героями, які відправляються в Китай. Адже Пекін – головна столиця нових перемог. Хлопці та дівчата з різних країн об'єднаються в одну сім'ю, щоб завоювати звання кращого танцюриста планети.

IMDB: 3,0

"Падіння американської імперії"

Режисер: Дені Аркан

Скромняга П'єр-Поль, володар наукового ступеня, змушений підробляти кур'єром. В один прекрасний день, доставляючи чергову посилку, він першим виявляється на місці злочину і стає володарем мільйонного куша. Спокуса вирішити всі життєві проблеми велика. І поки він розмірковує повернути або привласнити величезну суму готівки, його починають переслідувати бандити, а поліція не спускає з нього очей. Рятуючись і від тих, і від інших, інтелектуал П'єр-Поль зустрічає фатальну красуню...

IMDB: 7,2

"Мій друг Робот"

Режисер: Вольфганг Гроос

Хлопчик Тоббі зустрічає робота Роббі і вирішує допомогти йому знайти батьків, яких той втратив під час аварії зорельота. Тоббі всього 11 років, але він вже дуже добре знайомий з наукою. Юний талановитий винахідник і його новий друг робот створюють автомобіль, який здатний літати і плавати, і відправляються назустріч пригодам. Їх переслідують секретні агенти технологічної корпорації, охочі дістати загадкового робота і розібрати його.

IMDB: 4,8

Юрий Шевченко 27 липня 2019Ім’я:
27 лютого 2021
Ваш коментар

популярні статті


Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету,...

04 лютого 2021 0 3625
Ангел і диктатор
ексклюзив
Ангел і диктатор

Підсвідоме Бруно Ганца

27 січня 2021 0 2201
Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

Джаред Лето, Дензел Вашингтон, Кері Малліган та інші зірки в новинках прокату.

03 лютого 2021 0 1768
Паралельні траєкторії Паралельні траєкторії

Показ фільму «Польоти уві сні та наяву» за участі режисера Романа Балаяна та паралельна програма показів до виставки «Польоти уві сні та...

02 лютого 2021 0 1657
Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1240