Що в кіно? Прем'єри тижня (25-31 жовтня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (25-31 жовтня)

"Екстаз"

Режисер: Гаспар Ное

Народження і смерть - неймовірний досвід, а життя – насолода, що зникає. Випускники академії сучасного танцю вирішують влаштувати прощальну вечірку. Однак таємничим чином під наростаючий ритм музики їх всіх охоплює ейфорія, якій неможливо опиратися. Тепер балом править зловісний хаос і порятунок можна знайти, тільки віддавши свою душу танцю. Для одних ця ніч обернеться суворим випробуванням, а інші пізнають справжній екстаз.

IMDB: 7,7
Rotten Tomatoes: 90%
Metacritic: 83

За: "Одночасно красиво і брутально. А в цілому - заворожуюче", Тодд Маккарті, Hollywood Reporter.

Проти: "Таке враження, що цей фільм зняв Маркіз де Сад", Оуен Глейберман, Variety.

Рецензія: Олексій Першко (9)

"DZIDZIO Перший раз"

Режисер: Тарас Дронь

Навіть у відомих людей щось буває вперше. А ось в житті мегапопулярного Dzidzio може буквально трапитися все, що завгодно. Зараз цей великий наївний хлопчик переживає не найкращі часи, адже у нього з'явилася одна маленька проблема. І артист не може ні з ким нею ділитися - ні з мамою, ні з найкращим другом. Dzidzio повинен вперше в своєму житті з таким завданням впоратися самотужки.

Рецензія: Олексій Першко (8)

"Хелловін"

Режисер: Девід Гордон Грін

Хелловін в житті Лорі Строуд (Джеймі Лі Кертіс) давно перестав бути святом. Після подій 1978 року, коли вона ледве залишилася жива і не загинула від рук легендарного маніяка Майкла Майерса, для неї в цьому дні немає нічого позитивного. Але жінка готова до повернення вбивці - більш того, вона сама мріє позбавити його життя, щоб той більше ніколи не вбивав. Майкл знаходиться в психіатричній лікарні, з якої неможливо втекти. Але йому це вдається.

IMDB: 7,5
Rotten Tomatoes: 78%
Metacritic: 67

За: "Карпентер повинен пишатися таким продовженням", Джон Дефор, Hollywood Reporter.

Проти: "Це просто нестрашно. А про оригінал такого не скажеш", Брайан Тальеріко, RogerEbert.com.

Рецензія: Олексій Першко (7)

"Дике життя"

Режисер: Пол Дано

Пронизлива історія кохання Джеррі (Джейк Джилленхол) і Жанетт (Кері Малліган). Розповідь про розбите серце, про помилки, дурниці, втрати ілюзій і головну рушійну силу - кохання.

IMDB: 7,1
Rotten Tomatoes: 96%
Metacritic: 81

За: "Приголомшливо", Девід Еделштейн, Vulture.

Проти: "Актори у відмінній формі, а ось зі сценарієм великі проблеми", Джонні ОЛЕКСИНСЬКЕ, New York Post.

"Страшилки 2: Привиди Хелловіна"

Режисер: Ері Сандел

У покинутому будинку парочка хлопців знаходить дивну книгу "Неспокійний Хелловін" Р. Л. Стайна. Друзі швидко розуміють, чому книгу сховали подалі від усіх, коли невелике містечко заповнюють монстри різного ступеня жахливості.

IMDB: 6,1
Rotten Tomatoes: 44%
Metacritic: 53

За: "Якщо ви багато не чекаєте і у вас є діти - це кіно для вас", Пітер Хартлауб, San Francisco Chronicle.

Проти: "Краще застосування "Страшилок 2" - їх можна поставити на фоні дитячої вечірки", Тео Багбі, New York Times.

Рецензія: Олексій Першко (6)

"Чорний козак"

Режисер: Владислав Чабанюк

Анна (Марина Юрчак) виховує доньку сама - чоловік загинув у поході. Але важко вести господарство самій, і, здавалося б, цю проблему можна вирішити - на селі живе козак Арсен, явно до неї небайдужий, та й батько чоловіка щосили намагається підшукати їй супутника життя. Але не лежить до них серце Анни, та й ночами часом відбуваються різні дива - то велике поле виявляється зораним, то до ранку з'являються нові ворота, то дерев'яна конячка для дочки в хаті з’явиться ... І кожна така подія супроводжується тривожним червоно-чорним сном Анни.

Рецензія: Олексій Першко (6)

"Пітер Пен: У пошуках магічної книги"

Режисер: Раджив Чанлрасекаран

Нетландія знаходиться у великій небезпеці, коли знаменита магічна енига потрапляє в руки хитрого Капітана Крюка, який прагне знищити Пітера Пена і його друзів. Чи зможе Пітер виконати легендарне пророцтво книги? Чи зможе він врятувати Нетландію і Лондон?

IMDB: 5,6

Юрий Шевченко 25 жовтня 2018
Like

Ім’я:
07 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 776