Що в кіно? Прем'єри тижня (25 квітня - 1 травня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (25 квітня - 1 травня)

"Месники: Завершення"

Режисери: Ентоні і Джо Руссо

Члени команди Месників, що залишилися в живих, і їх союзники повинні розробити новий план, який допоможе протистояти руйнівним діям могутнього титана Таноса. Після найбільш масштабної і трагічної битви в історії вони не можуть допустити помилку.

IMDB: 9,2
Rotten Tomatoes: 96% (критики)
Metacritic: 78

Відгук: "Епічно, вражаюче, емоційно", Пітер Треверс, Rolling Stone.

"Глибинне зло"

Режисер: Лі Кронін

Молода жінка Сара переїжджає з сином Крісом в будинок на околиці невеликого містечка. Одного разу хлопчик тікає з дому, і мати знаходить його посеред лісу поруч з гігантською дірою невідомого походження. А після зустрічі з місцевою божевільною, яка за чутками багато років тому вбила власного сина, Сара починає сумніватися - здається їй, що Кріс поводиться дивно, або насправді з її дитиною коїться щось недобре.

IMDB: 5,7
Rotten Tomatoes: 87% (критики), 51% (глядачі)
Metacritic: 63

За: "Свіжий погляд на хоррори про одержимих дітей", Майк Д'Анджело, AV Club.

Проти: "Занадто вторино", Нік Аллен, RogerEbert.com.

Рецензія: Ксеркс (6)

"Злий дух"

Режисер: Адам МакДональд

Після смерті глави сімейства мати і Ліа не можуть знайти спільну мову. Щоб втекти від реальності, дівчина з друзями захопилася окультизмом. Її мати вирішує, що їх сім'ї потрібно змінити обстановку, і вони переїжджають в будинок в лісі, далеко від друзів і школи Ліа. Відношення не налагоджуються, і після чергової сварки розсерджена дівчина йде в ліс і проводить обряд виклику духу, щоб той убив матір.

IMDB: 5,8
Rotten Tomatoes: 83% (критики), 59% (глядачі)
Metacritic: 56

"Велотачки"

Режисер: Мануель Х. Гарсія

Ласкаво просимо в Споксвілль! Невелике містечко, яке загубилося серед мальовничих гір, лісів і озер, в якому живуть самі різні... велосипеди. Це і гірський великий Спіді - сміливий і швидкий листоноша, і його кращі друзі - байк Піньон, який мріє стати режисером, веселий велосипедний насос Гесс, який володіє автомайстернею, і чарівна вело-леді Монтана, яка завжди говорить тільки те, що думає. Чарівне і зразкове містечко, наповнений найчистішим повітрям, перестає бути ідеальним, коли з'являється непроханий гість з двигуном.

IMDB: 4,7

"Заповідник Асканія"

Режисер: Андрій Литвиненко

В Асканії-Нова уживаються різні види тварин і люди з абсолютно несхожими характерами. Директор заповідника Віктор Семенович спілкується з буйволами, зебрами і пеліканами, як з людьми. Для колишнього співробітника пана Миколи це місце стало притулком від цинічності зовнішнього світу. Молодий вчений Паша днями безперервно рахує птахів і дружить з місцевими реперами, поки не стикається з непростим життєвим вибором. Вже ціле століття Асканія-Нова захищає природу від змін, викликаних людиною. Але чи прийме вона зміни, необхідні для власного виживання?

Юрий Шевченко 25 квітня 2019
Like

Ім’я:
25 травня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 876
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 468