Що в кіно? Прем'єри тижня (26 жовтня - 1 листопада)


Що в кіно? Прем'єри тижня (26 жовтня - 1 листопада)
Режисер: Майкл Спіріг
У місті знаходять кілька тіл. Всі докази вказують на одну людину: Джона Крамера. Але як це можливо? Людина, відома як Пила, мертва вже більше десяти років. Невже все-таки знайшовся той, хто ризикнув підібрати мантію жорстокого маніяка?
Loading the player ...
Режисер: Джейсон Хол
Історія про трьох ветеранів іракської війни, які повертаються в США, але не можуть знову влитися в мирне життя. Ті, що вижили на лінії вогню, виявляються під ударом власних спогадів, здатних погубити їх навіть в рідних стінах.
IMDB: 5,6
Loading the player ...
Режисер: Володимир Лерт
Українське село початку ХХ століття. Тев'є-молочник бідний і вірить, що у його дочок є один шанс уникнути бідності - вдале заміжжя. Тев'є приймає вигідну пропозицію від свата, але у його прекрасних дочок є інший план.
Loading the player ...
Режисер: Лайам О'Доннелл
У світі - хаос і паніка. Небо закрили космічні кораблі, які через величезні стовпи світла затягують до себе на борт тисячі людей прямо з вулиць. Щоб знайти викраденого сина, детективу Корлі (Френк Грілло) доведеться проникнути на корабель агресивних прибульців і спробувати повернути планету землянам.
IMDB: 6,3
Loading the player ...
Режисер: Хольгер Таппе
З волі могутнього Дракули вся сімейка Уішбоун стикається з монструозними проблемами: мама перетворюється на вампіра, тато - в Франкенштейна, а їхні діти - в мумію і перевертня. Тепер вони повинні згуртуватися, щоб перемогти повелителя темряви і знову стати не тільки людьми, а й дружною родиною.
IMDB: 5,1
Loading the player ...
Режисер: Скотт Во
Після закінчення блискучої спортивної кар'єри Ерік Лемарк (Джош Хартнетт), олімпійський чемпіон світу з хокею, вже не може жити без адреналіну. Тепер драйв він знаходить в наркотиках і сноуборді. Коли лижний патруль в горах Маммос закриває всі траси через бурю, Лемарк вирішує зробити останній спуск і опиняється в смертельній сніжній пастці.
IMDB: 5,6
Rotten Tomatoes: 21%
Metacritic: 40%
Loading the player ...

Режисер: Лілія Солдатенко
Фільм про чотирьох друзів-школярів, які опинилися в чаклунському королівстві під час невеликого виступу під назвою "Урок магії", яке вони проводили для молодших класів. Сили Зла хочуть зробити їх своїми підданими і відправити назад в реальний світ.
Loading the player ...
Режисер: Бруно Шиш
П'єр і Емі і Ерік і Пенелопа дружать тисячу років. Але раптом П'єр і Пенелопа стають коханцями. Не в силах вийти з ситуації, вони вирішують припинити відносини. Але після ночі, яка повинна була стати останньою, вони прокидаються в тілах один одного. Тепер їм потрібно зберегти свою таємницю і якось викрутитися з усіх проблем.
IMDB: 5,3
Loading the player ...
ЮШ 25 жовтня 2017


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8981
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5809
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3487
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3069
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3068