Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 травня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 травня)

"Острів собак"

Режисер: Уес Андерсон

Історія 12-річного хлопчика Атарі Кобаяші, опікуваного корумпованим мером Кобаяші. Коли за Указом останнього всіх домашніх собак міста Мегасакі виганяють на величезну смітник, Атарі відправляється на мініатюрному літальному апараті на сміттєвий острів, щоб знайти свого вірного пса на прізвисько Спотс. Там на острові разом зі зграєю нових друзів-дворняг він почне епічну подорож, яка вирішить майбутню долю всієї Префектури.

IMDB: 8,2
Rotten Tomatoes: 90%
Metacritic: 82

За: "Навіть стару собаку можна навчити новим трюкам. Потік свіжого повітря від Андерсона", Леа Грінблатт, Entertainment Weekly.

Проти: "Можливо, я просто більше люблю кішок", Мойра Макдональд, Seattle Times."Анонім"

Режисер: Ендрю Нікол

Ідеальне суспільство майбутнього: режим тотального нагляду, відсутність особистого життя, приватних територій і цивільних прав. Здавалося б, в повністю контрольованій державі немає місця помилкам і правопорушенням. Але одного разу детектив Сол Фріленд (Клайв Оуен) знайомиться з дівчиною (Аманда Сейфрід), яка не числиться в базах даних. Перед копом відкриваються двері злочинного світу нової ери.

IMDB: 5,2


"Татко гусак"

Режисер: Кріс Дженкінс

Пем - веселий і самозакоханий невдаха, який постійно потрапляє в безглузді ситуації. Йому завжди вдавалося уникнути покарання, але не цього разу. Через травму крила невдаха-егоїст впав на землю і не зумів благополучно приземлитися. Впавши вниз, він мало не задавив двох маленьких каченят. Незважаючи на свій поганий і несерйозний характер, Пем потурбувався про малюків. У гусака є план - відправитися в дорогу з пташенятами пішки. Їм треба подолати безліч кілометрів, де їх чекає маса пригод і випробувань.

IMDB: 5,1


"Статус: Update"

Режисер: Скотт Спір

Ми оцінюємо один одного за кількістю фоловерів і ганяємося за лайками, щоб здобути популярність. Кайл (Росс Лінч) живе саме так, не випускаючи з рук телефон, а з-під ніг - скейт. Несподівано йому дістається новий смартфон з унікальним додатком - тепер будь-який опублікований ним пост втілюється в реальність. Щасливчик знаходить навіть більше, ніж міг собі уявити, але бути в епіцентрі світу, виявляється, не так-то легко.

IMDB: 5,7

ЮШ 03 травня 2018


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8969
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5802
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3480
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3062
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3059