Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 травня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 травня)

"Острів собак"

Режисер: Уес Андерсон

Історія 12-річного хлопчика Атарі Кобаяші, опікуваного корумпованим мером Кобаяші. Коли за Указом останнього всіх домашніх собак міста Мегасакі виганяють на величезну смітник, Атарі відправляється на мініатюрному літальному апараті на сміттєвий острів, щоб знайти свого вірного пса на прізвисько Спотс. Там на острові разом зі зграєю нових друзів-дворняг він почне епічну подорож, яка вирішить майбутню долю всієї Префектури.

IMDB: 8,2
Rotten Tomatoes: 90%
Metacritic: 82

За: "Навіть стару собаку можна навчити новим трюкам. Потік свіжого повітря від Андерсона", Леа Грінблатт, Entertainment Weekly.

Проти: "Можливо, я просто більше люблю кішок", Мойра Макдональд, Seattle Times."Анонім"

Режисер: Ендрю Нікол

Ідеальне суспільство майбутнього: режим тотального нагляду, відсутність особистого життя, приватних територій і цивільних прав. Здавалося б, в повністю контрольованій державі немає місця помилкам і правопорушенням. Але одного разу детектив Сол Фріленд (Клайв Оуен) знайомиться з дівчиною (Аманда Сейфрід), яка не числиться в базах даних. Перед копом відкриваються двері злочинного світу нової ери.

IMDB: 5,2


"Татко гусак"

Режисер: Кріс Дженкінс

Пем - веселий і самозакоханий невдаха, який постійно потрапляє в безглузді ситуації. Йому завжди вдавалося уникнути покарання, але не цього разу. Через травму крила невдаха-егоїст впав на землю і не зумів благополучно приземлитися. Впавши вниз, він мало не задавив двох маленьких каченят. Незважаючи на свій поганий і несерйозний характер, Пем потурбувався про малюків. У гусака є план - відправитися в дорогу з пташенятами пішки. Їм треба подолати безліч кілометрів, де їх чекає маса пригод і випробувань.

IMDB: 5,1


"Статус: Update"

Режисер: Скотт Спір

Ми оцінюємо один одного за кількістю фоловерів і ганяємося за лайками, щоб здобути популярність. Кайл (Росс Лінч) живе саме так, не випускаючи з рук телефон, а з-під ніг - скейт. Несподівано йому дістається новий смартфон з унікальним додатком - тепер будь-який опублікований ним пост втілюється в реальність. Щасливчик знаходить навіть більше, ніж міг собі уявити, але бути в епіцентрі світу, виявляється, не так-то легко.

IMDB: 5,7

Юрий Шевченко 03 травня 2018
Like

Ім’я:
12 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 927
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 216