Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 січня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 січня)
Режисер: Майкл Грейсі
Фінеас Тейлор Барнум (Г'ю Джекман) завжди мріяв увійти в історію, але все його заняття не приносили йому задоволення. І коли, здавалося, весь світ обернувся проти нього, він вирішує піти слідом за своєю мрією. Барнум створює магічну виставу-сенсацію, яка стала народженням світового шоу-бізнесу.
IMDB: 8,0
Rotten Tomatoes: 56%
Metacritic: 48
За: "Барвиста і солодка в усіх відношеннях святкова музична шкатулка", Леа Грінблат, Entertainment Werekly.
Проти: "В мюзиклах пісні звучать або чарівно, або глупо. У більшості випадків це другий варіант", Мойра Макдональд, Seattle Times.
Loading the player ...
Режисер: Рон Шелтон
Дюк (Морган Фріман), колись блискучий адвокат великих злочинних угруповань, перебуваючи під програмою захисту свідків, запалює на розкішній віллі Капрі, влаштовуючи безбашенні свята життя для своїх гостей і перетворюючи будні в яскравий джаз. Одного разу під Різдво на віллу приїжджає брутальний екс-агент ФБР Лео (Томмі Лі Джонс) і перевертає все догори дном. Але, як виявилося, все тільки починається: слідом за Лео на віллу підтягуються хлопці з мафії, що мають старий зуб на Дюка і Лео. Вечірка буде спекотною.
IMDB: 3,9
Rotten Tomatoes: 5%
Metacritic: 21
За: -
Проти: "Навіть хороший каст не може врятувати фільм, на якому глядачі частіше будуть позіхати, ніж сміятися", Кімбер Майерс, Los Angeles Times.
Loading the player ...
Режисер: Ален Шаба
Перед самим Різдвом 92 тисячі ельфів, відповідальних за виготовлення новорічних подарунків для дітей, підхопили невідому хворобу. Санті нічого не залишається, як запрягти своїх літаючих оленів і поспішити на Землю за ліками, щоб вилікувати помічників і врятувати чудове свято. Одна проблема - ніхто не впізнає в ньому найголовнішого в світі чарівника.
IMDB: 6,5
Loading the player ...
Юрий Шевченко 04 січня 2018
Like

Ім’я:
15 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 1094
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 336