Що в кіно? Прем'єри тижня (31 грудня - 6 січня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (31 грудня - 6 січня)

«Фестиваль Ріфкіна»

Режисер: Вуді Аллен

Найкрасивіше місто на березі сонячної Іспанії, романтичний настрій і престижний світовий кінофестиваль, сяючий кінозірками – саме за цим тисячі людей щорічно відправляються у Сан-Себастьян. Однак для однієї подружньої пари магія кіно виявляється реальною. Їх затягує у вир спокус і пригод, де жанри стрімко змінюють один одного немов емоції закоханих.

IMDB: 6,0
Rotten Tomatoes: 62% (критики)
Metacritic: 48

Рецензія: Андрій Недзельницький (8)


«Полювання на Санту»

Режисер: Ешом Нелмс

Ображений на Санту хлопчик наймає кілера (Волтон Гоггінс), щоб помститися за поганий подарунок. Але він не підозрює, що Санта (Мел Гібсон) не такий простий і за довгі роки служби здобув багато незвичайних навичок.

IMDB: 5,9
Rotten Tomatoes: 45% (критики), 84% (глядачі)
Metacritic: 40


«Перше різдво»

Режисер: Сальво Фікарра

Сальво – переконаний атеїст: ще б пак, він промишляє крадіжкою предметів духовного мистецтва. Падре Валентіно – благочестивий священик. Два далеких один від одного світу стикаються напередодні Різдва: химерної волею долі, Сальва і Валентино переносяться у часи біблійних подій. Вони виявляються в Палестині за кілька днів до Різдва. Їм належить дізнатися про себе багато нового, проявити мужність перед небезпекою в особі царя Ірода і, ризикуючи власним життям, врятувати маленького Ісуса.

IMDB: 5,2


«Відчайдушні втікачі»

Режисер: Альбер Дюпонтель

Сюзі дізнається, що смертельно хвора. Часу залишилося мало, і тепер нарешті можна зробити те, що вона давно хотіла. Разом з Джей Бі, що знаходиться в стані повного вигоряння і відсутності інтересу до життя, і містером Бліном, навпаки, засліпленим ентузіазмом, вони відправляться в довгу і захоплюючу подорож. На них чекає незабутній і захоплюючий квест.

IMDB: 7,3


«Різдво кота Боба»

Режисер: Чарльз Мартін Сміт

До зустрічі з котом Бобом Джеймс (Люк Тредевей) не любив Різдво, але рудий пухнастий хуліган все змінив. Він в буквальному сенсі подарував своєму господареві нове життя, створивши справжнє різдвяне диво. Адже навіть якщо у тебе порожньо в кишені, а в усьому місті відключили світло, свято має відбутися.

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 78% (критики)

«Пінгвінчик Пороро: Пірати острова скарбів»

Режисер: Кім Хен-хо

Пінгвінчик Пороро з друзями відправляється в подорож на кораблі в пошуках легендарного скарби. На нього чекають дивовижні зустрічі з підступними піратами і самим капітаном Сильвером. 

Юрий Шевченко 30 грудня 2020Ім’я:
26 лютого 2021
Ваш коментар

популярні статті


Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету,...

04 лютого 2021 0 3457
Що в кіно? Прем'єри тижня (28 січня-3 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 січня-3 лютого)

Міла Йовович, Іванна Сахно, Ден Стівенc та інші зірки в новинках прокату.

27 січня 2021 0 3453
Ангел і диктатор
ексклюзив
Ангел і диктатор

Підсвідоме Бруно Ганца

27 січня 2021 0 2144
Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

Джаред Лето, Дензел Вашингтон, Кері Малліган та інші зірки в новинках прокату.

03 лютого 2021 0 1711
Паралельні траєкторії Паралельні траєкторії

Показ фільму «Польоти уві сні та наяву» за участі режисера Романа Балаяна та паралельна програма показів до виставки «Польоти уві сні та...

02 лютого 2021 0 1600