Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)


Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

«Дрібниці»

Режисер: Джон Лі Генкок

Жовтень 1990 року. Вже немолодого заступника окружного шерифа Джо Дікона (Дензел Вашингтон) на прізвисько Дікі відправляють з дрібним дорученням в Лос-Анджелес. Саме тут п'ять років тому він був шанованим детективом, але одне розслідування зіпсувало йому життя і підірвало здоров'я. Дікі знайомиться з молодим амбітним колегою Джимом Бекстером (Рамі Малек), який веде справу про вбивства, що підозріло нагадують ті самі ) нерозкриті п'ятирічної давності. Дікі вирішує затриматися у відрядженні і цього разу довести справу до кінця і знайти маніяка за всяку ціну.

IMDB: 6,3
Rotten Tomatoes: 48% (критики), 65% (глядачі)
Metacritic: 54


«Перспективна дівчина»

Режисер: Емеральд Феннел

Колись Кассандра (Кері Малліган) вчилася в університеті і подавала великі надії, але тепер живе з батьками і працює в кав'ярні. Дівчина приховує від близьких, що вечорами відвідує бари та інші розважальні заклади, де, прикидаючись сильно п'яною, веде полювання на ласих до беззахисних жінок чоловіків. Зганяючи злість на протилежному полі, таким чином Кассандра мститься за події студентських років.

IMDB: 7,5
Rotten Tomatoes: 88% (глядачі)
Metacritic: 72

Рецензія: Олексій Першко (4)


«Пташка в клітці»

Режисер: Адам Мейсон

У 2024 року світ все ще знаходиться у владі небезпечного вірусу. Заражених силою забирають з будинків і відправляють в зловісні карантинні табори. У кур'єра Ніко рідкісний імунітет до хвороби, і він вільно пересувається містом.Коли його дівчина Сара заражається, Ніко розуміє, що за нею вже виїхали військові і у нього є лічені години, щоб врятувати кохану.

IMDB: 4,5
Rotten Tomatoes: 10% (критики), 33% (глядачі)
Metacritic: 27


«Гра на 100 свічок»

Режисер: Віктор Катала

Група друзів вирішує зіграти в спіритичну гру. Вони повинні сісти всі разом в коло з свічок, запалити одну з них і розповісти страшну історію напроти дзеркала. У міру того, як розповідаються історії та запалюються свічки, вони починають відчувати чиюсь присутність. Але справа в тому, що як би не було страшно, цю гру не можна переривати, інакше на них всіх обрушиться страшне прокляття.

IMDB: 4,0


«Вільний птах»

Режисер: Росс Кларк

Після окупації Норвегії німцями Естер втратила батьків і була змушена бігти в ліси, щоб не опинитися в концентраційному таборі. Волею долі вона опиняється на віддаленій фермі, де їй доводиться зображати хлопчика, приховуючи свою особистість від власника-нациста.

IMDB: 6,4
Rotten Tomatoes: 56% (критики)


«Астрал: Онлайн»

Режисер: Роб Севадж

На карантині група друзів вирішує влаштувати спіритичний сеанс через Zoom. Спеціально найнята для цієї мети медіум радить налаштуватися на серйозний лад, але дехто сприймає це як жарт, і незабаром вдома у всіх учасників відеоконференції починають чутися дивні звуки і відбуватися лякаючі події.

IMDB: 6,6
Rotten Tomatoes: 100% (критики), 74% (глядачі)


«Стриб-скок: У пошуках скарбів»

Режисер: Арман Бейсамбаев

Банда сарани на чолі з безжальним Босом орудує на галявині старенького будинку в пошуках скарбу. У Боса є лише одна половина карти скарбів, другу знаходить аферист – коник Скок. Скок вирішує домовитися про співпрацю з Босом, але в підсумку позбавляється своєї частини карти. На нього чекають небезпечні пригоди, пов'язані з пошуками скарбів.


«Казки Сірого Вовка»

Режисер: Ян Лахойер

Як Білосніжка переможе злу мачуху? Яким чином Джеку вдасться уникнути зустрічі з жахливим Велетнем і знайти скарби? За кого насправді вийде заміж Попелюшка? І як усіх обхитрить Червона Шапочка? Думаєте, що все знаєте? Сірий Вовк розповість свою власну історію.

IMDB: 7,9
Rotten Tomatoes: 85% (критики)


«Магічні пригоди Вогника»

Режисер: Костянтин Щокін

Життя доброго і бідного Гончара змінюється, коли він знаходить кресало – магічний предмет, який робить свого власника казково багатим, але натомість насилає страшне прокляття. Кресало колись належала королеві, яка тепер готова на будь-яку підступність, аби повернути цей джерело молодості і багатства. Гончар потрапляє під чари королеви і опиняється в смертельній небезпеці. А врятувати його може тільки подруга дитинства на ім'я Вогник.

IMDB: 6,4
 

ЮШ 03 лютого 2021Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2154
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1668
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 981