Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада)


Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада)

«Атлантида»

Режисер: Валентин Васянович

Події фільму розгортаються в 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернуто до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Однак на тлі спустошення народжується нова любов.


«Збирач боргів»

Режисер: Девід Ейр

Вибиваючи чорний нал з боржників, два колектори перейшли дорогу босу наркокартелю, який практикує шаманство. Спровокувавши конфлікт між двома бандами, який може обернутися кривавою бійнею, колектори поставили під загрозу життя своїх родин.

IMDB: 4,7
Rotten Tomatoes: 19% (критики), 72% (критики)
Metacritic: 22


«Нічний патруль»

Режисер: Анн Фонтейн

Паризькі поліцейські Віржіні, Ерік і Арістід змушені прийняти незвичайне завдання – повернути мігранта на кордон. По дорозі в аеропорт Віржіні розуміє, що після повернення на батьківщину їх підопічному загрожує смерть. Зіткнувшись з цим випробуванням совісті, вона намагається переконати колег дозволити йому втекти.

IMDB: 5,0


«Друзі на свою голову»

Режисер: Деніел Коен

Леа і Марк, Карін і Френсіс – дві пари нерозлучних друзів. Але коли скромна тихоня Лея публікує роман і він в одну мить стає бестселером, відносини між родинами дають збій. Ревнощі, шок, заздрість: тільки ставши успішним, можна дізнатися, хто твій справжній друг.

IMDB: 5,8


«Матуся у відриві»

Режисер: Рууд Шуурман

Айріс відразу після народження дитини дізнається, що її коханий чоловік вже давно зраджує їй і збирається втекти зі своєю подружкою в Африку. Оговтавшись від шоку, новоспечена мати-одиначка активно поринає у вир сучасного життя. Вона не впадає у відчай, а всіма можливими шляхами йде до своєї мети – 0бути щасливою.

IMDB: 5,6


«Врятувати панду»

Режисер: Тхе-юн Кім

На 25-річчя дипломатичних відносин Китай надсилає в Південну Корею панду Мінмін. Співробітник спецслужб Чу, який не особливо любить тварин, але розраховує на підвищення, викликається охороняти панду. Відразу після прибуття в зоопарк Мінмін викрадають невідомі, а сам чоловік невдало ударяється головою – тепер він може розуміти, чого хочуть від нього тварини. Особливої рівня взаєморозуміння йому доведеться досягти зі службовою вівчаркою Алі, яка запам'ятала зловмисників і не тільки допоможе знайти важливого звіра, але і стане агенту Чу справжнім другом.

IMDB: 5,6


«Упс! Пригоди тривають»

Режисер: Тобі Генкель

IMDB: 6,3


Також в прокат виходить класика:

 «Гаррі Поттер і філософський камінь»


«Пригоди Паддінгтона 2»
 

Юрий Шевченко 04 листопада 2020Ім’я:
25 січня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (31 грудня - 6 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (31 грудня - 6 січня)

Вуді Аллен, Мел Гібсон і Новий рік!

30 грудня 2020 0 2607
Твій французький кінофестиваль Твій французький кінофестиваль

Стали відомі журі і фільми 11-го випуску MyFrenchFilmFestival!

07 січня 2021 0 1442
Топ-10 найкращих фільмів зими Топ-10 найкращих фільмів зими

Найцікавіші прем'єри найближчих місяців

10 січня 2021 0 1351
9 британських дебютів 9 британських дебютів

Стартував онлайн-фестиваль «Нове британське кіно»

09 січня 2021 0 1300