Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 жовтня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 жовтня)
В недалекому майбутньому світ населений людьми і реплікантами, створеними виконувати найважчу роботу. Робота офіцера поліції Кей (Райан Гослінг) - тримати реплікантів під контролем в умовах наростаючої напруги. Але він випадково не стає володарем секретної інформації, яка ставить під загрозу існування всього людства. Бажаючи знайти ключ до розгадки, Кей вирішує розшукати Ріка Декарда (Гаррісон Форд), колишнього офіцера спеціального підрозділу поліції Лос-Анджелеса, який безслідно зник багато років тому.
IMDB: 8,5
Rotten Tomatoes: 94%
Metacritic: 82
За: "Мейнстрімне кіно як витвір мистецтва", Леа Грінблатт, Entertainment Weekly.
Проти: "Той, хто біжить по лезу 2049" красивий, технологічно вражаючий, але абсолютно порожній", Сара Стюарт, New York Post.
Рекомендація: Must See, як би ви не ставилися до оригіналу.

Loading the player ...
Режисер: Стівен Куейл
На дні озера охопленої війною Боснії команда спецназу ВМС США "Морські котики" знаходить скарб - золоті злитки вартістю понад $300 млн. Місія команди, яка порушила присягу і ризикує життям, - підняти золото з дна озера. Для інших вона була б нездійсненною, але тільки не для цих відчайдушних хлопців.
IMDB: 5,7
Рекомендація: бойовик без мізків
Loading the player ...

Що, якщо одного разу ви помінялися тілами з вашою другою половинкою? Про це навіть не замислювалися Андреа (Пьерфранческо Фавіно) і Софія (Касія Смутняк). Але це сталося! Тепер Софія - блискучий лікар, а Андреа - приваблива телеведуча на підйомі своєї кар'єри. Їм належить не тільки змиритися зі своїм новим тілом, а й приміряти на себе всі звички і знання один одного.
IMDB: 6,6
Рекомендація: італійський гумор на стару тему.
Loading the player ...
Режисер: Ксав'є Жанс
У 2005 році п'ять священнослужителів звинувачуються у вбивстві черниці, над якою проводився обряд екзорцизму. Журналістка Ніколь (Софі Куксон) починає своє незалежне розслідування. Але в міру занурення в ланцюг непояснених подій вона все більше стає їх невід'ємною частиною і все більше схиляється до того, що служителі культу програли бій з демонічної сутністю.
IMDB: 5,2
Рекомендація: жарт локализаторов - до The Conjuring цей хоррор відношення не має.
Loading the player ...
Рохас повинен допомогти другу перевести гуманітарну допомогу з Литви в село Карлівка, розташоване біля самої гущі бойових дій між донецькими сепаратистами і українською армією. Це так звана сіра зона - нейтральна смуга для протиборчих сил. У шлях він відправляється на фургоні, прихопивши з собою дівчину Інгу, що не говорить російською. В дорозі вони зустрічають французьких журналістів. Втомлена, незадоволена Рохасом Інга зраджує йому з зв'язковим, який курирує доставку. Але це лише маленька сварка перед дійсно небезпечним етапом їхньої подорожі, адже скоро вони наблизяться до розташування української армії.
IMDB: 6,0
Рекомендація: номінант на Оскар від Литви.
Loading the player ...
Крутий кіт збирає загін, щоб навести порядок на вулицях Манхеттена, де все танцюють під дудку таємничого і дуже небезпечного містера Кроко. Однак банду кота він не лякає. Коли ти нахабний, спритний і чарівний, а м'яка лапка приховує гострі кігтики - перед тобою (майже) немає перешкод.
IMDB: 4,1
Rotten Tomatoes: 17%
Рекомендація: котиків або любиш, або не любиш.
Loading the player ...
Loading the player ...
ЮШ 05 жовтня 2017


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8982
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5810
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3488
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3070
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3069