Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 вересня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 вересня)

"Воно 2"

Режисер: Енді Мускьетті

Минуло 27 років після першої зустрічі "Клубу Невдах" з демонічним Пеннівайзом. Вони вже виросли, і у кожного своє життя. Але несподівано їхнє спокійне існування порушує телефонний дзвінок, який змушує знову зібратися разом.

IMDB: 7,8
Rotten Tomatoes: 81% (критики)
Metacritic: 59%

За: "Глибше, страшніше, веселіше", Алекс Годфрі, Empire.

Проти: "Головна проблема "Воно 2" – фільм не закінчується і не закінчується, і не закінчується", Леа Грінблатт, Entertainment Weekly.

Рецензія: Олексій Першко (8)


"Заборонений"

Режисер: Роман Бровко

Василь Семенович Стус. Ім'я цього поета знає кожен українець, адже його вірші вивчаються в школі, а історія його неймовірно трагічна. Василь був з тих людей, які ніколи не могли промовчати під час несправедливості. Він занадто часто говорив про те, про що мільйони інших мовчали Перед глядачам – останні дні з життя Стуса, а також його смерть в радянському таборі в ніч на 4 вересня 1985 року.

Рецензія: Олексій Першко (6)

"Де ти поділась, Бернадетт?

Режисер: Річард Лінклейтер

У Бернадетт (Кейт Бланшетт) є все: прекрасний будинок, чудова дочка, успішний і люблячий чоловік. Хоч вона і вибивається з "бездоганної" компанії сусідських матусь, ніхто не міг уявити, що в один прекрасний день Бернадетт просто зникне без сліду. Вона відправляється на пошуки себе, намагаючись знайти щастя на краю світу.

IMDB: 6,6
Rotten Tomatoes: 46% (критики), 74% (глядачі)
Metacritic: 51

За: "Перший фільм Лінклейтера з героїнею в центрі сюжету. І героїня виходить однією з кращих в його фільмографії", Джастін Ченг, NPR.

Проти: "Слабка екранізація потужного бестселера", Девід Еделстейн, Vulture.

"Світло мого життя"

Режисер: Кейсі Аффлек

Вісім років тому людство вразив невідомий вірус, який убив практично всіх жінок на землі. Чоловік (Кейсі Аффлек) з 12-річною дочкою, у якої є імунітет до захворювання, подорожує по лісах Північної Америки, лише при великій потребі наближаючись до міст. Батько всіма силами намагається захистити дівчинку від небезпек, що підстерігають мандрівників на кожному кроці.

IMDB: 6,6
Rotten Tomatoes: 72% (критики), 69% (глядачі)
Metacritic: 67

За: "Сильний дебют режисера Аффлека", Девід Руні, The Hollywood Reporter.

Проти: "Режисерська робота на рівні, але сценарію фільм не має", Оуен Глейберман, Variety.

"Моя бабуся з Марса"

Режисер: Олександр Михалкович

Бабуся Зіна жила в Україні, Росії та Білорусі, а після виходу на пенсію переїхала до Криму. Дотепна і сповнена життєвих сил, вона завжди об'єднувала свою велику сім'ю. Але після геополітичних змін в Україні, її відвідини стали для родичів випробуванням: Крим перетворився в "віддалену планету", на кшталт Марса. Дорослій людині непросто сприйняти нові реалії – тому вся сім'я, розкидана по різних країнах, почала збиратися, щоб підтримати бабусю і відвідати її в день 80-річчя.

"Халепа"

Режисер: Кевін Джонсон

Спадкоємець мільйонного стану і купки невдячних родичів, Принц вийшов із зони комфорту і опинився на вулиці. Тепер він мріє повернутися додому. Для цього йому потрібно знайти нових друзів, позбутися від настирливих білок і скинути з хвоста запеклого мисливця. Королівські канікули починаються.

IMDB: 9,0

Юрий Шевченко 05 вересня 2019Ім’я:
01 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету,...

04 лютого 2021 0 3831
Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

Джаред Лето, Дензел Вашингтон, Кері Малліган та інші зірки в новинках прокату.

03 лютого 2021 0 1840
Паралельні траєкторії Паралельні траєкторії

Показ фільму «Польоти уві сні та наяву» за участі режисера Романа Балаяна та паралельна програма показів до виставки «Польоти уві сні та...

02 лютого 2021 0 1728
Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1332
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 882