Що в кіно? Прем'єри тижня (6-12 грудня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (6-12 грудня)

"Дім, який побудував Джек"

Режисер: Ларс Фон Трієр

Історія серійного вбивці на ім'я Джек (Метт Діллон) розгортається в Америці 70-х. За 12 років блискучої "кар'єри" Джеку зустрінуться настирлива попутниця, наївна подружка та інші чарівні у своїй дурості жертви. П'ять неймовірних, до остраху винахідливих і часом до сміху абсурдних вбивств, до кожного з яких Джек відноситься як до справжнього витвору мистецтва.

IMDB: 7,3
Rotten Tomatoes: 63%
Metacritic: 43

За: "Щось середнє між великим кіно і відвертою нісенітницею. Фон Трієр хоче зачепити глядача, і йому це вдається", Оуен Глейберман, Variety.

Проти: "Порожня провокація", Філіп Ді Семліен, Time Out.

Рецензія: Андрій Недзельніцкій (10)


"Смертні машини"

Режисер: Крістіан Ріверс

Пройшли тисячоліття після того, як у світі стався апокаліпсис. Людство адаптувалося і тепер живе за новими правилами. Гігантські рухомі мегаполіси розсікають пустки і поглинають маленькі міста заради ресурсів. Том Нетсуорті (Роберт Шіен) з нижнього рівня великого Лондона виявляється в смертельній небезпеці, коли на його шляху з'являється бунтарка Естер Шоу (Керан Хильмар). Вони не повинні були зустрітися, але їм судилося змінити майбутнє.


"Лускунчик і чотири королівства"

Режисер: Лассе Гальстрем

Отримавши незвичайний подарунок на Різдво, юна Клара (Маккензі Фой) відправляється в захоплюючу подорож по загадковим місцям: Країні Сніговій, Країні Квітів і Країні Насолод. Але дівчині потрібно потрапити і в четверте королівство, де їй доведеться зіткнутися з цілою армією мишей на чолі з небезпечним Мишиним Королем.

IMDB: 5,6
Rotten Tomatoes: 34%
Metacritic: 39

За: "Приємна олдскульна казка", Майкл О'Салліван, Washington Post.

Проти: "Занадто багато королівств і недостатньо Лускунчика", Даррен Франіч, Entertainment Weekly.

Рецензія: Олексій Першко (6)


"Брати Сістерс"

Режисер: Жак Одіар

Брати-беззаконники на прізвище Сістерс (Хоакін Фенікс, Джон Сі Райлі) за завданням таємничого Командора повинні прикінчити якогось Ворма (Різ Ахмед), золотошукача-авантюриста. Фартові по життю мисливці за головами женуться за новою жертвою, не підозрюючи, що їх розвідник зовсім не простий...

IMDB: 7,2
Rotten Tomatoes: 85%
Metacritic: 78

За: "Майже шедевр в жанрі вестерну", Інку Канг, Slate.

Проти: "Фільм намагається бути свіжим та "іншим". Ось тільки не вдається. Незрозуміла суміш чорної комедії і трилера", Рекс Рід, Observer.


"Кадавер"

Режисер: Дідерик Ван Ружені

Меган Рід (Шей Мітчелл), яка нещодавно вийшла з рехабу, проводить нічну зміну в міському морзі. Туди привозять тіло жінки, яка померла під час обряду екзорцизму, і Меган починає здаватися, що зла сутність нікуди не поділася і полює на неї.

IMDB: 5,3
Rotten Tomatoes: 14%
Metacritic: 37

Рецензія: Олексій Першко (4)


"Під Сільвер-Лейк"

Режисер: Девід Роберт Мітчелл

Сем (Ендрю Гарфілд) знайомиться з дівчиною, яка на наступний день зникає при загадкових обставинах. Тепер він одержимий ідеєю будь-що знайти її і намагається виявити хоч якісь зачіпки, у всьому, що він бачить і чує. Несподівано він знаходить щось на зразок коду або ланцюжка таємних послань. Відкриваючи кожне наступне повідомлення, для нього все більш очевидним стає, що він опинився всередині глобальної змови.

IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 57%
Metacritic: 59

Юрий Шевченко 05 грудня 2018
Like

Ім’я:
12 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 926
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 215