Що в кіно? Прем'єри тижня (7-13 березня)

Увійти через
Реєстрація
 
Що в кіно? Прем'єри тижня (7-13 березня)
 
Новини: Що в кіно? Прем

"Капітан Марвел"

Режисер: Анна Боден

Після зіткнення з ворогуючими інопланетними расами пілот військово-повітряних сил Керол Денверс (Брі Ларсон) отримує суперсилу і стає невразливою. Героїня має впоратися зі своїми новими здібностями, щоб протистояти могутньому ворогові.

IMDB: 6,2
Rotten Tomatoes: 81%
Metacritic: 65

Рецензія: Олексій Першко (8)

"Гуцулка Ксеня"

Режисер: Олена Дем'яненко

У карпатське селище Ворохта, в якому проживає найкрасивіша гуцулка на ім'я Ксеня, прибувають колишні односельці, а нині – американські емігранти, для того, щоб знайти наречену для молодого Яро. Він отримає у спадок від свого діда один мільйон доларів за умови, що візьме заміж справжню українку.

Рецензія: Олексій Першко (9)

"Повернення Бена"

Режисер: Пітер Хеджес

Напередодні Різдва Бен Барнс (Лукас Хеджес) збігає з реабілітаційного центру і повертається додому. Мати (Джулія Робертс) тепло приймає сина, але скоро переконується, що нічого не змінилося ¬– від хлопця і раніше потрібно чекати біди. У неї є 24 години, щоб уберегти сина від небезпеки. Але як далеко можна зайти, рятуючи тих, кого ми любимо?

IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 81%
Metacritic: 68

"Батьки легкої поведінки"

Режисер: Фред Вулф

Сімейна пара Френк (Алек Болдуін) і Ненсі (Сальма Хайек) намагаються приховати від друзів і дочки свій повний фінансовий крах. Для цього вони йдуть на все, навіть здають в оренду чужий особняк. Але чи вийде у двох горе-авантюристів провернути свої неймовірні махінації? Адже кожен їх крок – відмінний привід відкоркувати нову пляшку.

IMDB: 3,3

"Королівський коргі"

Режисер: Бен Стассен

Улюблена порода собак у дуже багатих і впливових людей – це коргі. Маленькі собачки повністю занурені в життя своїх великих господарів. Рятуючись від політичних інтриг, улюбленець Британської Королеви змушений покинути Букінгемський палац. Тепер йому належить не тільки познайомитися з таємним життям вулиць Лондона, але і довести, що він справжній Королівський Коргі.

IMDB: 5,9

"Між нами, дівчатами"

Режисер: Крістіна Коменчіні

Лучія і Марія дружать зі школи. Вони різні настільки, що не можуть одна без одної. Лучія – правильна і сувора, Марія – яскрава і позитивна. І в стосунках з чоловіками так само: Лучія поставила хрест на особистому житті після невдалого заміжжя, а Марія готова пустити в своє ліжко першого зустрічного. Все змінюється, коли в житті подруг з'являється 19-річний Лука. Картина розкриває всі грані жіночої дружби, перевертаючи з ніг на голову звичний хід речей.

IMDB: 5,8

"Гаспар їде на весілля"

Режисер: Антоні Кордьє

Переїхавши в Париж, Гаспар довгий час відмовлявся підтримувати зв'язок з родиною, але тепер все ж вирішується з'їздити в будинок свого дитинства, на весілля батька. В дорозі він випадково знайомиться з ексцентричною Лорою і запрошує її приєднатися, щоб зіграти роль його подружки. Лора ще не знає, що наступні дні їй треба провести посеред заповідника в оточенні дивовижних звірів і не менш химерних людей.

IMDB: 6,2

Юрий Шевченко 08 березня 2019
Коментарі
 
Ім’я
21 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні статті

Всесвітній розмах Одеси

Оголошено Міжнародну конкурсну програму Одеського міжнародного кінофестивалю 2019

19 червня 2019

0
789

Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 травня)

"Аладдін" Гая Річі та інші новинки прокату.

25 травня 2019

0
368

Розширення алієнації

Паралельна програма до виставки Г.Р. Ґіґера — 40 років фільму "Чужий" (1979)

01 червня 2019

0
358

Що в кіно? Прем'єри тижня (30 травня - 5 червня)

Ґодзілла і інші новинки прокату.

30 травня 2019

0
229

Трьохсекційні Ночі

У Довженко-Центрі пройде дев’ятий Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

04 червня 2019

0
228

 fk tw