Що в кіно? Прем'єри тижня (7-13 березня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (7-13 березня)

"Капітан Марвел"

Режисер: Анна Боден

Після зіткнення з ворогуючими інопланетними расами пілот військово-повітряних сил Керол Денверс (Брі Ларсон) отримує суперсилу і стає невразливою. Героїня має впоратися зі своїми новими здібностями, щоб протистояти могутньому ворогові.

IMDB: 6,2
Rotten Tomatoes: 81%
Metacritic: 65

Рецензія: Олексій Першко (8)

"Гуцулка Ксеня"

Режисер: Олена Дем'яненко

У карпатське селище Ворохта, в якому проживає найкрасивіша гуцулка на ім'я Ксеня, прибувають колишні односельці, а нині – американські емігранти, для того, щоб знайти наречену для молодого Яро. Він отримає у спадок від свого діда один мільйон доларів за умови, що візьме заміж справжню українку.

Рецензія: Олексій Першко (9)

"Повернення Бена"

Режисер: Пітер Хеджес

Напередодні Різдва Бен Барнс (Лукас Хеджес) збігає з реабілітаційного центру і повертається додому. Мати (Джулія Робертс) тепло приймає сина, але скоро переконується, що нічого не змінилося ¬– від хлопця і раніше потрібно чекати біди. У неї є 24 години, щоб уберегти сина від небезпеки. Але як далеко можна зайти, рятуючи тих, кого ми любимо?

IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 81%
Metacritic: 68

"Батьки легкої поведінки"

Режисер: Фред Вулф

Сімейна пара Френк (Алек Болдуін) і Ненсі (Сальма Хайек) намагаються приховати від друзів і дочки свій повний фінансовий крах. Для цього вони йдуть на все, навіть здають в оренду чужий особняк. Але чи вийде у двох горе-авантюристів провернути свої неймовірні махінації? Адже кожен їх крок – відмінний привід відкоркувати нову пляшку.

IMDB: 3,3

"Королівський коргі"

Режисер: Бен Стассен

Улюблена порода собак у дуже багатих і впливових людей – це коргі. Маленькі собачки повністю занурені в життя своїх великих господарів. Рятуючись від політичних інтриг, улюбленець Британської Королеви змушений покинути Букінгемський палац. Тепер йому належить не тільки познайомитися з таємним життям вулиць Лондона, але і довести, що він справжній Королівський Коргі.

IMDB: 5,9

"Між нами, дівчатами"

Режисер: Крістіна Коменчіні

Лучія і Марія дружать зі школи. Вони різні настільки, що не можуть одна без одної. Лучія – правильна і сувора, Марія – яскрава і позитивна. І в стосунках з чоловіками так само: Лучія поставила хрест на особистому житті після невдалого заміжжя, а Марія готова пустити в своє ліжко першого зустрічного. Все змінюється, коли в житті подруг з'являється 19-річний Лука. Картина розкриває всі грані жіночої дружби, перевертаючи з ніг на голову звичний хід речей.

IMDB: 5,8

"Гаспар їде на весілля"

Режисер: Антоні Кордьє

Переїхавши в Париж, Гаспар довгий час відмовлявся підтримувати зв'язок з родиною, але тепер все ж вирішується з'їздити в будинок свого дитинства, на весілля батька. В дорозі він випадково знайомиться з ексцентричною Лорою і запрошує її приєднатися, щоб зіграти роль його подружки. Лора ще не знає, що наступні дні їй треба провести посеред заповідника в оточенні дивовижних звірів і не менш химерних людей.

IMDB: 6,2

ЮШ 08 березня 2019


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 9093
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5864
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3544
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3126
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3124