Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 листопада)

Увійти через
Реєстрація
 
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 листопада)
 
Новини: Що в кіно? Прем

"Дике поле"

Режисер: Ярослав Лодигін

Герман (Олег Москаленко) не був вдома, в рідному місті на сході України, вже багато років. Але зникнення старшого брата змусило хлопця повернутися на Донбас. Незрозуміло де брат Германа і що з ним сталося. До того ж сімейний бізнес, стара бензоколонка, залишився без нагляду, за що і вирішив взятися хлопець. Герман вважає своїм обов'язком в цьому Богом забутому місці захистити бензоколонку і близьких йому людей від бід, які зустрічаються на кожному кроці.

Рецензія: Олексій Першко (7)


"Дівчина у павутинні"

Режисер: Федеріко Альварес

Хакер Лісбет Саландер (Клер Фой) і журналіст Мікаель Блумквіст (Сверрір Гуднасон) виявляються втягнуті в історію за участю шпигунів, кіберзлочинців і корумпованих чиновників.

IMDB: 5,8
Rotten Tomatoes: 52%
Metacritic: 48

За: "Кращий екшн року", Олівер Джонс, Observer.

Проти: "Лісбет – оригінальний і цікавий персонаж. Але тільки в книзі, а не в цьому фільмі", Тай Берр, Boston Globe.

Рецензія: Олексій Першко (8)


"Оверлорд"

Режисер: Джуліус Ейвері

Напередодні висадки союзників у Нормандії два американських десантника проникають в окуповане німцями селище, щоб зруйнувати їх радіомачту. Лазутчиками доведеться зіткнутися не тільки з фашистськими військовими, а й з паранормальними наслідками нацистських експериментів.

IMDB: 6,7
Rotten Tomatoes: 88%
Metacritic: 52

Рецензія: Олексій Першко (8)

"Холодна війна"

Режисер: Павло Павліковський

Історія неможливого кохання в неможливий час. Вони знайомляться на руїнах повоєнної Польщі. Різне походження і несхожі темпераменти – здається, що вони абсолютно не сумісні. І все ж їм нікуди один від одного не дітися. Протягом років вони розлучаються і зустрічаються знову і знову – в Берліні, Югославії та Парижі. На шляху їхнього кохання встають політика, мінливості долі і їх власні недоліки, але ніщо не в силах розірвати зв'язок двох сердець,

IMDB: 7,9
Rotten Tomatoes: 90%

За: "Один з найяскравіших чорно-білих фільмів", Філіп Де Семліен, Time Out.

Проти: немає

Рецензія: Олексій Першко (10)


"Кришталь"

Режисер: Дар'я Жук

90-і роки. Творча дівчина ді-джей Веля з Мінська мріє виїхати в Америку. Через помилку в підробленою довідкою на візу вона виявляється в незнайомій родині невеликого містечка. Поки прихистили її люди зайняті приготуванням до весілля, вона збирається будь-що-будь домогтися виконання своєї "кришталевої мрії".

IMDB: 7,2

"Лігво диявола"

Режисер: Гільєрмо Амоедо

Три сестри з неблагополучної сім'ї вирішують пограбувати будинок сенатора, щоб розплатитися з боргами. Той віддає їм гроші з сейфа, але дівчатам це здається недостатньою сумою. Вони чують дивний шум, і старша сестра знаходить в підвалі зв'язану дочка сенатора.

IMDB: 5,3

"9/11"

Режисер: Мартін Гігі

Історія про п'ятьох людей з несхожими поглядами і характерами, з різним достатком і статусом, які виявляються під замком в одному ліфті під час теракту 11 вересня 2001 року. У спільній боротьбі за виживання кожен з них покаже своє справжнє обличчя.

IMDB: 4,1
Rotten Tomatoes: 11%

"Білал"

Режисер: Хурам Ейч Аллаві

Тисячу років тому хоробрий хлопчик, який мріяв стати великим воїном, був викрадений підступними ворогами. Далеко від дому, в світі, де все підпорядковано жадобі наживи, де справедливість – лише міф, він знаходить в собі сили все змінити.

IMDB: 8,3
Rotten Tomatoes: 53%
Metacritic: 52

Юрий Шевченко 08 листопада 2018
Коментарі
 
Ім’я
20 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні статті

Одеса №10: Very Special

“Спеціальні покази” Одеського міжнародного кінофестивалю 2019: стрічки Сергія Лозниці, Віталія Манського, Аньєс Варда та членів журі 10-го...

06 липня 2019

0
1363

Одеса на екваторі

5-й день: аншлаговий показ стрічки “Вайнштейн”, майстер-клас Ванкуверської кіношколи, старт «Film Industry Office», продовження показів...

17 липня 2019

0
1051

Втрачені і щасливо віднайдені. День другий. ОНОВЛЕНО

Заборонений агітпроп і утопічне Місто без євреїв. На Німих Ночах на місце мелодрами владно втручається соціальна тематика.

22 червня 2019

0
510

Живіший за всіх живих

10-й Одеський МКФ почав повноцінну роботу

13 липня 2019

0
429

Повернення Діви і Федько-халамидник (ВІДЕО)

Власник монети, що вижив і моральний подвиг пожежника. «Дитячий день» Німих Ночей.

23 червня 2019

0
375

 fk tw