Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 листопада)


Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 листопада)
Режисер: Кеннет Брана
"Східний експрес" - елітний поїзд, який з'єднує Париж і Стамбул. Тільки найбагатші люди можуть потрапити на нього. На рейс зібралося кілька абсолютно незнайомих один з одним людей. Через жахливий снігопад рух поїзда виявилося неможливим десь в глушині Югославії. Тепер пасажири повинні провести разом кілька днів. Ситуацію погіршує те, що в поїзді вбили людину. Тепер кожен з 13 пасажирів є підозрюваним. Розслідувати цю справу береться найкращий сищик в світі Еркюль Пуаро (Кеннет Брана).
IMDB: 6,9
Rotten Tomatoes: 66%
Metacritic: 54
За: "Екранізація Агати Крісті, яка стане класикою", Пітер Дебрюж, Variety.
Проти: "Бранна зробив жахливий злочин: не використав потенціал чудових акторів", Тодд Гілкріст, TheWrap.
Loading the player ...
Режисер: Тарек Будалі
Єдиний шанс залишитися в Парижі для студента Яссіна (Тарек Будалі), який провалив іспит, - це фіктивний шлюб. Однак знайти наречену так швидко практично неможливо. І тоді на допомогу приходить кращий друг.
IMDB: 5,4
Loading the player ...
Режисер: Марина Степанська
Київ, зима 2013-2014 років, яка змінила все. Музикант Антон повертається з навчання в Швейцарії в рідну країну. Він подавав великі надії, вважався справжнім генієм, але пристрастився до алкоголю. Після курсу лікування він повинен вчитися жити заново, як і вся країна. У Києві він зустрічає начебто звичайну дівчину Катю, яка живе на похмурій Троєщині. Вона готується поїхати до Берліна зі своїм хлопцем, але зустріч з Антоном змінює її плани. Коли весь світ кругом рушиться, можна побудувати свій власний кращий світ.
Loading the player ...
"І сміх і гріх"
Режисер: Фабріс Ебуе
Щоб врятуватися від звільнення, продюсер-невдаха (Фабріс Ебуе) пообіцяв, що протягом 6 місяців він знайде групу, яка збере повний зал. В результаті тривалих страждань він все ж збирає бойз-бенд, якого ще не існувало в історії музики: католицький священик, раббан і імам. Чи зможуть релігійні розбіжності бути забуті заради любові до музики?
IMDB: 6,3
Loading the player ...
Режисер: Тайлер МакІнтайр
Дві подружки-старшокласниці одержимі мрією стати зірками соціальних мереж. Вони заводять блог "Кошмарні дівчата", в якому смачно коментують трагедії та нещасні випадки, що відбуваються в їхньому містечку. Кількість фоловерів зростає, але для нових лайків потрібні нові криваві репортажі.
IMDB: 6,8
Rotten Tomatoes: 82%
Metacritic: 54
За: "Чудовий у своїй абсурдності сценарій з різаниною, прекрасним чорним гумором і навіть мораллю", Тетяна Крейн, Village Voice.
Проти: "Не надто смішно і не дуже страшно", Франк Шек, Hollywood Reporter.
Loading the player ...
Режисер: Уїлл Верник
На день народження Тайлер отримує в подарунок від своєї дівчини Крістен сертифікат наймоднішої розваги сезону - квесту "Клаустрофобія". Разом з двома іншими парами вони повинні протягом години розгадати кілька загадок, щоб вибратися із закритого приміщення. З кожним кроком загадки стають все складнішими, а небезпека все реальнішою.
Loading the player ...
IMDB: 4,4
Режисер: Тарас Томенко
У 1928 році в столичному Харкові будують житловий будинок для діячів культури УРСР. Під один дах переїжджають Микола Хвильовий, Остап Вишня, Михайль Семенко, Анатоль Петрицький, Антін Дикий та інші. Будівля з багатокімнатними квартирами, пральнею, їдальнею, дитячим садком і навіть солярієм має стати оазисом для художників, але все відбудеться навпаки. Спеціально зібрану в одному місці інтелігенцію репресують і знищать. Будинок "Слово" стає уособленням кривавої радянської системи, а мешканців будинку потім назвуть поколінням "розстріляного відродження".
Loading the player ...
ЮШ 08 листопада 2017


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8965
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5802
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3480
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3062
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3059