"Чунгул". Національний продукт містичної країни


У столичному кінотеатрі "Жовтень" відбулася прес-конференція, присвячена виходу в прокат фільму "Чунгул" - містичного трилера братів Олександра та В'ячеслава Альошечкіних. Про роботу над проектом розповіли режисери, продюсери Володимир Мунтян та Олексій Кашин, музичний продюсер Сергій Лихоманенко і актори Богдан Юсипчук, Анна Гуляєва, Віктор Демерташ і Георгій Поволоцький.

Володимир Мунтян: "Ви знаєте мене як служителя. Я служитель вже багато років. Але мій інтерес до кіно став рости, і ми прийшли до тієї точки, коли зняли перший фільм. Звісно, це тільки початок. Ми хочемо розвиватися, розвивати кінематограф в Україні. Для мене дуже цікава ця тема".

Олексій Кашин: "Ми хвилюємося, але підходимо до старту офіційного прокату з надією. Це абсолютно національний продукт, тут немає нічого іноземного, все своє. Кіно вийшло цікаве і неоднозачное, але оцінить його, звичайно, глядач".

Володимир Мунтян: "Це здивує кожного, але в кінці квітня ми тільки спланували кіно, і ось воно вже виходить. П'ять балів всій знімальній групі, адже всі знають, наскільки це непросто - так швидко зняти фільм. Інші фільми знімаються роками, а то, що зробили вони - просто приголомшливо ".

Олександр Альошечкін: "Ми зібрали дуже професійну групу людей, з якими вже працювали раніше - починаючи від постановників і вантажників до водіїв і операторської групи. Завдяки злагодженій роботі команди все так швидко і вийшло".

"Чи легко нам працювати з братом разом? Легко. Ми - творчі особистості, але скандалів практично не буває. Ми знайомі з ним з самого дитинства, тому притерлися дуже давно".

"Чому містика? Це цікаво. Це казки для дорослих, які допомагають розкритися нам як авторам. В Україні, яка дала світу Гоголя і Котляревського, містикою все просякнуте. Гріх було б це не знімати".

"Чунгул - село в Запорізькій області, ми росли поруч, в дитинстві часто там грали. Чунгул з тюркського - вир. Звідси ми відштовхнулися. Прийшли до того, що це місце, з якого складно вибратися. Так буває в житті - потрапляєш в місце, де начебто все нормально, але потрібно вибиратися, а не хочеться. Думаю, кожен знайде свій Чунгул, коли подивиться фільм ".

Володимир Мунтян: "Цей фільм показує духовну сторону. Ми всі у своєму житті стикаємося з причиною і наслідком. Коли ми стикаємося з наслідком, але не не знаємо причини, то не знаємо, що робити. Багато людей намагаються змінити наслідок, а потрібно - причину. І фільм як раз показує приховані причини. Чому в житті людини щось може бути добре, а що погано. Цим мене і зацікавив сценарій".

"Хотів би відзначити атмосферу в команді, на знімальному майданчику. Я відчував, що це справді щось особливе. Атмосфера створення".

"Для мене дуже цінно, що ми почали робити українське кіно. Кіно довгий час належало Москві, а Україна не брала участь в створенні повного метра. Але для України настав новий час. Ми піднімаємося. Коли піднімається кіно, це відіграє величезну роль. Для наших глядачів дуже важливо, що в кіно є хороший український продукт".

Богдан Юсипчук: "Мене часто запитують, чому люди повинні піти саме на "Чунгул", а не на якийсь голлівудський фільм. Відповідь дуже проста - голлівудські фільми ми вже бачили сотні-тисячі разів. Нічого нового ви там не побачите. А у нас зовсім інша історія, зовсім нова. Вона може нагадати "Вій", але, кожен фільм може нагадати інший. Україна - містична країна. Якщо ми будемо знімати бойовики, як в Голлівуді, то років десять будемо на другому місці. Нам треба розвивати своє , в нас величезна підстава, сильна історія, глибоке коріння".

Віктор Демерташ: "Я вже працював з братами Альошечкінимі, і мені дуже приємно спостерігати, як вони ростуть. Це справжні професіонали. Повірте, зняти фільм за п'ять-шість місяців, - це дуже складна штука. Я бачив, як вони працюють, і отримував задоволення ".

Георгій Поволоцький: "Я працював в Європі, в Росії і радий, що нарешті у нас почали знімати наше кіно, виключно за наші кошти, з нашими акторами. Мене дуже радує якість продукту. Я впевнений, що це початок великого шляху".

Прем'єра фільму "Чунгул" відбудеться 31 жовтня.

Loading the player ...
ЮШ 25 жовтня 2016


Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8712
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5693
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3373
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 2955
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 2951