Деніел Крейг. Обране


Деніел Крейг. Обране
Сьогодні Деніелу Крейгу виповнюється 47 років. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актора поза добре відомою бондіаною.
Рік: 2002
Режисер: Сем Мендес
Жанр: трилер, драма
Рейтинг IMDB: 7.8
Сюжет: зовні цілком середньостатистичний американець Майкл Салліван живе життям нормального громадянина 30-х років XX століття. Він хороший батько, гарний сім'янин, відповідальний працівник; але одне не дає спокою його старшому синові Майклу - куди саме батько їде на своїй машині щоранку і що за люди оточують його - в костюмах ідеального крою, але з дивною хитринкою в очах? Одного разу Майкл забирається на заднє сидіння машини батька і стає свідком його роботи. Проблема в тому, що Майкл Салліван - справжнісінький гангстер, що виконує делікатні доручення, де немає місця зайвим свідкам. Через це життя Майкла опиняється під загрозою. Щоб врятувати його, Майкл змушений піти проти босів мафії.
«Листковий торт»
Рік: 2004
Режисер: Меттью Вон
Жанр: трилер, драма
Рейтинг IMDB: 7.4
Сюжет: торгувати кокаїном - не квіточки розводити. Бізнес нервовий, що загрожує ранньою смертністю. Тому наркодилер на прізвисько Чотири Ікси, заробивши достатньо неправедних грошей, вирішує більше не спокушати долю і покінчити з цим. Однак до цього йому, як водиться, доведеться надати своєму босу останню послугу: розшукати зниклу доньку його старого приятеля.
Здається, нікчемна справа для знавця лондонського дна?! Якби бідолаха знав, яким божевільним беззаконням і низкою небезпечних непорозумінь обернеться це завдання, в якому «випадково» виявилася замішана партія екстазі на два мільйони, то пішов би у відставку місяцем раніше! А краще - двома!
Рік: 2005
Режисер: Стівен Спілберг
Жанр: трилер, драма
Рейтинг IMDB: 7.6
Сюжет: агент МОССАД і його група вистежує і методично знищує палестинських терористів, винних у смерті ізраїльських спортсменів в аеропорту Мюнхена після Олімпіади 1972 року...
Рік: 2008
Режисер: Бейлі Уолш
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 6.8
Сюжет: голлівудську кар'єру Джо Скотта можна офіційно вважати закінченою. Роки, віддані сексу, наркотикам і кіно - замість рок-н-ролу! - безславно обернулися повним забуттям з боку продюсерів і неприхованою відразою з боку поважної публіки. Ще цілком привабливий після всіх експериментів з наркотиками, Джо тішить своє чоловіче самолюбство в особняку на Малібу. Але все частіше він залишається наодинці не з дівчатами, а зі своїми спогадами.
А тут ще з'явився сумний привід повернутися у свою відчайдушну юність на нудних британських берегах - Джо їде на батьківщину на похорони друга дитинства.
Рік: 2011
Режисер: Девід Фінчер
Жанр: трилер, драма
Рейтинг IMDB: 7.9
Сюжет: сорок років тому Харрієт Вангер безслідно зникла на острові, що належить могутньому клану Вангер. Її тіло так і не було знайдене, але її дядько переконаний, що це вбивство і що вбивця є членом його власної, тісно згуртованої і неблагополучної сім'ї. Він наймає опального журналіста Мікаеля Блумквіста й татуйовану хакершу Лісбет Саландер для проведення розслідування.

Сергей Задко 02 березня 2015
LikeІм’я:
24 листопада 2020
Ваш коментар
Бытовка
Бытовка 12 липня 2020 12:21
0
Можно снять неплохой фильм, где возможно будет установить экологически чистую бытовку на фундаментное кирпичное, бетонное и каменное основание или на комбинированный вариант, а в дальнейшем облагораживать его материалами, которые сочетаются с готовым дизайном участка. В сюжете должно быть, как меняя расположение штакетника, и дополняя хозблок оригинальными элементами, создают желаемый образ будущего сарая. Рассматриваемые домики из дерева идеально будут исполняют роль декоративного украшения. Ваше настроение улучшат статус архитектуры владения. В кино рассмотрим сборку классического решетчатого блока для дачи или строительной площадки, которая фиксируется к столбам из бруса.
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (29 жовтня - 4 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (29 жовтня - 4 листопада)

Відьми, знову відьми та інші новинки прокату.

28 жовтня 2020 0 4998
Як один фільм письменника вбив
ексклюзив
Як один фільм письменника вбив

Vian-Fest в Довженко центрі - день другий. A la noir.

29 жовтня 2020 0 2001
Два світи - два фокуси Два світи - два фокуси

Програма 4-го Київського тижня критики «Фокус: Україна Франція»

30 жовтня 2020 0 1836
Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада)

Український номінант на Оскар, класичні казки та інші новинки прокату.

04 листопада 2020 0 1398
Київ. Борису Віану 100 років.
ексклюзив
Київ. Борису Віану 100 років.

У Довженко-центрі завершився Vian-Fest.

05 листопада 2020 0 1383