Дівчата супергероїв


Дівчата супергероїв

У кожного супергероя має бути дівчина. Адже для кого, як не для неї, він йде на найвідчайдушніші вчинки і з ким він радіє перемогам, полишаючи героїчний антураж. Ми згадаємо найвідоміших персонажів прекрасної половини людства, які допомогали або ж заважали екранним героям у їх постійній боротьбі із суперниками.

Лоїс Лейн («Супермен»)

Головним об'єктом коханням Супермена, ось вже на протязі більше 70-ти років є журналістка газети "Daily planet" Лоїс Лейн. Її образ змінювався в залежності від ставлення американців до жінок, але в більшості ситуацій вона була зображена рішучою і вольовою героїнею, для якої Кларк Кент лише бліде альтер-его Супермена. Найпереконливіший образ Лоїс Лейн створила актриса Марго Кіддер. Разом із Крістофером Рівом, у образі Супермена, Марго знімалась у стрічці "Супермен" (1978) і в чотирьох її продовженнях. В 2006 році на екрани світу вийшов багатостраждальний фільм "Повернення Супермена", знятий за 270 млн. $. Подружкою Супермена у фільмі була Кейт Босворт. А вже за рік режисер Зак Снайдер предствить свою версію пригод Супермена - "Людина зі сталі", де Лоїс Лейн гратиме триразова номінантка на "Оскар" Емі Адамс.

Мері Джейн Вотсон («Людина-павук»)

Головний жіночий образ коміксів "Людина-павук", яка після випадкової смерті персонажа Гвен Стейсі стала новим коханням Пітера Паркера. Рудоволоса героїня вперше з'явилась у коміксі в 1966 році. Спочатку вона була створена як суперниця Гвен за кохання до Пітера Паркера, але згодом витіснила останню, хоча автор Стен Лі завжди хотів, аби Гвен залишалась головним коханням Спайдермена. В кіно Мері Джейн Вотсон грала Кірстен Данст, у всіх трьох серіях "Людина павук", де Спайдерменом був Тобі Магваєр. В нещодавній екранізації "Нова Людина-павук" замість образу Мері Джей Вотсон дівчиною Пітера Паркера виступила оригінальна Гвен Стейсі (її грала Емма Стоун), остаточно заплутавши фанів історії.

Пеппер Потс («Залізна людина»)

Ще одна героїня, вигадана уявою геніального американського письменника Стена Лі. За сюжетом коміксу Пеппер була членом секретарського об'єднання Старк Індастріз, в часи, коли компанією керував батько Тоні Старка. Після того як персонаж Роберта Дауні-мол. став керівником компанії, Пеппер залишилась його відданою помічницею. У фільмах, на відміну від коміксу волосся Пеппер світле. У 2013 році вийде третя частина "Залізної людини", де Пеппер Потс вже в четвертий раз (її можна бачити і у «Месниках») гратиме лауреатка премії "Оскар" Гвінет Пелтроу.

Ліз Шерман («Хеллбой»)

Одна з сучасних героїнь коміксів, яка з’явилась на світ завдяки уяві автора коміксу «Хеллбой» Майка Міноле у 1994 році. У кінотрилогії «Хеллбой» Ліз має романтичні стосунки із головним персонажем, що є абсолютною вигадкою авторів сценарію, адже у коміксах немає жодного натяку на це. В оригіналі Ліз Шерман більше нагадує меншу сестру, а ніж дівчину Хеллбоя. Нагадаємо, що на екрані Ліз Шерман грала Сельма Блер.

Подруги Бетмена

З кожним фільмом змінювались не лише виконавці ролей Бетмена, але й об’єкти його пристрасті. Свого часу неймовірно сексуальний образ журналістки Вікі Вейл створила на екрані Кім Бесінджер (фільм Тіма Бартона «Бетмен»), яка зі своїм значним зростом стала справжньою проблемою для творців фільму. Адже Майкл Кітон, що грав Темного лицаря, був вище за неї всього на 7 сантиметрів.   Вже у сиквелі «Бетмен повертається» Бартон задіяв героїню Жінку-кішку, яку вдало втілила на екрані Мішель Пфайффер. Це була друга поява цього жіночого персонажу на екрані за всю історію екранізацій коміксу, і з усіх найвдаліша. В середині 90-х подружкою Брюса Вейна стає Ніколь Кідман, для якої це був перший блокбастер. В новому тисячолітті, коли за «Бетмена» взявся Крістофер Нолан подружок головного героя грали Кеті Холмс («Бетмен: Початок»), Меггі Джилленхол («Темний лицар») і Енн Гетевей («Темний лицар: Відродження легенди»).

Остання, як і колись Мішель Пфайффер, зіграла секретарку Селіну Кейл і за сумісництвом Жінку-кішку. Також в останньому фільмі Нолана з'являється Маріон Котіяр, в ролі Талії Аль Гул, яка за коміксами була коханням Бетмена і жертвувала заради нього життям. Це перша поява цієї героїні на великому екрані.

mivanukha 01 серпня 2012Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1586
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1148
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1043
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 973
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 764