"Джентльмени удачі": Вустами героїв


З 27 грудня в українському прокаті пригодницька комедія «Джентльмени удачі», римейк однойменної культової радянської комедії. Напередодні прем'єри порталу kino-teatr.ua вдалося поспілкуватися з продюсером картини Тимуром Бекмамбетовим, а також з акторами Сергієм Безруковим, Гошею Куценком та Мариною Петренко, що виконали в нових «Джентльменах» ключові ролі.

Наскільки творці фільму задоволені результатом і до чого готуватися глядачеві? Чому не слід «Джентльменів» сприймати в штики, як черговий рімейк? Про це та багато іншого розкажуть «винуватці свята».

ТИМУР БЕКМАМБЕТОВ, продюсер «Джентльменів удачі»:

Сценарій до нових «Джентльменів удачі» писався довго - і до зйомок і навіть під час зйомок. Але я довірився сценаристу Міші Зубко та режисеру Саші Баранову, тому багато вирішували вони. Чимало на процес впливали і Сергій Безруков з Гошею Куценко, так як я вірю, що актори можуть привносити чимало власних корисних правок. Вони тонше, глибше відчувають своїх персонажів. Я вважаю, що нам дуже пощастило з акторами. Наприклад, я остаточно став бачити і розуміти цей проект тільки після того, як ми вирішили, що головну роль зіграє Сергій Безруков.

 

СЕРГІЙ БЕЗРУКОВ, Смайлик / Льоша Трьошкін (ориг. «Джентльмени удачі» - Доцент / Євген Іванович Трошкін):

Спочатку я не погоджувався на роль. Режисер Саша Баранов попросив усе-таки подумати, і пізніше ми домовилися про зустріч. Я погодився на тому етапі, коли ми почали разом придумувати сценарій - від діалогів і жартів до серйозних поворотів. До речі, ідея про зустріч Шатуна з сім'єю була моєю. Процес втягнув, і я, звичайно, погодився. І не пошкодував. Так, зараз чимало жартів про те, що я граю практично у всіх фільмах, але я ж не напрошуюся - мене запрошують самі режисери. А я, як і раніше, як і будь-який інший актор проходжу кастинги, після яких мене або затверджують чи ні.

 

ГОША КУЦЕНКО, Шатун (ориг. «Джентльмени удачі» - Хмирь):

Ексклюзивне інтерв'ю з Гошею Куценко

Хороший рімейк - це красивий хід. Адже у нас просто шикарна школа радянської драматургіі, так чому ми повинні про неї забувати? Чому ми повинні висмоктувати з пальця сценарії, які потім вважаються краденою калькою з американського кіно? У нових «Джентльменах» присутній навіть детектив, але в основному це пригоди. Часи змінюються, і цей фільм створювався для великого екрану - там хороший звук, якісний екшн, все створено навіть за основними законами монтажних склеювань. На цьому балансі ми і створювали фільм - як заволодіти увагою глядачів не лише видовищем, а й почуттями. Це - картина, яка підтягне настрій глядачеві, адже глядач заслуговує цього. Хоча б раз на рік на новорічні свята.

 

МАРИНА ПЕТРЕНКО, лейтенант поліції Ірина Славіна (ориг. «Джентльмени удачі» - старший лейтенант міліції Володимир Миколайович Славін):

Ексклюзивне інтерв'ю з Мариною Петренко

Рімейк - це новий погляд, спроба зіграти фільм по-новому. У тій же Америці щорічно знімають масу рімейків і глядачі дивляться їх, а потім вирішують, що ж їм більше подобається - нова або оригінальна версія. У людей є можливість порівняти, і далеко не завжди нове - це погано. У нас чомусь прийнято вважати, що якщо перезняли старий фільм, то це робить замах на його славу. Ні, бо ж старий фільм ніхто не закриває, він залишається. Особисто мені надзвичайно сподобалося працювати над «Джентльменами», тим більше, що моїм партнером по майданчику став Сергій Безруков. Тепер я розумію, чому кожен режисер намагається роздобути Безрукова - він не дає собі халтурити, він не розслабляється ні на секунду, він - професіонал, який завжди викладається на 200%.


Нагадаємо, нові «Джентльмени удачі» виходять в український прокат 27 грудня. Мова у фільмі піде про дивовижну схожість двох абсолютно різних людей - дитячого аніматора Льоші Трьошкіна і безжального бандита Смайлика. Останній примудрився викрасти безцінні Золоті обладунки, а Трьошкін тепер змушений впровадитися в банду Смайлика, прикидаючись ним, і розшукати ці обладунки. Дія розгортається в переддень Нового року, коли свято потрібне не тільки правослухняним громадянам, але навіть і бандитам.

Loading the player ...

Катя Зиновьева 25 грудня 2012Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня)

Бенедикт Камбербетч, Боб Оденкірк і інші зірки в новинки прокату.

17 березня 2021 0 4697
Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 1952
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1545
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 850