"Джентльмени удачі": Вустами героїв

Увійти через
Реєстрація
 
"Джентльмени удачі": Вустами героїв
 
Новини: "Джентльмени удачі": Вустами героїв

З 27 грудня в українському прокаті пригодницька комедія «Джентльмени удачі», римейк однойменної культової радянської комедії. Напередодні прем'єри порталу kino-teatr.ua вдалося поспілкуватися з продюсером картини Тимуром Бекмамбетовим, а також з акторами Сергієм Безруковим, Гошею Куценком та Мариною Петренко, що виконали в нових «Джентльменах» ключові ролі.

Наскільки творці фільму задоволені результатом і до чого готуватися глядачеві? Чому не слід «Джентльменів» сприймати в штики, як черговий рімейк? Про це та багато іншого розкажуть «винуватці свята».

ТИМУР БЕКМАМБЕТОВ, продюсер «Джентльменів удачі»:

Сценарій до нових «Джентльменів удачі» писався довго - і до зйомок і навіть під час зйомок. Але я довірився сценаристу Міші Зубко та режисеру Саші Баранову, тому багато вирішували вони. Чимало на процес впливали і Сергій Безруков з Гошею Куценко, так як я вірю, що актори можуть привносити чимало власних корисних правок. Вони тонше, глибше відчувають своїх персонажів. Я вважаю, що нам дуже пощастило з акторами. Наприклад, я остаточно став бачити і розуміти цей проект тільки після того, як ми вирішили, що головну роль зіграє Сергій Безруков.

 

СЕРГІЙ БЕЗРУКОВ, Смайлик / Льоша Трьошкін (ориг. «Джентльмени удачі» - Доцент / Євген Іванович Трошкін):

Спочатку я не погоджувався на роль. Режисер Саша Баранов попросив усе-таки подумати, і пізніше ми домовилися про зустріч. Я погодився на тому етапі, коли ми почали разом придумувати сценарій - від діалогів і жартів до серйозних поворотів. До речі, ідея про зустріч Шатуна з сім'єю була моєю. Процес втягнув, і я, звичайно, погодився. І не пошкодував. Так, зараз чимало жартів про те, що я граю практично у всіх фільмах, але я ж не напрошуюся - мене запрошують самі режисери. А я, як і раніше, як і будь-який інший актор проходжу кастинги, після яких мене або затверджують чи ні.

 

ГОША КУЦЕНКО, Шатун (ориг. «Джентльмени удачі» - Хмирь):

Ексклюзивне інтерв'ю з Гошею Куценко

Хороший рімейк - це красивий хід. Адже у нас просто шикарна школа радянської драматургіі, так чому ми повинні про неї забувати? Чому ми повинні висмоктувати з пальця сценарії, які потім вважаються краденою калькою з американського кіно? У нових «Джентльменах» присутній навіть детектив, але в основному це пригоди. Часи змінюються, і цей фільм створювався для великого екрану - там хороший звук, якісний екшн, все створено навіть за основними законами монтажних склеювань. На цьому балансі ми і створювали фільм - як заволодіти увагою глядачів не лише видовищем, а й почуттями. Це - картина, яка підтягне настрій глядачеві, адже глядач заслуговує цього. Хоча б раз на рік на новорічні свята.

 

МАРИНА ПЕТРЕНКО, лейтенант поліції Ірина Славіна (ориг. «Джентльмени удачі» - старший лейтенант міліції Володимир Миколайович Славін):

Ексклюзивне інтерв'ю з Мариною Петренко

Рімейк - це новий погляд, спроба зіграти фільм по-новому. У тій же Америці щорічно знімають масу рімейків і глядачі дивляться їх, а потім вирішують, що ж їм більше подобається - нова або оригінальна версія. У людей є можливість порівняти, і далеко не завжди нове - це погано. У нас чомусь прийнято вважати, що якщо перезняли старий фільм, то це робить замах на його славу. Ні, бо ж старий фільм ніхто не закриває, він залишається. Особисто мені надзвичайно сподобалося працювати над «Джентльменами», тим більше, що моїм партнером по майданчику став Сергій Безруков. Тепер я розумію, чому кожен режисер намагається роздобути Безрукова - він не дає собі халтурити, він не розслабляється ні на секунду, він - професіонал, який завжди викладається на 200%.


Нагадаємо, нові «Джентльмени удачі» виходять в український прокат 27 грудня. Мова у фільмі піде про дивовижну схожість двох абсолютно різних людей - дитячого аніматора Льоші Трьошкіна і безжального бандита Смайлика. Останній примудрився викрасти безцінні Золоті обладунки, а Трьошкін тепер змушений впровадитися в банду Смайлика, прикидаючись ним, і розшукати ці обладунки. Дія розгортається в переддень Нового року, коли свято потрібне не тільки правослухняним громадянам, але навіть і бандитам.

Loading the player ...

Катя Зиновьева 25 грудня 2012
Коментарі
 
Ім’я
24 липня 2017
Ваш коментар
Як звали Карла Маркса?
 
Піт
Карл
Маркс
Фрідріх
Бред
Енгельс

Підписатися на обговорення

популярні статті

Найкращі акаунти голівудьских зірок в @Instagram

Для публічних особистостей Instagram - це ще одна можливість зробити собі безкоштовну рекламу або ж просто утримати вірну армію фанатів за...

21 вересня 2013

110
153984

Музичний Джеймс Бонд: 10 кращих саундтреків

22 фільми потому і в очікуванні 23ого давайте згадаємо 10 найяскравіших саундтреків до «Джеймса Бонда».

17 жовтня 2012

13
70660

10 "не-сутінкових" фільмів про вампірів

Кінопортал kino-teatr.ua пропонує увазі відвідувачів 10 фільмів про вампірів, відомих і невідомих, якісних і фарсових, а головне -...

18 листопада 2012

72
32060

10 режисерів незалежної України

10 кінорежисерів, які творили нове українське кіно: різне і неоднозначне.

24 серпня 2012

55
23936

TOP-10 найбільш провальних фільмів в історії кіно

10 фільмів, які зазнали найбільшого краху в прокаті

24 червня 2012

132
21912

 


fk tw G+