Обитель зла

Джерард Батлер. Обране


Джерард Батлер. Обране
Джерарду Батлеру виповнилося 45 років. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актора.
Рік: 2003
Режисер: Шона Ауербак
Жанр: мелодрама
Рейтинг IMDB: 7.9
Сюжет: історія дев'ятирічного Френкі і його мами Ліззі, що переїжджають з місця на місце, скільки хлопчик себе пам'ятає. Мати хоче захистити свого сина від правди, але необхідність задовольнити цікавість хлопчика змушує Ліззі придумати правдоподібну історію - вона регулярно пише Френкі листи від імені його вигаданого батька, який нібито плаває на кораблі по екзотичних країнах.
Несподівано Ліззі дізнається, що корабель «батька» зайде в їх порт через кілька днів. Тепер вона повинна зробити вибір - розповісти Френкі правду або зважитися на розпачливий план і знайти ідеального незнайомця на роль ідеального батька.
Рік: 2004
Режисер: Джоел Шумахер
Жанр: мюзикл
Рейтинг IMDB: 7.4
Сюжет: таємничий голос звертається до молодої оперної співачки Кристини з похмурих надр величної Паризької опери. Лише одна людина в трупі знає, що невидимий покровитель і наставник Кристини, що наводить жах на артистів, - спотворений геній музики, закоханий в юну красуню.
Привид в масці зробить все, щоб вона стала примадонною сцени, проте у нього є владний суперник - багатий віконт Рауль де Шаньї. Ставши полонянкою любовного трикутника, Кристина повинна зробити вибір. Але пристрасті, люті ревнощі і божевільна любов вже винесли коханим свій немилосердний вирок.
Рік: 2007
Режисер: Зак Снайдер
Жанр: фентезі, бойовик
Рейтинг IMDB: 7.8
Сюжет: події картини оповідають про кровопролитну битву при Фермопілах в 480 році до н. е., в якій триста відважних спартанців на чолі зі своїм царем Леонідом перегородили шлях багатотисячної армії персидського царя Ксеркса.
Незважаючи на чисельну перевагу персів, спартанці продовжували наполегливу оборону, проявивши мужність і відвагу. Їх безстрашність і героїзм надихнули всю Грецію на об'єднання проти непереможного ворога, змінивши тим самим хід греко-перських воєн.
Рік: 2007
Режисер: Річард ЛаГравенес
Жанр: драма, мелодрама
Рейтинг IMDB: 7.0
Сюжет: він і вона створені одне для одного, дві половинки одного цілого, які, проживши душа в душу довге щасливе життя, могли б спокійно померти в один день. Але доля розпоряджається інакше, і вона дуже скоро залишається вдовою. Але навіть після смерті чоловік не залишає свою кохану дружину: завчасно він залишив їй 7 послань, які повинні допомогти їй пережити втрату. Кожне закінчується постскриптумом «Я кохаю тебе».
Рік: 2008
Режисер: Гай Річі
Жанр: бойовик
Рейтинг IMDB: 7.3
Сюжет: фільм занурить вас у небезпечний світ корупції і життя кримінальних покидьків сучасного Лондона, де нерухомість потіснила такого значного лідера торговельного ринку, як наркотики, а найактивнішими підприємцями стали злочинні угруповання. Але кожному, хто захоче розвивати там свій бізнес, доведеться спочатку домовитися з Ленні Коулом.
Рік: 2009
Режисер: Роберт Лукетич
Жанр: мелодрама, комедія
Рейтинг IMDB: 6.5
Сюжет: вона - успішний телепродюсер зі строгими моральними принципами і сексуальна блондинка. Він - зірка нового телешоу, і його життєве кредо - «секс, наркотики і рок-н-рол». Він зовсім не визнає рівність статей, політкоректність і так далі. Загалом, справжній мачо. Ви думаєте, у них може щось вийти?  
Рік: 2009
Режисер: Ф. Гері Грей
Жанр: трилер, драма
Рейтинг IMDB: 7.4
Сюжет: окружний прокурор пішов на угоду зі злочинцями і звільнив їх із в'язниці. Тоді людина, чия дружина і дитина загинули від рук убивць, вирішує помститися прокурору, звершивши правосуддя самостійно. Його ловлять і садять у в'язницю, але він несподівано ставить ультиматум: він буде вбивати, не виходячи з-за ґрат, якщо його вимоги не будуть виконані.

Сергей Задко 14 листопада 2014


Ім’я:
01 грудня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 2142
Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада)

Пол Радд, Нумі Рапас, Джеймс Макевой та інші зірки у новинках прокату.

18 листопада 2021 0 2132
Цифровий листопад Цифровий листопад

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи покажуть у листопаді у Києві на французько-українському фестивалі цифрового...

03 листопада 2021 0 2041
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1793
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1682