Джет Лі. Обране


Джет Лі. Обране
Сьогодні Джету Лі виповнюється 52 роки. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актора.
«Одного разу в Китаї»
Рік: 1991
Режисер: Цуй Харк
Жанр: бойовик, драма
Рейтинг IMDB: 7.4
Сюжет: кінець дев'ятнадцятого століття. Китайці намагаються боротися всіма доступними їм засобами з розширенням американського впливу, рішуче повстають проти нахабного грабунку і викрадання людей.
Але знаходяться й такі, яким чужі мода, традиції і культура припали на руку в їх темних справах. Народний герой Китаю Вонг намагається захистити дівчину, яку підприємливий сутенер - китаєць продав на Захід у бордель.
«Два воїни»
Рік: 1993
Режисер: Юень Воо-пін
Жанр: бойовик, трилер
Рейтинг IMDB: 7.3
Сюжет: стародавні стіни монастиря Шаолінь зберігають цю легенду не одне століття... Двоє друзів-ченців, майстри бойових мистецтв, були вигнані з монастиря за застосування зброї. За стінами Шаоліня дороги колишніх друзів розійшлися. Тіньбяо зрадив товариша і приєднався до військ злісного правителя, а Юньбяо виступив на боці повстанців.
Товариші вчора, а нині вороги, герої тепер знаходяться по різні сторони барикад. Їхня нова зустріч неминуча, але станеться вона тільки на полі битви. Гряде останній, страшний бій, який може закінчитися як тріумфом справедливості, так і перемогою зла.
«Кулак легенди»
Рік: 1994
Режисер: Гордон Чан
Жанр: бойовик, драма
Рейтинг IMDB: 7.6
Сюжет: на початку XX століття під час японської окупації Китаю самураї, які хвалилися своїм непереможним карате, жорстоко вбили миролюбного вчителя кунг-фу Хо. Деморалізований народ навіть не думав про опір. Злякалися всі, крім Жень Чена, найобдарованішого учня загиблого майстра.
Дізнавшись про все, герой клянеться помститися вбивцям. І коли настає час відплати, Шанхай перетворюється на поле грандіозної битви між зухвалим одинаком і сонмом найнебезпечніших ворогів.
«Герой»
Рік: 2002
Режисер: Чжан Імоу
Жанр: фентезі, бойовик
Рейтинг IMDB: 7.9
Сюжет: Китай розколотий на князівства, але вже є лідер, який хоче підкорити сусідів і стати імператором об'єднаної країни. До нього заслані вбивці, що бездоганно володіють бойовими мистецтвами; у них фольклорні імена Зламаний Меч, Летючий Сніг і Небо.
Їх супротивник позначений як Безіменний, він хоче захистити імператора. Його розмова з Всесильним утворює раму, що скріплює декілька ретроспектив - поєдинків з убивцями. Він розповідає про ці поєдинки як казку, де істину не відрізниш від вигадки. Своя версія є і в імператора.
«Безстрашний»
Рік: 2006
Режисер: Ронні Ю
Жанр: бойовик, драма
Рейтинг IMDB: 7.7
Сюжет: початок 20 століття. Хо Юаньцзя мріє піти стопами свого батька, ставши бійцем світового класу. Він просто засліплений бажанням стати найбільшим і підняти престиж свого дому. Вигравши безліч боїв, він досягає мети, але це не приносить щастя, а, навпаки, трапляється жахлива трагедія - гинуть його близькі.
Переповнений горем, який осягнув його, він йде світ за очі. Хо отримує притулок в одному селищі, живе і працює разом із селянами. І саме там до нього приходить розуміння істинного призначення бойових мистецтв. Він повертається додому і відкриває власну школу. У нього все більше учнів, його вчення набуває все більше прихильників. І ось йому випадає шанс відстояти честь своєї школи і країни в цілому, на арені великого міжнародного чемпіонату…

Сергей Задко 26 квітня 2015
Like

Ім’я:
08 грудня 2019
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада)

Крістіан Бейл і Метт Деймон в претенденті на Оскар, "Ангели Чарлі" та інші новинки прокату.

13 листопада 2019 0 1854
Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада)

Сиквел "Крижаного серця" та інші новинки прокату.

20 листопада 2019 0 1357
Всесвіт Мавки у Києві Всесвіт Мавки у Києві

Відкрився дизайнерський «Сільпо», прикрашений ілюстраціями з мультфільму

21 листопада 2019 0 1221
Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня)

Повернення в Абатство Даунтон, Агнєшка Голланд і інші новинки прокату.

28 листопада 2019 0 804
Будь собою! Будь собою!

У Києві пройде інклюзивний фестиваль «Єврофест: кіно для кожного»

28 листопада 2019 0 637