addams-family-2

Френсіс Форд Коппола. Нехрещений батько


Френсіс Форд Коппола. Нехрещений батько

Які асоціації викликає у вас ім'я Френсіса Форда Копполи? Безумовно, це трилогія "Хрещений батько" і військова драма "Апокаліпсис сьогодні". Але чи багато інших його фільмів ви назвете? Давайте заповнимо прогалину.

"Клуб "Коттон"

Рік випуску: 1984
Рейтинг IMDB: 6.5
Rotten Tomatoes: 75%

У майстерних руках Діксі труба перетворюється на щось більше, ніж простий музичний інструмент. А жінка із звичайної істоти жіночої статі стає богинею. Діксі був єдиним, хто міг пройти по слизькій доріжці між музикою і мафією. Поки одного разу не зустрів у клубі "Коттон" Віру. І життя Діксі стала ще гарячою, ніж його музика.


"Люди дощу"

Рік випуску: 1969
Рейтинг IMDB: 6.9
Rotten Tomatoes: 82%

Заміжня молода жінка Наталі, яка живе в Нью-Йорку, має все - чоловіка, будинок, достаток. І все-таки їй чогось не вистачає. Дізнавшись, що вагітна, вона одного разу вранці покидає сплячого чоловіка і відправляється на своєму автомобілі в далеку подорож по країні. Вона зустрічає красивого хлопця і бере його з собою, щоб випробувати нову сексуальну пригоду. Але скоро з'ясовується, що Джиммі - недоумкуватий і поводиться, як дитина. Наталі прив'язується до нього, відчуваючи материнські почуття і відповідальність за безпорадну людину. Що з нею буде далі?"Такер: Людина і його мрія"

Рік випуску: 1988
Рейтинг IMDB: 6.9
Rotten Tomatoes: 84%
Нагороди: Золотий глобус, 1989 (Краща чоловіча роль другого плану), Британська академія, 1989 (Краща робота художника-постановника)

Престон Такер був мрійником і бунтівником, чий геній і передовий дизайн у виробництві автомобілів погрожував благополуччю могутніх індустріальних гігантів США і політиків, які їх захищали. Його нововведення 40-х років, такі, як пристібні ремені, система всприска палива і дискові гальма, використовуються і донині."Тетро"

Рік випуску:
2009
Рейтинг IMDB: 6.9
Rotten Tomatoes: 71%

Анжело Тетрочіні втік з родини від владного батька, щоб писати. Через десять років в Буенос-Айресі його зустрічає молодий і наївний брат Бенні. Анжело, як і хотів, став письменником, він носить псевдонім Тетро і збирається опублікувати автобіографічну п'єсу. Молодший брат знаходить і потайки читає ще незакінчений рукопис, вважаючи, що в ньому буде вся неприємна правда про їхню сім'ю. Після сварки з братом Бенні навіть додає в неї свою кінцівку. Коли ж п'єсу поставлять, фінал у ній виявиться зовсім іншим, бо правда завжди складніша, глибша і страшніша.


"Благодійник"

Рік випуску: 1997
Рейтинг IMDB: 7.1
Rotten Tomatoes: 82%

Молодому юристу Руді Бейлор здається, що ось-ось настане "зоряний час" і він стане знаменитим адвокатом зі своєю власною фірмою, розкішною віллою, шикарними машинами і жінками. Але це тільки мрія. Йому доводиться займатися чорною, невдячною роботою на інших. Все змінюється в один день, коли він натрапляє на багатомільйонну аферу в страховому бізнесі, викривши яку, він може здійснити всі свої заповітні мрії... якщо, звичайно, зможе залишитися живим."Бійцівська рибка"

Рік випуску:
1983
Рейтинг IMDB:
7.2
Rotten Tomatoes: 71%

Історія, що розповідає про двох братів, яких давним-давно кинула мати, і вони живуть з батьком-алкоголіком в провінційному тихому містечку. Старший брат на прізвисько Мотоцикліст, який завоював славу вуличного Короля серед молоді рідного міста, їде з дому на своєму мотоциклі в пошуках кращого життя. Молодший, Расті Джеймс, прагне повторити шлях брата в злочинному середовищі містечка і з нетерпінням чекає його повернення. І одного разу Мотоцикліст повертається, але вже зовсім іншим.


"Ізгої"

Рік випуску: 1983
Рейтинг IMDB: 7.2
Rotten Tomatoes: 66%

Маленьке містечко в штаті Оклахома, 60-і роки. В одвічному конфлікті протистоять один одному банди підлітків, розділених за майновою ознакою.


"Дракула"

Рік випуску: 1992
Рейтинг IMDB: 7.5
Rotten Tomatoes: 79%
Нагороди: Оскар, 1993 (Кращі костюми, Кращий монтаж звуку, Кращий грим), Сатурн, 1993 (Кращий фільм жахів, Кращий режисер, Кращий актор, Кращий сценарій, Кращі костюми)

Кінець XIX століття, Лондон. Молодий юрист Джонатан Харкер і красуня дівчина Міна люблять один одного. Джонатан на час змушений залишити наречену одну і відправитися у справах до Трансільванії до графа Дракули, який бажає придбати нерухомість в столиці Англії. Але Джонатан не знає, хто такий Дракула насправді...


"Розмова"

Рік випуску:
1974
Рейтинг IMDB: 7.9
Rotten Tomatoes: 98%
Нагороди: Британська академія, 1975 (Кращий саундтрек, Кращий монтаж), Каннський кінофестиваль, 1974 (Золота пальмова гілка)

Гаррі Коул - кращий на Західному узбережжі експерт з прослуховуючих пристроїв. Записавши за замовленням крупного бізнесмена бесіду якоїсь парочки, що гуляє по площі, Коул порушує своє головне правило - не сунути ніс у справи замовника - і намагається запобігти вбивству, яке, як йому здається, ось-ось має відбутися...

ЮШ 07 квітня 2015


Ім’я:
09 грудня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада)

Пол Радд, Нумі Рапас, Джеймс Макевой та інші зірки у новинках прокату.

18 листопада 2021 0 3492
Що у кіно? Прем'єри тижня (25 листопада – 1 грудня) Що у кіно? Прем'єри тижня (25 листопада – 1 грудня)

Леді Гага, Аль Пачіно та інші зірки у новинках прокату.

25 листопада 2021 0 2700
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 2311
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 2201
Фокстрот Полісся Фокстрот Полісся

19 листопада 2021 0 1558