Гільєрмо дель Торо. Життя в цитатах


Гільєрмо дель Торо. Життя в цитатах
Вітаючи мексиканського режисера з 51-м днем ​​народження, kino-teatr.ua розповідає про Гільєрмо дель Торо його ж словами.
"Я народився в країні і родині, де до привидів ставляться серйозно. У них розбираються, їх люблять. Кожен член моєї сім'ї хоча б раз у житті стикався з привидами. Привиди реальні, і я не сумніваюся в цьому з дитинства".
"Складно бути негарним, бо люди сприймають тебе як ізгоя. І красивим бути непросто - всі відразу думають, що ти тупий".
"Я почав читати готичну прозу як одержимий, коли був тінейджером. Романтичні і розкішні голлівудські фільми на схожу тему зачарували мене вже пізніше".
"Я думаю, монстри повинні бути неймовірно красивими".
"Важко знайти роман, повість чи навіть розповідь, які досі не перетворені на фільм".
"Для мене Стівен Кінг - найважливіший сучасний письменник. Він поєднав традиції готичного роману жахів з американською повсякденністю, показав, як хоррор проростає в маленьких непомітних містечках".
"Мені здається, я веду життя неймовірно забезпеченого десятилітнього хлопчиська".
"Я вірний акторам, з якими вже працював, бо вони мені подобаються. З тієї ж причини, з якої ви вірні будь-яким іншим людям у своєму житті, будь то ваші друзі, члени сім'ї, дружина або чоловік. Просто тому, що ви їх любите. А коли ви когось любите, ви намагаєтеся проводити з цією людиною якомога більше часу ".
"У першу чергу, я фанат кіно, літератури, мистецтва і живопису. І вже в другу чергу я оповідач. Але, насамперед, я саме фанат, цінитель кіно, простий глядач".
"Багата на цукор дієта - основа для прекрасного тіла і довголіття".
"Жанр жахів чимось схожий на порнографію: людям незручно сказати, що вони не дивляться драму, що вони не дивляться комедію. Але вони запросто можуть сказати, що не дивляться хоррор. Цей жанр викликає сильні реакції".
"Я вважаю, що справжнє кохання - тільки те, де кожен встиг проявити темну сторону своєї натури, а партнер це прийняв".
"Я реально боюся урядів і політиків. Ми живемо в світі, де все підлаштовано. Це добре організована політиками гра, в якій люди влади залишаються при владі".
"У діях моїх негативних персонажів завжди є причини, на відміну від реального життя, коли думають приблизно так: якщо хтось зробив злодіяння, плювати на його мотиви".
"Я закоханий у свої фантастичні світи. Буквально живу в них. А от звичайне, побутове життя дається важко. Мені здається, я трохи схожий на Хічкока - такий же дивний тип. Про своє кіно можу розповідати довго і в найдрібніших подробицях. А ось запам'ятати, як звуть моїх кузенів, - вже проблема. Треба, щоб завжди хтось був поруч і підказував: "Ось цей темненький - Педро".
"Мої дочки - моя головна аудиторія. Якщо я розумію, що вони не зможуть це дивитися, то взагалі не беруся за сценарій".
"Подолання творча свобода - ситуація, в якій ти можеш дати життя не тільки тим ідеям, які всім до душі, але і тим, які на перший погляд здаються божевільними і небезпечними".
Не втомлююся дивуватися тому, як люди ображаються на якісь слова, сказані "не так", при тому, що самі ставляться один до одного гірше нікуди ".
"Я - ненормальна людина. І дуже радий тому, що я ненормальний".
"Мені дуже пощастило з часом і місцем народження - для мене в дитинстві не існувало ніяких кордонів, принаймні, в тому, що стосується культурних стереотипів".
"Найгірший досвід в моєму житті - навіть гірше, ніж викрадення мого батька - зйомки "Мутантів". Все, що відбувалося з цим фільмом, нелогічно на відміну від викрадення - там, принаймні, були правила. Тепер я дивлюся "Мутантів" і мені боляче бачити цю дивну істоту, яка могла бути такою красивию ".
"Ознака справжньої дружби - вміння пробачити успіх".
"Якщо ви не працюєте на рівні інстинктів, то ви - не артист. Розум над емоціями - це нісенітниця, абсолютна нісенітниця. Ми задихаємося в правилах".
"Я ненавиджу голлівудські фільми, де діти - щасливі і безмозкі. Дитиною бути небезпечно. Багато разів у житті я бачив, як діти мало не вбивали один одного".
Юрий Шевченко 09 жовтня 2015Ім’я:
01 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету,...

04 лютого 2021 0 3831
Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

Джаред Лето, Дензел Вашингтон, Кері Малліган та інші зірки в новинках прокату.

03 лютого 2021 0 1840
Паралельні траєкторії Паралельні траєкторії

Показ фільму «Польоти уві сні та наяву» за участі режисера Романа Балаяна та паралельна програма показів до виставки «Польоти уві сні та...

02 лютого 2021 0 1728
Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1332
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 882