Харольд Реміс. Щоб пам'ятали


Харольд Реміс. Щоб пам'ятали

Сьогодні американському режисеру Харольду Реміс виповнилося б 70 років. Kino-teatr.ua згадує кращі роботи в його кар'єрі.

"Гольф-клуб"


Рік випуску:
1980
Статус: режисер, сценарист
Рейтинг IMDB: 7.40
Rotten Tomatoes: 76%


"Гольф ... Спокійний, розмірений і інтелігентний вид спорту... Чом би не так! В нашому клубі любителів цієї гри киплять небачені пристрасті! Ось, наприклад, Карл Спаклер, божевільний доглядач поля, вже оголосив Третю Світову Війну ... ховраху-терористу.

А важливий суддя Смайлз так одержимий грою, що не помічає, як його чарівна племінниця хтиво поглядає на місцевих чоловіків. А самовдоволений плейбой Тай Уебб? Він прекрасно б'є по м'ячу, але не підозрює, що йому самому скоро наддадуть, як слід! Повне Безумство, скажете ви? Ні! Просто наші герої злегка ГОЛЬФануті! ".

"Добровольці мимоволі"

Рік випуску: 1981
Статус: актор, сценарист
Рейтинг IMDB: 6.90
Rotten Tomatoes: 88%


"Джон Уінгер в один жахливий день втратив роботу, позбувся машини, розлучився зі своєю квартирою і з коханою дівчиною. Як жити далі? Джон приймає вольове рішення піти добровольцем в армію і вмовляє свого друга Рассела приєднатися до нього. Армія - найкраще місце для справжніх чоловіків, готових на все заради своєї країни!".

"Канікули"

Рік випуску: 1983
Статус: режисер, сценарист
Рейтинг IMDB: 7.40
Rotten Tomatoes:
95%


"Коли сімейство Грісвольдів в повному складі зібралося на канікули, почався справжній цирк! Канікули перетворюються в поїздку на американських гірках в 2460 миль в довжину! Кожен вносить свою лепту в "різноманітність" культурної програми відпочинку - і дядько Едді, і тітка Една, і спокусниця в Феррарі, і, звичайно, огрядний охоронець!".

"Мисливці за привидами"

Рік випуску:
1984
Статус: актор, сценарист
Рейтинг IMDB: 7.80
Rotten Tomatoes: 97%


"Наприкінці двадцятого століття виявляється, що в Нью-Йорку живуть не тільки звичайні громадяни, а й ... привиди. Багатомільйонне населення не може протистояти натиску надприродного.

Зрештою на шляху незліченних монстрів не залишається нікого - окрім трьох учених-парапсихологів, яким відомо все про потойбічний світ, правда тільки в теорії. І тепер їм доведеться залишити запорошені кабінети і застосувати свої знання на практиці... "

"День бабака"

Рік випуску: 1993
Статус: режисер, сценарист
Рейтинг IMDB: 8.10
Rotten Tomatoes: 97%

"Телевізійний коментатор Філ Коннорс щороку приїжджає в маленьке містечко в штаті Пенсільванія на святкування Дня бабака. Але на цей раз веселощі ризикують зайти надто далеко. Час зіграв з ним злий жарт: він взяв та й зупинився. Тепер на календарі Філа чорніє одна і та ж дата - 2 лютого, з якої він ніяк не може вибратися".

"Аналізуй це"

Рік випуску: 1999
Статус: режисер, сценарист
Рейтинг IMDB: 6.70
Rotten Tomatoes: 69%


"Пол Вітті - впливовий нью-йоркський мафіозі на межі нервового зриву. Всі гангстери в шоці: як допомогти своєму схибленому босові? Бен Соболь - звичайний психоаналітик. У нього є всього декілька днів на те, щоб допомогти хрещеному батьку справитися з депресією".

ЮШ 21 листопада 2014Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня)

Бенедикт Камбербетч, Боб Оденкірк і інші зірки в новинки прокату.

17 березня 2021 0 4711
Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 1958
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1551
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 859