Х'юДжекман зацінив постановку мюзиклу київським театром


Х'юДжекман зацінив постановку мюзиклу київським театром

«This is awesome» — написав відомий американський кіноактор Х'ю Джекман, опублікувавши на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці відеоролик нового проекту Київського театру мюзиклу «Комільфо» — кавер-шоу на гучний фільм-мюзикл «Найвеличніший шоумен».

Містер Джекман зіграв головну роль у цій кінокартині та активно виступає за виробництво сценічної версії даного мюзиклу. Робота театру «Комільфо» настільки сподобалася акторові, що він презентував її своїм численним шанувальникам. Звісно, відео за лічені хвилини стало «вірусним». Люди стали відзначати на ньому друзів, а перегляди стали рости зі швидкістю 10 тис. переглядів на годину. За першу добу пост набрав понад 150 тисяч переглядів і їх кількість стрімко рухається вгору. Люди продовжують ділитися відеороликом, не забуваючи ставити лайки і активно коментувати, що це прекрасна сценічна версія. На театр вже чекають в Канаді, США, Китаї та інших країнах світу.

«Trip to Ukraine ??» — пише одна з користувачок ФБ, відзначаючи під відео своїх друзів.

Представники театру на даному етапі не коментують свої подальші плани на рахунок даного шоу. Продюсер і режисер театру Станіслава Лясота повідомила лише, що готувала цей проект як невелике кавер-шоу для закритих івентів. Однак тепер, побачивши таку бурхливу позитивну реакцію на постановку, вона, звичайно ж, не виключає можливості виводити даний проект і на більш широкий огляд. У кожному разі, театр відкритий до будь-якого роду пропозицій, як корпоративного характеру, так і формату виступів на великій сцені. І треба сказати, після такої високої оцінки самого Х'ю Джекмана, а також сотень захоплених коментарів глядачів з усього світу проект просто не може пройти повз увагу топових прокатників України і не тільки. А можливо українські артисти поїдуть на Бродвей? Хтозна!

Офіційний ютуб-канал театру: https://www.youtube.com/user/mtcommeilfaut.

root 13 березня 2018
Like

Ім’я:
14 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 1036
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 323