Гра Бейблейд підкорює весь світ


Гра Бейблейд підкорює весь світ

Бейблейдинг - веселе і демократичне заняття. Його полюбляють як діти так і підлітки. Іноді до гру долучаються і дорослі. Дуже вона цікава!

Є як мінімум 3 причини, чому бейблейдинг такий популярний в усьому світі:

  • 1. Це демократична гра,що доступна всім.
  • 2. Це чесне змагання. Перемагає гідний!
  • 3. Іграшка поєднує науковий, творчий та спортивний підхід. Задіыюэ уяву, органи чуття та інтелект.

Важливо! Бейблейд постійно вдосконалюється й ускладнюється до невпізнання, як наприклад Бейблейд Айс Драгон з нового сезону. Дитина росте і пізнає світ разом з ними!

Трішки історії

Іграшка-дзига, якою захоплювалися діти минулих поколінь, сьогодні пережила справжню трансформацію. Тепер дзига виступає в ролі казкового героя - напівміфічного персонажу, наділеного певними здібностями. Кожен гравець вибирає той Бейблейд, який більше відповідає його світогляду та характеру!

Beyblading - чудове заняття для дітвори! Він поєднує спорт, розвиваючі вправи і розважаючий компонент. Кажучи іншими словами, діти займаються тим, що подобається, отримують корисні навички. При цьому легко вливаються у колектив та отримуючи нове коло спілкування, та тримаються подалі від мобільних гаджетів!

Бейблейдінг як частина японської культури

Інтерес до японських традицій доволі великий по всьому світові. Країна довго була ізольована від зовнішнього впливу. В результаті у японців формувалася оригінальна міфологія і цікаві традиції! Підлітки тягнуться до незвичайної культури, адже вона вчить:

  • - терпінню,
  • - дружбі, - сумісних ігор, толерантності до чужої думки.

Бейблейдинг - не просто спорт, а й своєрідний тренінг. У хлопців немає суперництва і нездорової конкуренції. Змагаються не діти, а персонажі - дзиги. На них можна звалити невдачі в школі і поганий настрій. У світі стресів це непоганий вихід з положення!

Науковий підхід

Назвати бейблейдінг чистим спортом, звичайно, не можна. Але спортивний характер ігрового сценарію постійно проявляє себе. це:

  • - орієнтація на перемогу;
  • - позитивні емоції, азартні переживання;
  • - чесний характер змагання.

Результат гри не можна підтасувати, не вдасться і схитрувати. Все прозоро і чесно. Хлопці захоплені спільною цікавою справою. Перемога одного з них - це радість для всіх!

Ви скажете, що подібні іграшки породив технічний прогрес? Можливо і так! Безперечно, що гра з Бейблейд вимагає певних технічних знань. Що таке відцентрова сила, як пов'язані вага і швидкість, траєкторія і форма дзиги? Щоб виграти, доводиться розбиратися в основних законах фізики! Мимоволі відбувається засвоєння нових знань.

Бейблейдинг - одночасно корисне і захоплююче заняття. Хоча серіал виходить на японському, а інформація дається зазвичай англійською, для дітвори все одно це заняття без кордонів і жорсткої ієрархії. Просте, демократичне і доступне!

Правила відрізняються простотою і гнучкістю. Можна адаптувати їх для дитини 5-ти, 10-ти і 14 років. Тому гра не набридає. Приходить нове покоління і заново відкриває для себе захоплюючий світ Бейблейд!

Про популярність Блейдів свідчить той факт, що 5 квітня відразу на трьох YouTube каналах виходить черговий, четвертий, сезон аніме. І ажіотаж навколо першої серії в Україні неймовірний! Наприклад, інтернет-магазин Leva вже приймає замовлення на Бейблейд з нового сезону. Поспішайте, якщо хочете придбати новинку першим!

root 20 березня 2019


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8821
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5735
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3414
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 2995
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 2992