КАННИ-2014: Двотижневик режисерів


КАННИ-2014: Двотижневик режисерів
Багатообіцяюча програма
Програма паралельної секції Каннського кінофестивалю обіцяю бути вельми цікавою, адже до неї увійшли новий фільм авторки «Дівчиська», повнометражний дебют, який став сенсацією останього Санденсу, анімаційна стрічка автора «Могили світлячків» і новий фільм легендарного ветерана Джона Бурмана.
Цього року програма «Двотижневика режисерів» відкриється новим фільмом Селіни Шьямми «Банда дівчат». 2007 року її фільм «Народження п’явок» було відмічено призом імені Луї Деллюка за кращий повнометражний дебют року у Франції, 2011-го другий фільм режисери «Дівчисько» отримав бурхливий прийом як у критики, так і у публіки. Нинішня робота доньки Ізабель Юппер цілком обґрунтовано вважалася претендентом на участь в основному конкурсі 67-го Каннського фестивалю, але їй судилося стати фільмом відкриття престижної секції «Двотижневик режисерів».
Дуже очікується і фільм Дамьєна Шазеля Whiplash, який отримав на останньому Санденсі Гран-Прі та Приз публіки. З нетерпінням очікують і на нову роботу легендарного автора «Звільнення» Джона Бурмана: його стрічка Queen and Country є продовженням його ж фільму «Надія та слава» (1987). Один із соратників Хаяо Міядзакі, який нещодавно відійшов від справ, автор «Могили світлячків» Ісао Такахата представить на суд публіки свою нову стрічку «Казка про принцесу Кагуї».
Спеціальні покази в рамках секції «Двотижневик режисерів» буде присвячено серіалу Брюно Дюмона «Малюк Кенкен», який режисер зняв для каналу ARTE, та класиці фільмів жахів 70-х років «Техаська різанина бензопилою» ТОба Хупера, яку буде показано на відреставрованій копії.
Приз «Золота карета», яким відзначаються визнані майстри кінематографу, цього року буде символічно вручено нещодавно померлому Алену Рене. Минулого року цим призом було нагороджено Джейн Кемпіон, яка цього року очолить велике журі Каннського фестивалю.
Алексей Першко 25 квітня 2014
Like

Ім’я:
27 вересня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі

9 найкращих ролей Білла Мюррея

01 вересня 2020 0 1022
Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня)

Кіану Рівз, нові Люди Ікс і інші новинки прокату.

03 вересня 2020 0 986
Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня)

Мулан, Наталія Орейро і інші новинки прокату.

10 вересня 2020 0 859
Сила креативу Сила креативу

KMW Global Marathon оголошує спікерів національної дискусії «Сила креативу. Як побудувати стійку екосистему аудіовізуального бізнесу в...

09 вересня 2020 0 814
Що в кіно? Прем'єри тижня (17-23 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (17-23 вересня)

Екшн-катастрофа з Джерардом Батлером і інші новинки прокату.

16 вересня 2020 0 783