Кар'єра Джорджа Клуні у фото


6 травня, відомому голівудському актору, ірландцю за похожденням, улюбленцю багатьох жінок (і деяких чоловіків), володарю премії "Оскар" Джорджу Клуні виповнився 51 рік.

Що за півстоліття з хвостиком встиг актор? 

Першою серйозною роллю Джорджа Клуні стає роль доктора Дуга Росса в серіалі "Швидка допомога". Тут актор знімається з 1994 по 1999 рік. Також в декількох серіях актор з'являється в останньому сезоні "Швидкої допомоги" 2009 році.

Визнання іншого виду аудиторії, не-серіального, Клуні приносить фільм Квентіна Тарантіно "Від заходу до світанку", де актор з'являється з режисером в головних ролях.

 

 

У 1997 році актор грає Бетмена у стрічці "Бетмен і Робін", за що отримує "Золоту малину", премію-антипод "Оскара".

 

У 1998 році Клуні вперше з'являється у фільмі Стівена Содерберга "Поза полем зору". Пізніше він неодноразово буде співпрацювати з режисером. Також неодноразово він виконає роль засудженого і шахрая.
 
У 2000 році Джордж Клуні стає другим чоловіком, який удостоївся честі "засвітитись" на обкладинці журналу Vogue. І вже тільки в 2011 році Vogue запрошує ще двох чоловіків з'явиться на обкладинці - Річарда Гіра і ЛеБрона Джеймса.
 
Колись Ніколь Кідман заклалася на 15 000 доларів, що до сорока років Клуні буде одружений і навіть стане батьком. Проте, до 2000 року цього не сталося. Тоді на сорокаріччя Кідман відправила акторові чек на 15 000 доларів, але Клуні повернув його назад зі словами: "Ірландці з дам грошей не беруть".
 
"Одинадцять друзів Оушена" дозволили мені оплатити масу рахунків і отримати масу ролей ", - зізнався якось Джордж Клуні. З'явившись в 2001 році в однойменному рімейку шістдесятих, Клуні різко підноситься до титулу секс-символу, а пізніше грає в наступних частинах фільму все того ж Денні Оушена.
 
У 2005 році Джордж Клуні випускає свою другу повнометражну режисерську роботу - "Доброї ночі та удачі", яка номінована на 6 "Оскарів" і отримала кілька призів на Венеціанському кінофестивалі. У фільмі Клуні виконує головну роль журналіста, який намагається вести боротьбу з сенатором-антикомуністом.
 
У 2005 році Клуні номінований на "Оскар" відразу в двох категоріях - "Кращий режисер" (за фільм "Доброї ночі та удачі") і "Кращий актор другого плану" (за фільм "Сіріана"). В результаті, він отримує статуетку за другу номінацію. "Є дещо кумедне в нагородах Кіноакадемії - твоя премія стає синонімом до твого імені. Володар "Оскара" Джордж Клуні, Найсексуальніший чоловік за версією такого журналу, Бетмен, загинув сьогодні в жахливій аварії", - жартує Клуні на сцені "Кодака ".
 
Також Джордж Клуні знімається в ряді реклам - кава, Фіат, Норвезький банк і багатьох інших. Однією з найяскравіших стає реклама Martini Bianco з афористичною фразою: "Джордж, ти що, без Martini?".
 
У 2009 році Клуні дарує свій голос головному герою у мультфільмі "Неперевершений містер Фокс", передавши персонажові всю свою харизму.
 
 У 2010 році під час церемонії нагородження "Еммі" Клуні вручають Гуманітарну нагороду ім.Боба Хоупа за боротьбу за права людини. Клуні, завжди соціально активний, кілька років займався захистом прав людини і багато уваги приділяв проблемам в Судані. У 2012 році актора заарештовують біля посольства Судану в США під час однієї з акцій протесту. 
 
У 2012 році Джордж Клуні отрмує "Золотий глобус" у категорії "Краща чоловіча роль (драма)" за стрічку "Нащадки". За цю ж роль актора номіновано на "Оскар", але статуетку отримає Жан Дюжарден за німий фільм "Артист".
Катя Зиновьева 07 травня 2012Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня)

Бенедикт Камбербетч, Боб Оденкірк і інші зірки в новинки прокату.

17 березня 2021 0 4654
Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 1911
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1503
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 807