addams-family-2

Каурісмякі повертається


 Каурісмякі повертається
На великі екрани і в конкурс Берлінале
Якщо «Золотий глобус» і «Оскар» з того роду заходів, які підводять підсумки кінематографічного року, то Берлінський Міжнародний кінофестиваль, відомий також як Берлінале, відкриває новий творчий сезон. Організатори 67-го Берлінале оголосили назви 14 перших фільмів, які увійшли в основний конкурс фестивалю і секцію Berlinale Special.
У числі режисерів, які вже удостоїлися честі виборювати «Золотого ведмедя», багато знайомих імен: фін Акі Каурісмякі, американець Орен Моверман, полька Агнешка Холланд, британка Саллі Поттер.
Акі Каурісмякі, ветеран Берлінале, повертається в конкурс зі стрічкою «Зворотний бік надії», яка розповідає історію про зустріч фінського комівояжера і сирійського біженця. «Зворотний бік надії» - перша за 6 років повнометражна картина легендарного фінського режисера. У лютому 2017 року в Берліні відбудеться міжнародна (а не світова) прем'єра цієї стрічки, адже вона вийде в Фінляндії ще до фестивалю.
У стрічці Орена Мовермана «Обід» зайняті Річард Гір, Лора Лінні, Стів Куган, Ребекка Холл і Хлоя Севіньї. Фільм, заснований на романі Германа Коха, розповість про те, як далеко готові зайти батьки, захищаючи власних дітей.
Полька Агнешка Холланд, яка давно і успішно працює в США (наприклад, знімаючи епізоди знаменитого серіалу «Картковий будиночок»), представить на суд журі 67-го Берлінале свою кримінальну драму «Слід звіра».
Британка Саллі Поттер повертається в берлінський конкурс з драмеді «Вечірка», в якій зайнятий цілий ряд чудових акторів, серед яких Патриція Кларксон, Бруно Ганц, Черрі Джонс, Емілі Мортімер, Кілліан Мерфі, Крістін Скотт Томас і Тімоті Сполл.
З подій, вже запланованих у програмі Berlinale Special, виділимо світову прем'єру реставрованої версії телевізійного серіалу (5 епізодів) від знаменитого німецького режисера Райнера Вернера Фассбіндера «8 годин - ще не весь день». Серіал був знятий в ФРН в 1972-му році, а в головних ролях зайняті Ханна Шігулла, Готфрід Джон, Луїза Ульріх, Вернер Фінк і Ірм Херманн.
67-й Берлінський міжнародний кінофестиваль пройде з 9 по 19 лютого 2017 року року.
Алексей Першко 15 грудня 2016


Ім’я:
27 листопада 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (28 жовтня – 3 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (28 жовтня – 3 листопада)

Нові фільми Веса Андерсона та Едгара Райта, а також інші новинки прокату.

28 жовтня 2021 0 11019
Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 1836
Цифровий листопад Цифровий листопад

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи покажуть у листопаді у Києві на французько-українському фестивалі цифрового...

03 листопада 2021 0 1738
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1495
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1364