Каурісмякі повертається


 Каурісмякі повертається
На великі екрани і в конкурс Берлінале
Якщо «Золотий глобус» і «Оскар» з того роду заходів, які підводять підсумки кінематографічного року, то Берлінський Міжнародний кінофестиваль, відомий також як Берлінале, відкриває новий творчий сезон. Організатори 67-го Берлінале оголосили назви 14 перших фільмів, які увійшли в основний конкурс фестивалю і секцію Berlinale Special.
У числі режисерів, які вже удостоїлися честі виборювати «Золотого ведмедя», багато знайомих імен: фін Акі Каурісмякі, американець Орен Моверман, полька Агнешка Холланд, британка Саллі Поттер.
Акі Каурісмякі, ветеран Берлінале, повертається в конкурс зі стрічкою «Зворотний бік надії», яка розповідає історію про зустріч фінського комівояжера і сирійського біженця. «Зворотний бік надії» - перша за 6 років повнометражна картина легендарного фінського режисера. У лютому 2017 року в Берліні відбудеться міжнародна (а не світова) прем'єра цієї стрічки, адже вона вийде в Фінляндії ще до фестивалю.
У стрічці Орена Мовермана «Обід» зайняті Річард Гір, Лора Лінні, Стів Куган, Ребекка Холл і Хлоя Севіньї. Фільм, заснований на романі Германа Коха, розповість про те, як далеко готові зайти батьки, захищаючи власних дітей.
Полька Агнешка Холланд, яка давно і успішно працює в США (наприклад, знімаючи епізоди знаменитого серіалу «Картковий будиночок»), представить на суд журі 67-го Берлінале свою кримінальну драму «Слід звіра».
Британка Саллі Поттер повертається в берлінський конкурс з драмеді «Вечірка», в якій зайнятий цілий ряд чудових акторів, серед яких Патриція Кларксон, Бруно Ганц, Черрі Джонс, Емілі Мортімер, Кілліан Мерфі, Крістін Скотт Томас і Тімоті Сполл.
З подій, вже запланованих у програмі Berlinale Special, виділимо світову прем'єру реставрованої версії телевізійного серіалу (5 епізодів) від знаменитого німецького режисера Райнера Вернера Фассбіндера «8 годин - ще не весь день». Серіал був знятий в ФРН в 1972-му році, а в головних ролях зайняті Ханна Шігулла, Готфрід Джон, Луїза Ульріх, Вернер Фінк і Ірм Херманн.
67-й Берлінський міжнародний кінофестиваль пройде з 9 по 19 лютого 2017 року року.
Алексей Першко 15 грудня 2016Ім’я:
19 січня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили

31 грудня, незважаючи на очікуваний в Україні локдаун, в кінотеатральний прокат виходить фільм з різдвяною тематикою - "Полювання на...

21 грудня 2020 0 4829
Не Бондом єдиним Не Бондом єдиним

Прем’єра двадцять п’ятого фільму з серії бондіани, де Агента 007 вп’яте (і востаннє) зіграє Крейґ переносилась уже багато раз. Тому...

21 грудня 2020 0 2018
Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня)

Новий мультфільм Pixar, українські комедії, Квартет І та інші новинки прокату.

23 грудня 2020 0 2000
Фільми-події та лауреати Фільми-події та лауреати

Найкращі фільми 2020 року від Arthouse Traffic покажуть у кінотеатрі «Жовтень»

21 грудня 2020 0 1989
Напередодні нової зустрічі з Вуді Алленом Напередодні нової зустрічі з Вуді Алленом

Кращі кіноцитати від режисера "Фестивалю Ріфкіна"

24 грудня 2020 0 1872