Київ - прекрасне місто з неповторною архітектурою


Київ - столиця та найбільше місто української держави, його політичний, соціально-економічний і науково-культурний центр. Населений пункт розкинувся на мальовничій річці Дніпро. За чисельністю населення, що проживає у місті, Київ посідає шосте місце в Європі після міст - Москви і Лондона, Берліна і Санкт-Петербурга, а також Мадрида.Київ завжди приваблював туристів не тільки з усіх регіонів України, а й зарубіжних країн. Тут знаходиться безліч цікавих місць, релігійних будівель, монументів, історико-архітектурних пам'яток, які варто побачити хоча б раз у житті! Якщо ви запланували поїздку, забронювати готелі Києва недорого можна на сайті cheaphotels.kiev.ua.

Відправившись до столиці у відрядження або на відпочинок, обов'язково відвідайте Києво-Печерську лавру - найдавніший монастир, заснований монахом Антонієм в 1051-му році, в період правління князя Київської Русі - Ярослава Мудрого.

Гостям столиці буде цікава експозиція національного музею історії Великої Вітчизняної війни. У Києві можна прогулятися  по Ботанічному саду і Андріївським узвозом, поїхати в музей народної архітектури «Пирогово» та пройтися Майданом Незалежності, а також головною вулицею міста - Хрещатик.

Якщо ви вирішили провести вікенд у столиці з дитиною, обов'язково купіть квиток до київського дельфінарію «Немо» - сучасний культурно-оздоровчий центр європейського рівня, який демонструє чудові шоу-програми.

Ще однією цікавою пам'яткою міста є християнський, Софіївський собор, побудований в стилі українського бароко. Велику цінність для України представляє Михайлівський Золотоверхий монастир, споруджений у 1108-1113 роках князем Святополком - онуком Ярослава Мудрого.

Гості Києва можуть піднятися фунікулером в одну з найстаріших частин міста - Поділ, насолодитися його архітектурою, пов'язаної з XVIII сторіччям. Серед релігійних споруд Києва, особливу увагу заслуговує церква Святого Андрія, зведена на Андріївській горі у стилі бароко в 1744-1767-их роках, а також Володимирський собор. Забронювати житло поруч з цікавою пам'яткою можна на нашому сайті.

Готелі Києва: недорогі і комфортні
Аби ваше перебування в столиці було максимально комфортне, підберіть відповідний і недорогий готель Києва. За доступною ціною можна забронювати CONDO на бульварі Лесі Українки, UA-OTEL на Дніпровській набережній, готель «раціональний» на Харківському шосе та інші.

Більшість готелів Києва пропонує безкоштовний Wi-Fi і послуги адміністратора. На території готелів обладнані автопаркінги. Ціни на готелі з різних зірок, розміщення і спектр послуг, що надаються. У Києві можна також забронювати комфортабельні готелі середньої цінової категорії - недорогі і не дешеві.
 

root 05 жовтня 2017


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8973
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5804
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3482
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3064
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3061