Кіноревізія: «BOOMER» - звук на дотик та «Без попкорну»


Кіноревізія: «BOOMER» - звук на дотик та «Без попкорну»

Вітчизняні кіномани (до яких відносить себе і автор) добре знають, що Троєщину (прим. авт. однин з найбільших мікрорайонів Києва) вже давно жартома називають Троєвудом. Адже саме тут знаходяться дві найпотужніші українські кінокомпанії FILM.UA та STAR MEDIA. Але не тільки кіностудіями цікава любителям кіно Троєщина, кінотеатри, які розташовані в цьому мікрорайоні теж варті глядацької уваги. Цього разу мова піде про кінотеатр «BOOMER», що розташований в торгівельному центрі «РайON» за адресою вул. Лаврухіна 4.

Неодноразово буваючи на першому поверсі цього торгівельного центру Я навіть припустити собі не могла, що на другому поверсі розташований сучасний 4-зальний кінотеатр. Ззовні немає жодної вивіски, а у середині відсутні будь-які покажчики. Тож перше враження склалося, що кінотеатр «BOOMER» чи то конфіденційний, чи то конспіративний. Але в особистому спілкуванні директор кінотеатру Сергій Зленко спростував цю мою теорію і повідомив, що ситуація найближчим часом має змінитися. В листопаді з’явиться вивіска і кінотеатр вийде, з так би мовити, «підпілля» після оновлення навігаційної системи торгівельного центру.

Що ж змусило мене вирушити аж на Троєщину та відшукати «законспірований» кінотеатр «BOOMER»? Ні що інше як бажання дізнатися: що криється за словами Boomerseats, що означає «тактильне сприйняття звуку» і що ж це за такі сеанси «Без попкорну».

Boomerseats

Розпочнемо зі звуку - йому у кінотеатрі «BOOMER» надано виключного значення. По-перше, сама назва кінотеатру промовисто попереджає що звук буде гучним)) По-друге, варто відзначити, що в усіх залах кінотеатру дуже хороша звукоізоляція. Це добре відчутно після завершення кіносеансу, коли в залі повисає абсолютна тиша, хоча в сусідньому залі все ще триває показ кінофільму. По-третє, два з чотирьох залів кінотеатру «BOOMER» обладнані кріслами з системою тактильного сприйняття звуку. Так звані Boomerseats – це іспанські акустичні віброкрісла синхронізовані зі звуковою доріжкою фільму. У цих кріслах глядач має не тільки чути звук з сабвуферів розташованих за екраном та сурраундів (колонок) що розташовані в залі, а й додатково відчувати звук тілом завдяки індивідуальним сабвуферам, які вбудовані в крісла. У Правому залі - такі 2-4 ряди, в лівому залі – 2 і 3. Слід відзначити, що квитки на місця в зоні Boomerseats коштують майже на 20% дорожче.

З власного досвіду можу сказати, що переглядати на таких місцях краще за все фільми у жанрі фантастики або екшену, тобто картини з широкою звуковою доріжкою за активною участю сабвуферів. В таких випадках буде відчутна вібрація синхронізована з зображенням на екрані. Якщо ж ви оберете для перегляду якусь мелодраму на місцях в зоні Boomerseats ви зможете просто насолодитися хорошим звуком у досить зручних кріслах, але фізично звук відчуєте навряд чи.

«Без попкорну»

«Без попкорну» - це назва кіноклубу, який відбувається раз на два тижні по суботах у залі Ексклюзив кінотеатру «BOOMER». Спершу півгодинна лекція кінокритика та куратора кіноклубу Максим Черних на тематику суміжну з фільмом, потім демонстрація фільму (за можливістю мовою оригіналу з субтитрами) і на завершення обговорення та обмін враженнями. Репертуар обирається з наявного у прокаті, але з урахуванням мистецької (артхаусної) чи інтелектуальної складової картини. Ну, і авжеж на сеанс заборонено брати з собою їжу, лише напої. Вартість сеансу у кіноклубі «Без попкорну» не відрізняється від звичайної ціни на квиток у прокатний період. За афішею кіноклубу «Без попкорну» можна стежити на одноіменній сторінці Facebook або на сторінках кінотеатру «BOOMER» в соціальних мережах.

Резюме

В умовах торгівельного центру, який першопочатково не передбачав наявності кінотеатру засновники «BOOMERу» забезпечили максимально гармонійне співвідношення розмірів залів та екранів зробивши ставку на хороший звук. Кінотеатру «BOOMER» вдалося врахувати всі основні потреби свого локального глядача, а також запропонувати особливі «фішки» для широкої аудиторії. Отже, якщо Ви житель одного з найбільших мікрорайонів Києва або просто розділяєте філософію якісного звуку та жанрового різноманіття, або ж не любите коли поруч з вами хтось хрумтить попкорном тоді вибір кінотеатру «BOOMER» саме для вас.

Бажаємо вам приємних та комфортних переглядів!

P.S.: Дана стаття є відображенням суб'єктивної позиції автора.  Автор не отримує жодної винагороди від кінотеатрів. 

Ольга Казєва 07 листопада 2017


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8973
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5804
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3482
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3064
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3061