Кіноревізія: День народження у кіно


Кіноревізія: День народження у кіно

День народження  - це особливий день підготовка до якого деколи триває місяцями, а деколи рішення щодо святкування приймаються в останній момент. І в першому, і в другому випадку для святкування можна обрати кіновідпочинок, особливо цей варіант стає у нагоді людям, які мають дні народження у холодну пору року.
А ще всі люди безсумнівно люблять отримувати подарунки у свій день народження. Декілька кінотеатрів Києва готові зробити вам подарунок у ваш особливий день і подарувати безкоштовний похід у кіно. У деяких випадках вам доведеться зробити певні дії для того щоб отримати свій подарунок завчасно, у деякі ж можна завітати як то кажуть "з наскоку".
А тепер більш детально, про кожну пропозицію

Варіант №1 "Локальний"

Кінотеатр Wizoria, що знаходиться у ТРЦ NewWay за адресоюАрхітектора Вербицького 1.
Це ідеальний варіант для жителів Харківського масиву, не потрібно навіть переїздити через Дніпро щоб розважитися у день народження. Щоб отримати приємний презент Вам потрібно буде пред’явити паспорт або свідоцтво про народження. Іменинник може скористатися безкоштовним запрошенням один раз або у сам День народження, або у наступні 2 дні. Слід зауважити що адміністрація кінотеатру на сайті попереджає, що дана акція діє лише на непрем’єрні фільми.

Варіант №2 "Імпровізація"

Мережа кінотеатрів "Оскар" ТРЦ "Guliver" та "DreamTown"
Цей варіант ідеально підходить як для запланованого відпочинку, так і для рішень прийнятих в останній момент - адже не потрібно ніяких попередніх приготувань, варто лише мати при собі паспорт. На сайті кінотеатру зазначено, що акційна пропозиція діє безпосередньо лише у ваш День народження на всі сеанси, окрім VIP-зали та технології DBOX. Про прем'єрність показів на сайті ні слова не йдеться. Але будьте готові що на практиці вам можуть повідомити що на прем'єрні сеанси акція не поширюється.

Варіант №3 "Дисконт"

Мережа кінотеатрів "Лінія кіно" (ТРЦ "Аладін", ТРЦ "Метрополіс", ТРЦ "Магелан")
Щоб скористатися даною акційною пропозицією треба бути учасником програми лояльності "МАХІ". Зареєструватися можна самостійно на сайті програми лояльності або ж безпосередньо на касі кінотеатру вказавши в паперовій анкеті прізвище та ім'я, дату народження та номер телефону. Щоб отримати квиток у День народження потрібно на касі кінотеатру назвати номер свого телефону прив'язаного до акаунтуMaxiCard. Слід відзначити що програма лояльності MaxiCard поширює свою дію не лише на кінотеатри, разом з нею ви зможете отримати дисконт у понад 30 торговельних мережах серед яких магазини побутової техніки, автозаправки, медичні заклади.

Варіант №4 "Широкий вибір"

Кінотеатр "Планета кіно" в РЦ "Блокбастер"
Щоб отримати безкоштовний квиток від "Планети кіно" потрібно зареєструвати Особистий кабінет на сайті кінотеатру вказавши дату народження, номер телефону та електронну пошту. Пошта необхідна для того щоб за тиждень до дня народження надійшов промокод, який ви можете використати на фільми, що йдуть у день народження чи впродовж 7 днів після нього. Останньою умовою якої слід дотриматися - це сума покупок у "Планеті кіно" за останні 6 місяців до дня народження має складати 100 грн чи більше. Можна придбати щось у попкорн-барі чи кіномаркеті навіть у день візиту: через 10 хвилин промокод активується в особистому кабінеті і можно буде обміняти його на квиток.
Промокод від Планети кіно дійсно надає "широкий вибір" адже діє на будь-який фільм (включно з прем'єрами) у всіх технологіях,
Єдиним обмеженням є кінозал RE'LUX -на нього дія промокоду не поширюється

Обирайте зручні для вас варіанти, святкуйте день народження з насолодою і гарних вам переглядів!

 

root 23 листопада 2017


Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 10572
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 6642
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 4324
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3897
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3895