Кіноревізія: Новий погляд у 3D


Кіноревізія: Новий погляд у 3D
3D кліпса и 3D окуляри від "Планети кіно"

     Поговоримо про наболіле (як мінімум для автора) - що робити, коли власний зір підводить і доводиться носити окуляри, а Ти фанат сучасного кінематографу? Донедавна існувало три можливі варіанти розвитку подій:

• Як у старі добрі часи обирати фільми у звичайному 2D форматі. Ну, тут все зрозуміло – ніякого дискомфорту, але вибір обмежений. Деякі кіноновинки просто не знімають для 2D формату (щоправда буває і навпаки). Тому перед походом в кіно доведеться витратити трохи часу і поцікавитися чи є обраний фільм у потрібній технології. У нагоді стане кіноафіша, яка завжди містить подібну інформацію.
• Одягати ЗD окуляри поверх своїх звичайних. Безсумнівно, цей варіант користується найбільшою популярністю, адже в такому випадку вибір обмежений лише особистими вподобаннями. Натомість, він пов’язаний з рядом певних незручностей: подвійне навантаження на перенісся, а іноді і скроні (бувають дуже важкі 3D окуляри), пошук положення тіла в якому найвдаліший ракурс для перегляду в окулярах, інколи доводиться притримувати руками щоб не сповзали і, авжеж поле зору обмежене подвійною оправою.
• Користуватися контактними лінзами. З точки зору комфорту - це напевно ідеальний варіант. Обирай фільм, приходь і насолоджуйся, але по-перше, слід їх мати, а по-друге, похід у кінотеатр в такому випадку треба планувати заздалегідь.
     Від недавна кінотеатр "Планета кіно" пропонує четвертий інноваційний підхід та абсолютну новинку на ринку – 3D кліпси для оптичних окулярів. Нагадаємо, що свого часу кінотеатр "Планета кіно" став інноватором в українському сегменті кінопрокатної індустрії - запропонувавши своїм клієнтам можливість (хоча радше не залишивши альтернативи) придбати власні 3D окуляри. Безперечно, на нашу думку, - це більш гігієнічно і відсутність подряпин від попереднього необережного використання гарантує, що Ти зможеш добре розгледіти фільм)).
     Тест-драйв
     Про 3D кліпси ми дізналися від адміністрації «Планети кіно» після звернення щодо незручності перегляду фільмів у 3D форматі за наявності власних окулярів, що корегують зір. Ми вирішили провести тест-драйв))). Кліпси продаються на касах кінотеатру в індивідуальних пакетиках із застібкою, в який можна повернути їх після використання. Це значно зручніше за звичайні 3D окуляри, які продаються в запаяній поліетиленовій упаковці, яка після відкриття більше не придатна до використання (і куди подіти окуляри після першого перегляду - не зрозуміло). Щоб дістати кліпсу та не залишити відбитків радимо використовувати спеціальну серветку для протирання окулярів або ж просто паперову. На вигляд кліпса здається крихкою та насправді конструкція досить міцна. Хоча не слід все ж забувати, що 3D лінзи кріпляться не суцільним пластиковим корпусом, а лише гвинтиками. Металеві защипи одягаються на лінзи окулярів, таким чином він є універсальним для всіх моделей оправ. Механізм має резинові протектори, які не шкрябають скло окулярів. 
     Щодо враження від перегляду: жодного дискомфорту, механізм кріплення не заважає перегляду, не відчувається додаткове навантаження на перенісся, можна абсолютно спокійно крутити головою у різні сторони і при цьому не втрачати у якості зображення, у порівнянні зі звичайними 3D окулярами зображення у 3D кліпсах не таке тьмяне.
У підсумку хочемо зазначити, що ціна у 85 грн – відносно не мала, але, на нашу суб’єктивну думку, варта того, щоб віддавши її одного разу подарувати собі відчуття комфорту та насолоди від перегляду фільмів у подальшому. Однак, після придбання 3D кліпси слід пам’ятати, що всі походи до кіно доведеться планувати завчасно щоб не забути взяти її з собою, адже купувати її щоразу буде досить накладно. 
     Бажаємо вам приємних та комфортних переглядів.
P.S.: Даний матеріал є особистою позицією авторів. Автори не отримують жодної винагороди від кінотеатрів. Реквізит не було зіпсовано та повернуто власникам.
Ольга Казєва 17 жовтня 2017


Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 10944
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 4459
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 4031
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 4028
Підсумки перед відкриттям Підсумки перед відкриттям

27 травня у Kooperativ Arena відбулася підсумкова пресконференція перед початком 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю...

27 травня 2021 0 3790