Кроссовер від Тарантіно


Кроссовер від Тарантіно
Режисер квентін Тарантіно вирішив створити дивовижний кроссовер: звести разом героя свого останнього фільму «Джанго вільний» і дона Дієго де ла Вегу, більш відомого як Зорро.
Тарантіно відомий глядачам всього світу своєю креативністю та намаганням не знічуватися, навіть якщо зовнішні обставини складаються не на його користь: от і зараз, після невдачі з постановкою його ж сценарію вестерна The Hateful Eight Квентін вирішив продовжити роботу в улюбленому жанрі і зараз пише сценарій комікса, на сторінках якого зійдуться Зорро та Джанго. Робить він це на замовлення DC Entertainment та видавця коміксів Dynamite Entertainment. Підтримку в цій нелегкій справі йому надає сценарист та художник Метт Вагнер, автор численних коміксів про Зорро. В розповсюдженому комюніке Тарантіно пише: “ Задум здається мені вельми захоплюючим, і я гадаю, що ця історія стане дійсно новою главою в історії цих двох персонажів».
Наразі про цей проект відомо небагато: незрозуміло, чи схрестять шпаги ця два герої, і чи збирається Тарантіно в подальшому екранізувати цю історію. Хоча можна не сумніватися, що екранна зустріч Джеймі Фоккса, який зіграв Джанго, та Антоніо Бандераса, який з успіхом носив маску Зорро, викличе величезний інтерес у глядачів всього світу.
Нагадаємо, що «Джанго вільний» був одним з великих успіхів 2012 року: фільм отримав 2 «Оскари» і зібрав у світі 425 мільйонів доларів. Компанія Vertigo, філія одного з найбільших видавці коміксів у світі DC Comics, скористалася успіхом і випустила минулого року міні серію з 7-ми коміксів за мотивами фільму. Сам же Тарапнтіно стверджує, що у нього залишилося 4 години невикористаних матеріалів, які не увійшли до екранної версії «Джанго», з яких він має намір створити телевізійний мінісеріал.
Тарантіно та вестерн пов’язує давнє кохання. В дитинстві уяву майбутнього режисера вразила стрічка Сема Пекінпа «Дика банда» (1969), яка стала однією з причин, яка підштовхнула юного Квентіна до режисерської кар’єри. А «Джанго вільних» є даниною поваги Тарантіно спагеті-вестерну в дусі Серджо Леоне – одного з ідолів Квентіна.
Алексей Першко 23 червня 2014
LikeІм’я:
31 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 6748
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1314
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1268
Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня)

Том Гарді, Джуд Лоу і інші новинки прокату.

14 жовтня 2020 0 1214
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 1210