Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Цей тиждень вийшов напрочуд моторошний - половина з представлених фільмів хорори, та ще й зняті в повільно вмираючому жанрі «знайденої плівки». Але про все по порядку.

Жанр: жахи

Ось вам наочний приклад моди на псевдодокументалістику. Низькобюджетний хорор грається з прийомом відео-чату, розповідаючи історію, як дівчина стає мимовільним свідком вбивства онлайн. Мабуть, спочатку автори хотіли зняти такий собі докір сучасному світу цифрових технологій, застерігаючи від надмірного злиття людини з механічним. Ну а вийшло як завжди багато біганини і ще більше вересків та сліз. А винен у всьому сам жанр, а точніше обраний прийом а-ля Чатрулет, який занадто обмежує можливості.

Чи варто дивитися: тільки затятим шанувальникам жанру.

Жанр: комедія

Дивним чином цей фільм не потрапив до кінопрокатної сітки наших дистриб'юторів, так що тепер є прекрасна можливість надолужити згаяне. Незважаючи на успіх першої частини, сиквел довелося чекати дев'ять років. Феррелл знову повертається до ролі недалекого журналіста Рона Бургунді, який ніколи не визнає свою профнепридатність. Вийшов непоганий зразок сучасного американського стьобу, в якому кількість референсів до поп-культури лише трохи поступається кількості камео мало не половини Голлівуду.

Чи варто дивитися: фільми, які йдуть в ногу з сучасним життям, завжди цікаві. Та й продюсерський нюх Джудда Апатоу рідко підводить.

Жанр: жахи

Нехай вас не лякає відсутність номера в назві - це всього лише спін-офф для латиноамериканської аудиторії. Незважаючи на повільно згасаючу популярність, «Паранормальне явище» так само найприбутковіша і затребувана хорор-франшиза сучасності, яка вміло витіснила з ринку «Пилу». Так, «Відьма із Блер» була раніше. Але саме історія про пару закоханих і незрозуміле в їх будинку створила цілу моду на жанр псевдодокументалістики. Кожна наступна частина розвивала ідею, вводячи якісь технічні знахідки від камери, що рухається, до спілкування в Skype, але від того втрачала атмосферність. У новому фільмі вирішили зовсім відмовитися від ідеї закритого простору, тим самим остаточно позбувшись від канонів серії. Фільм багато в чому нагадує хітову «Хроніку», і як не дивно, це пішло на користь. Так, тепер повірити в те, що відбувається, неможливо (та й не потрібно, бо цей хід працював лише в першій частині), зате у франшизі додалося активних дій і раптом зарясніли банальні, але все ж смішні жарти. Остаточний вердикт про те, чи варто вірити в реінкарнацію серії, можна виносити лише після виходу п'ятої частини.

Чи варто дивитися: жанр хорору і так не балує нас чимось нормальним. А від довгограючого бренду хоча б знаєш, чого чекати. Подивіться заради як завжди шалено страшних останніх десяти хвилин.

Жанр: драма

Із затримкою на чотири роки нарешті виходить меланхолійний роздум про життя з Франції. І країна виробництва тут не просто номінальна. Стрічка наскрізь просякнута світлим смутком, переданим не тільки через акторську гру, а й статичну операторську роботу. Фаб'єн Берто не тільки зняла, але ще й написала сценарій за власною книгою, тому трепетне ставлення до процесу створення помітне одразу.

Чи варто дивитися: повз чарівний дует актрис Дайан Крюгер та Людівін Саньє складно пройти повз.

Сергей Задко 09 травня 2014Ім’я:
19 січня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили

31 грудня, незважаючи на очікуваний в Україні локдаун, в кінотеатральний прокат виходить фільм з різдвяною тематикою - "Полювання на...

21 грудня 2020 0 4878
Не Бондом єдиним Не Бондом єдиним

Прем’єра двадцять п’ятого фільму з серії бондіани, де Агента 007 вп’яте (і востаннє) зіграє Крейґ переносилась уже багато раз. Тому...

21 грудня 2020 0 2032
Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня)

Новий мультфільм Pixar, українські комедії, Квартет І та інші новинки прокату.

23 грудня 2020 0 2014
Фільми-події та лауреати Фільми-події та лауреати

Найкращі фільми 2020 року від Arthouse Traffic покажуть у кінотеатрі «Жовтень»

21 грудня 2020 0 2004
Напередодні нової зустрічі з Вуді Алленом Напередодні нової зустрічі з Вуді Алленом

Кращі кіноцитати від режисера "Фестивалю Ріфкіна"

24 грудня 2020 0 1895