Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: мелодрама, комедія
Ви правильно зрозуміли, фільм назвали на честь тієї дати, коли він вийшов в кіно. Подібний піар-хід зазвичайвикористовується для зовсім плачевних проектів. Більше того, фільм не приховує, що ідею вкраву по-своєму культового «Чого хочуть жінки». Але оскільки чоловіча психологія значно простішаза жіночу, як слід розвинути цю ідею у творців не виходить, і вони починають експериментувати з локаціями, стереотипами про чоловіків, а то і просто з кольором волосся головної героїні. Ну а вийшов абсолютно пересічний ромком, який вивітриться з вашої пам'яті швидше, ніж закінчиться Жіночий день.
Чи варто дивитися: шанувальники «Маргоші», це ваш день!
Жанр: драма
Фільм, якому довелося відкривати «Французьку весну» в Україні, повідає історію життя одного із стовпів сучасної моди. Байопік обирає дивний шлях, зміщуючи акцент з розвитку творчого початку в Сен-Лорані на його брудну сторону особистого життя, а конкретніше на одностатеве кохання, алкоголь і наркотики. Маючи доступ до величезної колекції напрацювань дизайнера, усамому фільмі можна побачити хіба що непримітній одноманітні покази. Поза сюжетомопинилися найважливіші частини біографії законодавця моди, та й сам Ів Сен-Лоран показаний як несформована вередлива дитина, без натяку на притаманну йому в житті глибину.
Чи варто дивитися: тільки з міркувань частково ознайомитися з культовою особистістю. А краще дочекатися нової спроби екранізації, яка повинна вийти незабаром.
Жанр: драма
Думаю, цей фільм не потребує додаткової презентації, тому що про найкращий фільм минулого року не чув тільки ледачий. Реальна історія життя Соломона Нортапа, який був викрадений і пройшов крізь усі кола пекла життя раба, підкорила кіноакадеміків, в результаті чого фільм, крім головної нагороди, забрав ще й призи за найкращий адаптований сценарій і жіночу роль другого плану. Стрічка підкуповує неймовірно правдоподібною акторською грою і точною операторською роботою, так що байдужим залишитися просто неможливо. До речі, фільм додали в список обов'язкових для вивчення в американських школах.
Чи варто дивитися: негайно, якщо ще не подивилися.
Жанр: мелодрама
Іноді в Росії виходять фільми, які зовсім не схожі на типовий російський продукт. У даному випадку завдяки співпраці Росії і Великобританії народилася світла, добра і невигадлива мелодрама про британця Елліота, який вирішив кардинально змінити своє життя та переїхати в Санкт-Петербург, де починає навчати танцям дівчину свого зведеного брата. Звичайно ж, тут повинне народитися кохання. Росія тут показана абсолютно незвично - це новий світ для нових людей, таке собі по-хорошому європейське кіно. Пітер, до речі, показаний у всій красі, так що туристів після виходу стрічки відчутно додасться.
Чи варто дивитися: хороший спосіб провести вечір в приємній компанії.
Жанр: мелодрама
Завершення трилогії Седріка Клапіша про покоління, яке прожило ціле життя на екрані. Пройшовши крізь Барселону, Париж, Лондон і Пітер, тепер героям вже за тридцять, а дії переносяться в Нью-Йорк. Сам режисер заявляє, що знімає новий фільм в серії тоді, коли у світі щось змінюється. Герої фільму виросли, але проблеми залишилися все ті ж. Акторський склад незмінно впізнаваний, а сама стрічка незмінно чарівна і наповнена дбайливим і милим гумором.
Чи варто дивитися: тут знімається Одрі Тоту. Пам'ятаєте «Амелі»? Поспішіть!

Сергей Задко 18 травня 2014
Like


Ім’я:
20 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 вересня)

Тарас Шевченко та інші новинки прокату.

23 вересня 2020 0 2460
 З України до Голлівуду і назад З України до Голлівуду і назад

Історія перша: Поліна Бучак

22 вересня 2020 1 1933
«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 1762
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1238
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 716