Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD

«Дворецький»
Жанр: драма

Фільмів на тему расової дискримінації зняли безліч. Але якщо останні приклади, ті ж «12 років рабства», насамперед підкуповують вміло розіграною драмою, то такі проекти, як «Дворецький», знімаються заради однієї мети - підтримки іміджу чинного президента США. Применшувати переваги фільму не варто - Форест Уїтакер дуже тонко зіграв чорношкірого дворецького, в ролі президентів лише впізнавані обличчя, а Опра Уїнфрі взагалі зробила заявку на свою першу акторську номінацію. Але факт залишається фактом - Обама заявляє, що плакав під час перегляду, а кіноакадеміки не дають жодної номінації, хоча розмов про це було безліч.

Чи варто дивитися: якщо абстрагуватися від усіх зовнішніх передумов, вийшла якісна драма з претензією на історичну правдоподібність.
 
Жанр: драма
Поки Голлівуд не встиг зняти свою версію становлення пошукового гіганта Google, в Росії вирішили хоча б у чомусь обійти Захід і зняти фільм про Яндекс. Обійти вдалося хіба що з датою релізу. «Стартап» - це така собі компіляція штампів усіх фільмів про IT-технології, яка жахливо віддалена від реальної історії створення російської компанії. Більше того, у фільмі жодногоперсонажа, який би запамятався, лише сірі та нецікаві. Мабуть, той факт, що режисер залишив проект посеред зйомок, а допрацьовувати довелося акторові головній ролі, до добра не привів.
Чи варто дивитися: краще почекати, поки в Голлівуді закінчаться ідеї, і вони знімуть свій фільм про Яндекс. Шансів практично немає, але факт очікування буде приємніший, ніж перегляд «Стартапу».

Жанр: жахи
Дивлячись на подібні проекти, починаєш вірити у відродження жанру хорору. «Окулус» радує одразу за декількома пунктами. По-перше, головні герої не втратили мозок на стадії написання сценарію, тому діють цілком логічно. По-друге, він працює на атмосферу, а не на ряд поодиноких бу-ефектів. Ну і наостанок - рідко в такому жанрі побачиш складну структуру оповіді. Поєднання минулого із сьогоденням виразно підняло загальний градус проекту.
Чи варто дивитися: ось бачите, але ж можна не користуватися обридлими штампами, в яких зникають практично всі представники хорору.

Жанр: драма
Найцікавіше в проекті - спроба поєднати в одне історичні реалії Другої світової війни з типовим підлітковим видовищем. Ідея безперечно хороша, адже за допомогою кіно можна вести діалог з молодим поколінням про важливі речі. Але якщо літературний оригінал не боявся іноді бути жорстоким або іронічним, то екранізація геть позбавлена ​​якихось страшних речей, за всіма спалахами драматизму несучи виключно любов і доброту.
Чи варто дивитися: фільму дуже не вистачає напруженості і злободенності, але акторська гра Джеффрі Раша того вартує, це точно.

Жанр: драма
Ті, хто стежив за оскароносною гонкою, напевно в курсі, що це за фільм. Мабуть, найбільш передбачуваною, але від того не менш важливою перемогою стала «Найкраща жіноча роль» Кейт Бланшетт. Це її бенефіс. Це її роль. Це її Оскар. Бланшетт привнесла в типово прекрасний фільм Вуді Аллена необхідну іронію над усім цим світом, його законами і порядками.
Чи варто дивитися: рішуче «так» і ніяк інакше.

Жанр: мультфільм
Незалежні анімаційні студії продовжують штурмувати глядачів, намагаючись урвати свій шматок пирога. Виходить рідко, але влучно, як у випадку з «Нікчемним Я». Але «Реальна білка» не з тих, хто намагається взяти оригінальністю. Анімація в порівнянні з іменитими конкурентами непереконлива, спроби пародіювати шпигунські фільми зовсім бляклі, а гумор опускається до рівня безглуздих падінь і незручних газовиділень.
Чи варто дивитися: головний саундтрек проекту - Gangnam style. Якщо хочете подивитися, як на титрах герої мультфільму танцюють впізнаваний танець - тримайтесяувесь хронометраж. Або просто подивіться титри, адже це і є найцікавіше.
Сергей Задко 31 травня 2014Ім’я:
25 січня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (31 грудня - 6 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (31 грудня - 6 січня)

Вуді Аллен, Мел Гібсон і Новий рік!

30 грудня 2020 0 2726
Твій французький кінофестиваль Твій французький кінофестиваль

Стали відомі журі і фільми 11-го випуску MyFrenchFilmFestival!

07 січня 2021 0 1485
Топ-10 найкращих фільмів зими Топ-10 найкращих фільмів зими

Найцікавіші прем'єри найближчих місяців

10 січня 2021 0 1402
9 британських дебютів 9 британських дебютів

Стартував онлайн-фестиваль «Нове британське кіно»

09 січня 2021 0 1343