Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: жахи
Завдяки прокатникам назва фільму викликає плутанину, тому що проект не має ніякого відношення до успішної франшизи «Прокляття». Це сиквел ребута (так-так, і таке буває) добре відомого бренду «Дзвінок». Не американської дилогії, знайомої нашому глядачеві, а оригінальної японської трилогії, що давно отримала статус культової у себе на батьківщині. Так що фільм в оригіналі називається «Садако» на честь тієї самої дівчини з довгим волоссям. Часовий проміжок в 12 років між ребутом та оригіналом дав про себе знати - фільм не має нічого спільного із «Дзвінком», окрім головного антагоніста. «Прокляття 3D» погано зняте і ще гірше зігране. Сиквел за якістю приблизно в тій же ніші, спецефекти відносять глядача років так на 10 в минуле, хоча розважити у фільму все ж трохи виходить.
Чи варто дивитися: джей-хоррори настільки багаті на гідних представників, що шосту спробу заробити на бренді «Дзвінка» можна сміливо пропускати. Хоча, судячи зі зборів, японці все ж люблять своє національне надбання, і ще одного сиквела не минути.
Жанр: драма, кримінал
Ще один низький уклін прокатникам, які назвали фільм у стилі пісень реперів з Росії. Артхаузна кримінальна історія про те, як два простаки легко обводять навколо пальця мафіозі, крадучи, по суті, і без того крадені гроші, вийшла в належній мірі захоплюючою, спритно балансуючи між авторським і мейнстрімним кінематографом. Найбільшу частку симпатії проект отримав за рахунок акторського дуету Майкла Пітта, який досі лякає своєю яскравою негативною роллю в «Забавних іграх», та Ніни Аріанди, американки українського походження, яка до цього засвітилася в «Півночі в Парижі».
Чи варто дивитися: історія Бонні і Клайда нашого часу вийшла досить ефектною та захоплюючою.
Жанр: комедія
Мабуть, фільм замислювався як пропаганда великої Російської держави і не менш великої «російської душі». Але в режисерське крісло сів Ігор Волошин, що досі знімав непогані авторські проекти, і ідея померла майже одразу. Складається враження, що режисер сам відчуває зневагу до подібних комедій, тому за стереотипними персонажами, безглуздими поворотами сюжету і банальним хеппі-ендом відчувається прихована злість і ненависть до того, що доводиться знімати. Ну і звичайно ж у фільм запросили чергову голлівудську зірку, яка згодою на участь у подібних проектах гучно заявляє, що в кар'єрі проблеми, але слави хочеться. Прощай, Майкл Медсен.
Чи варто дивитися: у фільмі засвітився кумир молоді Макс +100500! Невже ви пропустите дебют талановитого актора?
«Джо»
Жанр: драма
Можливо, ви не знали про цей проект. Чули про фільми «Ананасовий експрес» або «Хоробрі перцем»? Так ось цю фестивальну драму зняв режисер названих проектів. Недостатньо заінтриговані? А якщо ви дізнаєтеся, що Ніколас Кейдж нарешті зіграв серйозну драматичну роль і почав вибиратися з ями другосортних проектів? Якщо Девід Гордон Грін до «Джо» зовсім недавно випустив не менш сильного «Володаря розмітки», то для Кейджа це дійсно перша заявка на те, щоб його перестали лаяти всі, кому не лінь.
Чи варто дивитися: це сувора, але душевна драма про дружбу двох чоловіків, яким не давало продиху життя.
Жанр: мультфільм
Тенденцію втілювати серіали в повнометражному форматі продовжує «Оллі». Оригінальний «Пірнай Оллі пірнай!» нашому глядачеві абсолютно незнайомий, та й цілком заслужено, бо другосортних, слабо намальованих і нерозумно написаних проектів у нас і так вистачає. Мультфільм рухається в тому ж напрямку, виглядаючи як відвертий непотріб. Найсумніше, що проект призначений для найменших глядачів, які можуть і полюбити його за рахунок яскравих кольорів і невпинного руху на екрані, який дітворі так подобається.
Чи варто дивитися: постарайтеся вберегти своїх дітей від цього видовища.
Сергей Задко 07 червня 2014


Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 липня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 липня)

Ліам Нісон та інші зірки в новинки прокату.

30 червня 2021 0 3528
Нарешті наживо Нарешті наживо

Україна на Каннському кінофестивалі: дві кінострічки та події павільйону

05 липня 2021 0 2646
Що в кіно? Прем'єри тижня (22-29 липня) Що в кіно? Прем'єри тижня (22-29 липня)

«Пульс», «Очі Змії» та інші новинки прокату.

22 липня 2021 0 2475
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 липня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 липня)

Скарлет Йоганссон та інші зірки в новинки прокату.

07 липня 2021 0 2457
Що в кіно? Прем'єри тижня (15-21 липня) Що в кіно? Прем'єри тижня (15-21 липня)

Леброн Джеймс, Багз Банні і інші зірки в новинки прокату.

15 липня 2021 0 1212