Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: бойовик, мелодрама
Перше, що відразу ж впадає в очі - постер до фільму начисто злизаний з провальних «Скажених перегонів» з Ніколасом Кейджем. Сам фільм, можливо, став найгіршим у кар'єрі Олексія Учителя - міцного російського ремісника. Зазвичай досить чуйний режисер цього разу скаче по верхах, не даючи перейнятися почуттями хоча б до одного героя. Проект присвячений 90-м і начебто має якийсь соціальний підтекст, але все одно виглядає як раз з епохи кінця 20 сторіччя, коли телебачення заполонили пустоголові кримінальні серіали про «наших».
Чи варто дивитися: начебто і необхідні елементи на місці, але все одно цільової аудиторії фільм не отримав. «Вісімка» вийшла непрацездатна саме як кіно.
Жанр: мультфільм
Незважаючи на тотальне домінування на ринку декількох анімаційних гігантів, студії подрібніше не втрачають надій і стабільно випускають скромні за голлівудськими мірками проекти. Бельгійський мультфільм, який в оригіналі називається значно простіше - «Чарівний будинок», не намагається дивувати візуальними ефектами або сценарними поворотами. Він бере іншим - енергією і безтурботністю. Камерна історія особливо радує віртуальною операторською роботою, яка укупі з 3D (на жаль, відсутньому під час домашнього перегляду) створює відмінний ефект присутності.
Чи варто дивитися: скромний бюджет мультфільм компенсує завзятим гумором. Для юних глядачів - саме те.
Жанр: жахи, мелодрама
Якщо особливо не копатися, то «Тепло наших тіл» - цілком типова підліткова мелодрама, яка паразитує на темі містичного, як наприклад ті ж «Сутінки». Якщо вампіри із земними дівчатами любов заводять, то чому зомбі не можна? А ось якщо придивитися, то можна помітити іронічні нотки, які в сумі дають зрозуміти, що режисер непомітно з'єднує зйомку цілком розумної мелодрами з висміюванням нинішнього положення жанру. А найголовніше, що зовсім неважливо, з якого боку ви подивитеся на фільм. Адже медаль цілком приваблива з обох.
Чи варто дивитися: Джонатан Левін зняв ще одну придатну інструкцію, як переживати непідйомні життєві ситуації.
Жанр: комедія
Нік Фрост відомий глядачеві передусім як вірний напарник Саймона Пегга, з яким вони вже не одного разу брали участь у створенні зразкових представників британського гумору на кшталт «Типу крутих лягавих». Тепер же Фрост залишається сам, але це не заважає йому і далі грати застряглого в дитинстві добродушного товстуна, який хоче танцювати. Назвати фільм чимось видатним не вийде, але в цілому тут є всі інгредієнти для добротної комедії - хороші актори, милий гумор і якась душевність, що відчувається в кожному кадрі.
Чи варто дивитися: хороший спосіб відпочити в один з вечорів.
Жанр: драма
Другий фільм для будь-якого режисера - це хрещення вогнем. Він показує, чи випадковим був успіх при першій спробі або це справді майстерність. Очевидно, що Джон МакДонах випробування пройшов. «Голгофа» - це історія зразкового священика, якому на сповіді один з парафіян пообіцяв, що вб'є слугу Господнього через тиждень. Такі фільми зазвичай зараховують до «чорних комедій», коли сміятися вголос точно не варто, але загальний комічний відтінок відчувається крізь всю драматичність і загальний емоційний занепад. От і «Голгофа» все одно залишає приємний осад завдяки майстерній грі Брендана Глісона.
Чи варто дивитися: перед вами справжній путівник до витоків Ірландії з енергійною режисурою і яскравими персонажами.

Сергей Задко 04 липня 2014
Like

Ім’я:
29 вересня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі

9 найкращих ролей Білла Мюррея

01 вересня 2020 0 1148
Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня)

Кіану Рівз, нові Люди Ікс і інші новинки прокату.

03 вересня 2020 0 1064
Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня)

Мулан, Наталія Орейро і інші новинки прокату.

10 вересня 2020 0 942
Сила креативу Сила креативу

KMW Global Marathon оголошує спікерів національної дискусії «Сила креативу. Як побудувати стійку екосистему аудіовізуального бізнесу в...

09 вересня 2020 0 893
Що в кіно? Прем'єри тижня (17-23 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (17-23 вересня)

Екшн-катастрофа з Джерардом Батлером і інші новинки прокату.

16 вересня 2020 0 873