Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: комедія, кримінал
Чергова спроба зіграти на менталітеті російської глибинки на цей раз виявилася історією з подвійним дном. Звична кримінальна комедія в стилі молодого Гая Річі ближче до кінця раптом перетворюється в життєву драму, яка культивує суто російську тугу за втраченими можливостями. Подібне жанрове розмаїття грає проекту на руку, хоча сміх і сльози вміло сполучають ще з радянських часів. В цілому ж, вийшла вдала кіношна реалізація життя «пацанів з району» з їх лексиконом, гумором і життєвою позицією. Режисер вибирає нескладну тему - і вона спрацьовує.
Чи варто дивитися: подібні фільми російський ринок поставляє із завидною регулярністю, але цей точно відрізняється в кращу сторону.
Жанр: мультфільм
Коли режисер трилогії «Льодовикового періоду» Карлос Салдана вирішив відійти від успішної франшизи на користь більш особистого «Ріо», це звучало багатообіцяюче. На ділі ж вийшла досить банальна історія, яку рятувала обрана для антуражу Бразилія і чудовий музичний супровід. Сиквел грає абсолютно на тих же козирях, передбачувано звертаючись до теми сімейних цінностей. Так, у нього не відняти прекрасного візуального ряду і приємних мелодій, але все це ми вже бачили 3 роки тому, а з драматургією все стало ще гірше.
Чи варто дивитися: мультфільм порадує маленьких діточок і любителів пишної краси Бразилії, нехай і в анімаційному вигляді. Решта точно зможуть знайти заняття цікавіше.
Жанр: комедія
Уес Андерсон продовжує залишатися одним з найнадійніших творців сучасного кінематографу. Нова історія навдивовижу не схожа на попередні, хоча використовує схожі прийоми і тих самих акторів. «Готель» переплітає одразу 4 часових проміжки, але це анітрохи не заплутує події. Кожен кадр вихолощений в стилі ярого перфекціоніста, сценарій блискучий, майстерних акторських перформансів не злічити. Нехай звинувачують Андерсона в тому, що він насамперед творець форми, а не змісту, але заради такої майстерної обгортки варто витратити 100 хвилин свого життя.
Чи варто дивитися: інакше й бути не може. Яскрава стрічка з цілою плеядою зірок А-класу.
«Тривале падіння»
Жанр: драма, комедія
Француз зробив крок на англійську землю - і нічого не вийшло. Маючи в запасі колишнього Джеймса Бонда і зірку серіалу «Пуститися берега», фільм стартує з кульмінаційної за якістю точки, а потім наполегливо знижує планку, втрачаючи всю притаманну ситуації іронію. Драматичний конфлікт, зав'язаний на людях на межі суїциду, перетворюється на типову сопливу історію про самотність і жадобу жити. А ближче до кінця і зовсім ловиш себе на думці, що краще б ці настирливі герої в ту ніч все ж стрибнули.
Чи варто дивитися: тільки з любові до когось з акторського складу. Все ж своєї чарівності вони тут не втратили.

Сергей Задко 28 липня 2014
Like

Ім’я:
16 грудня 2019
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада)

Сиквел "Крижаного серця" та інші новинки прокату.

20 листопада 2019 0 1773
Всесвіт Мавки у Києві Всесвіт Мавки у Києві

Відкрився дизайнерський «Сільпо», прикрашений ілюстраціями з мультфільму

21 листопада 2019 0 1642
Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня)

Повернення в Абатство Даунтон, Агнєшка Голланд і інші новинки прокату.

28 листопада 2019 0 1253
Будь собою! Будь собою!

У Києві пройде інклюзивний фестиваль «Єврофест: кіно для кожного»

28 листопада 2019 0 1044
Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 грудня)

Класичний детектив з Деніелом Крейгом, "Чорний ворон" і інші новинки прокату.

05 грудня 2019 0 901