Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: мультфільм
Якщо ви нічого не чули про цей проект, то нічого страшного. Низькобюджетний мультфільм родом з ПАР страждає усіма тими недугами, які валять з ніг інші роботи з країн третього світу. Мова, звичайно ж, про відсутність належного рівня якості. Слабка графіка, млявий екшн, плоский гумор, заїжджений сюжет - все це грає на шкоду проекту, який і без цього не може похвалитися хоча б правильним маркетингом, оскільки поза Голлівудом з цим справи кепські. Ще й прокатник охрестив незрозумілого «Кумбу» (називати стрічку ім'ям головного героя - яскравий приклад поганої реклами) «Королем сафарі», що не відповідає дійсності, оскільки ніякого сафарі тут немає. Загалом, радіти тут нема чому, навіть дітям.
Чи варто дивитися: анімаційний ринок сьогодні не такий слабкий, щоб витрачати час на відверто прохідний проект.
Жанр: комедія
Ім'я Адама Сендлера вже давно стало прозивним, переживши трансформацію із режисера середньої якості мелодрам до виробника неприйнятного видовища, яке не сварить тільки найзавзятіший прихильник коміка. Після низки провалів в хід йдуть колись залізні прийоми: Дрю Беррімор, якій уже втретє перепала головна жіноча роль у проектах режисера, замилений сюжет про сімейні цінності і традиційні жарти нижче пояса. На щастя, глядачі не купилися, і проект ледве-ледве окупився. «Змішані» коливаються між зворушливими сценами і демонстрацією сексу носорогів, не знаходять хоча б найменшого балансу і досить швидко перетворюються в ще один провал колись найпопулярнішого коміка в США.
Чи варто дивитися: Сендлеру терміново потрібно переосмислити формулу виробництва його проектів, тому що ці потуги не хочуть споглядати навіть найневибагливіші глядачі.
Жанр: бойовик
Відразу обмовимося, що назва у фільму вибрана невипадково, оскільки це ремейк французького фільму 10-річної давності. Ремейк практично покадровий, хоча з оригінального акторського складу вдалося зберегти тільки Девіда Белля. Очевидно, продукт створений для американського ринку, де з оригіналом практично не знайомі, та ще й волею випадку він став останньою повністю відзнятої роллю Пола Уокера. Навіщо так довго було зволікати, залишається незрозумілим, тому що в «Цегляних маєтках» внесено виключно косметичні зміни в сюжеті, а в плані екшна з'явилася плутанина, тому що продуманий візуальний стиль французів поміняли на рубаний монтаж і тремтячу камеру.
Чи варто дивитися: тільки в разі, якщо ви незнайомі з оригіналом чи хочете вшанувати пам'ять актора, що передчасно нас покинув.
Жанр: драма, спорт
Фільм, випущений в рік проведення Чемпіонату світу з футболу і проспонсорований ФІФА, апріорі не може претендувати на достовірність. Історія становлення Міжнародної федерації футболу наполегливо ігнорує будь-які складні моменти і неоднозначні питання, перетворивши все в романтизоване і вкрай прямолінійне видовище. З іншого боку, акторські роботи тут заслуговують на повагу. Особливо виділяється Тім Рот, який старанно копіює жести і манери Зеппа Блаттера. Вийшов, загалом, грамотно поставлений фільм, який показує те, що йому дозволено показати.
Чи варто дивитися: якщо є бажання отримати загальні знання про становлення ФІФА або насолодитися якісною акторською грою.
«Френк»
Жанр: драма, комедія
По можливості дивитися фільм потрібно в оригіналі, тому що Майкл Фассбендер, який виконав головну роль, увесь екранний час проведе в масці, граючи насамперед голосом. На екрані розгортається історія становлення ексцентричної поп-групи, куди волею випадку потрапляє один бездарний хлопець, який прагне до успіху. «Френк» - очевидний артхауз, який пройде повз випадкового глядача. Фільм заснований на подіях з життя соліста маловідомого панк-колективу, тому для музичного супроводу обрана якісна альтернатива. Вийшло дуже нетривіальне кіно, де жанри змішуються в найнесподіваніших варіаціях.
Чи варто дивитися: останнім часом нас так рідко балують незвичайними фільмами. Безумовно, «Френка» пропускати не варто.

Сергей Задко 08 вересня 2014
Like

Ім’я:
12 грудня 2019
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада)

Крістіан Бейл і Метт Деймон в претенденті на Оскар, "Ангели Чарлі" та інші новинки прокату.

13 листопада 2019 0 2088
Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада)

Сиквел "Крижаного серця" та інші новинки прокату.

20 листопада 2019 0 1593
Всесвіт Мавки у Києві Всесвіт Мавки у Києві

Відкрився дизайнерський «Сільпо», прикрашений ілюстраціями з мультфільму

21 листопада 2019 0 1464
Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня)

Повернення в Абатство Даунтон, Агнєшка Голланд і інші новинки прокату.

28 листопада 2019 0 1062
Будь собою! Будь собою!

У Києві пройде інклюзивний фестиваль «Єврофест: кіно для кожного»

28 листопада 2019 0 870