Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: комедія
Протеже Джудда Апатоу переймає естафету у свого досвідченого колеги і знімає фільм про життя кідалтів після тридцяти. Для різноманітності подружжя зіштовхують зі студентським братством. І тут раптово за всім форменим божевіллям і жартами нижче пояса читається виправдане моралізаторство. Поки герої будують один одному пастки і намагаються стрибнути вище голови, глядач мимоволі замислюється над тим, що відмінностей між двома поколіннями не так і багато. Одні всіма силами намагаються повернути молодість, а інші відчайдушно не хочуть цю молодість втрачати. Давно пора було між жартами про наркотики і ділдо (закони жанру, чого вже там) заховати щось більш глибоке.
Чи варто дивитися: прекрасний приклад комедії, яка не покидає рамок (багато в чому примітивних) жанрових лекал, але при цьому встигає і пересічним акторам на кшталт Зака ​​Ефрона простір для розвитку персонажа дати, і щось для роздумів підкинути.
Жанр: драма, комедія
Кримінальна історія із життя цинічного «ведмежатника» побудована на одному-єдиному козирі. Ім'я йому - Джуд Лоу. Це стовідсотковий бенефіс актора, який для ролі набрав не тільки 14 кілограмів ваги, але і якихось абсолютно невластивих йому досі нахабства і самозакоханості. Навряд чи хтось міг подумати, що корінний британець з притаманною йому витримкою буде таким переконливим у ролі божевільного антигероя. Саме його харизма тримає разом слабкий сценарій, який дуже невміло поєднує кримінал із сімейною мелодрамою.
Чи варто дивитися: виключно заради головної чоловічої ролі.
Жанр: фантастика, бойовик
Популярний мем про те, що в двогодинному фільмі про Годзіллу сам монстр з'являється в кадрі лише 12 хвилин, має для фільму фатальне значення. Практично весь час нас змушують дивитися пересічний блокбастер з шаблонними персонажами і тривіальним сценарієм. Цілий список гучних імен, задіяних у стрічці, виявився лише рекламним трюком, тому що всі ці актори або на другорядних ролях, або грають персонажів, які розвернутися просто не дозволяють. При цьому ходять вони з такими серйозними мінами, ніби від них залежить, хто там кого повалить серед гігантських монстрів нагорі. От і вийшло, що по-справжньому захоплюють лише ті нікчемні 12 хвилин, а решту часу доводиться нудьгувати.
Чи варто дивитися: за один тільки рик Годзілли можна півжиття віддати. Так що постарайтеся витримати всю іншу мішуру.
Жанр: сімейний
Серіал телеканалу BBC 1999 року випуску отримав приставку 3D, що ніколи не обіцяло нічого доброго. Із оригінального продукту залишили загальну концепцію пізнавального контенту, але перетворили все в пересічний атракціон для дітей молодшого віку. Спецефекти, які 15 років тому вражали, тепер виглядають зовсім буденно, а історія в дусі «Короля Лева» позбавляє проект будь-якої наукової значимості.
Чи варто дивитися: спроба сподобатися різним віковим категоріям зазнала невдачі.

Сергей Задко 02 жовтня 2014Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2955
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2092
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1400
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 181