Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: фантастика, бойовик
Том Круз продовжує тримати марку і в черговий раз знімається якщо не в еталонній, то як мінімум просто якісній роботі. «На межі майбутнього» - це поєднання наукової фантастики і високобюджетного блокбастера, де блискучий екшн вміло чергується з формуванням цікавої концепції світобудови. Використовуючи напрацювання «Початкового коду» і «Дня бабака», фільм рішуче відмітає із сюжету всі другорядні лінії, флешбеки і копирсання в характерах персонажів і перетворює історію в концентрацію лихого драйву. Той випадок, коли у вас точно не виникне бажання подивитися на годинник.
Чи варто дивитися: ідеальна розвага, цікава і неймовірно видовищна.
Жанр: пригоди, мелодрама
Фільм, який наполегливо намагалися заховати в обгортку веселого пригодницького бойовика, насправді виявився меланхолійним (читай - занудним) артхаузним видовищем, що для російського кіно може і сміливо, але вкрай необдумано. Омаж стрічкам золотого століття Голлівуду, звичайно, заняття благородне, але з урахуванням непереконливого режисерського виконання це не особливо порадує освіченого глядача. Навіть екранний дует Хабенського і Ходченкової не приносить задоволення, тому що перший чомусь переграє, а друга швидше елемент декору, ніж повноцінний персонаж.
Чи варто дивитися: красива операторська робота навряд чи стане переконливим аргументом на користь перегляду. А інших переваг у фільму немає.
Жанр: трилер, кримінал
Дев'ять років очікування сиквела «Міста гріхів» повинні були перерости в справжню подію. З візуальної точки зору так і вийшло, тому що продовження не просто шанує традиції першоджерела, а набуває небаченого досі розмаху і динаміки. У той же час, сюжетна частина настільки примітивна, що копіює не тільки ідеї першої частини, а й вражаючим чином саму себе, постійно повторюючи одні й ті ж прийоми. Незрозуміло, навіщо було так затягувати з випуском, якщо сиквел - це цілковитий клон оригіналу, який лише дарує можливість знову насолодитися всемогутністю зеленого екрану.
Чи варто дивитися: непотрібний бонус до фільму 2005 року, який тривалою перервою підписав собі смертний вирок.
Жанр: мелодрама, фантастика
Напевно, складно уявити, як можна було взяти на головну жіночу роль Скарлетт Йоганссон і жодного разу не показати її на екрані. Залишили один тільки голос, який, здається, стає втіленням найпрекраснішої історії кохання. «Вона» - чарівне кіно, яке з легкістю поєднує фантастично глибокі міркування на тему людських відносин в епоху Інтернету і тонку лірику душевних почуттів, коли найважливішим стає, що переживає глядач під час перегляду. Здається, байдужим не залишиться ніхто.
Чи варто дивитися: безумовно, один із найважливіших фільмів минулого року.
Жанр: фантастика, бойовик
Брайан Сінгер повертається в серію після тривалої перерви і дарує шанувальникам, можливо, найкращий фільм у серії. Нові «Люди Ікс» продовжують розвивати ідею «Першого класу», коли на перший план виходять характери мутантів, а не демонстрація їх здібностей. Фільм концентрується на долі Містік – найбільш цікавого і неоднозначного героя із всесвіту. Вийшла напружена психологічна драма, яка завдяки своїй цілісності дозволяє закрити очі на досить маленьку кількість екшн-сцен і безвідповідальне ставлення до цілого ряду мутантів.
Чи варто дивитися: окрім усього сказаного, у фільмі буде карколомна сцена з персонажем на ім'я Ртуть, яка міцно засяде у вашій голові.  

Сергей Задко 19 жовтня 2014


Ім’я:
18 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 2250
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 2078
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

Кінотеатри відкриваються!

30 квітня 2021 0 2064
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 1618
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 1549