Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: бойовик
Джейсон Стетхем вперто не хоче розлучатися зі званням героя сучасних бойовиків і в черговий раз грає крутого хлопця. На підмогу йому відправили ще двох зірок чималого калібру - Джеймса Франко і Вайнону Райдер. Їх акторські здібності дещо вплинули на звичну для жанру розстановку сил «хороший-поганий», додавши хоча б мінімальних кольорів, але особливої ​​погоди фільму це не робить. «Останній рубіж» - класичний бойовик з минулого, де замість комп'ютерних спецефектів постановочні бійки і вибухи, а замість цікавого сюжету - історія з наркотиками і маленькою дочкою. Сценарій, як відомо, писав Сильвестр Сталлоне з метою внести в свій образ зухвалого хлопця різноманітність, але текст ліг на полицю на десятки років. Можливо, тоді цей проект і викликав якийсь інтерес, але точно не сьогодні.
Чи варто дивитися: Стетхем намагається змінюватися, але все одно стоїть на місці. Втім, фільм поганим не назвеш. Власне, як і хорошим.
Жанр: мультфільм
Про всяк випадок зазначимо, що «Сьомий гном» - третя стрічка в серії про пригоди самі знаєте кого, перші дві з яких були схожі на жахливо зіграні театральні постановки, що не завадило їм стати комерційними хітами у себе на батьківщині. З перервою у 8 років творці запустили сюжетно незалежний мультфільм, який розвиває скромний всесвіт, побудований на казках про Білосніжку та Сплячу красуню. Само собою, зірок з неба проект не хапає, але принаймні відповідає найпростішим вимогам до графіки, сценарію та музичної складової.
Чи варто дивитися: виключно за умови, що ви вже подивилися всі інші мультфільми в цьому році.
«Погані слова»
Жанр: комедія
Комедійному актору раптово стало тісно в своєму амплуа, і він вирішив щось змінити. Так Джейсон Бейтман спробував свої сили в режисурі. Втім, від образу дорослого невдахи він так і не відійшов. Головний герой фільму знаходить лазівку в дико популярному серед підлітків в США конкурсі з правопису і стає його учасником. На шляху цинічного порушника спокою виникає індійський хлопчик на імя Чайтанья, який змушує героя змінити свої погляди на життя. Фільм можна зарахувати до особливого підвиду R-комедій для всієї родини, коли за вульгарними жартами і нецензурною лексикою ховається добра і абсолютно безневинна мораль.
Чи варто дивитися: непогана авторська комедія, яка ще й залишає простір для роздумів.
«Перехресний вогонь»
Жанр: бойовик
На жаль, цей фільм став першою і останньою роботою Кріса Брінкера, що помер незабаром по завершенню знімального процесу. Сумно стає від того факту, що цю людину запам'ятають як режисера абсолютно пересічної роботи. «Перехресний вогонь» - стандартний у всіх сенсах бойовик, який грунтується на реальних подіях. Замість того, щоб художньо інтерпретувати, він банально переказує і без того не надто цікаву історію. Від забуття стрічку рятує хіба що акторський склад, серед якого особливо виділяється Віллем Дефо.
Чи варто дивитися: середньої якості бойовик для тих, хто сумує за восьмидесятими.

Сергей Задко 06 листопада 2014Ім’я:
02 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету,...

04 лютого 2021 0 4004
Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

Джаред Лето, Дензел Вашингтон, Кері Малліган та інші зірки в новинках прокату.

03 лютого 2021 0 1906
Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1405
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 959
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 838