Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: комедія, бойовик
Скепсис з приводу того, що нам намагаються продати те ж саме вдруге, миттєво зникає, як тільки починаєш розуміти, що це не випадковість, а навмисний і вкрай іронічний хід. Єдина ідейна відмінність сиквелу «Мачо і ботана» від першої частини: на цей раз в центрі подій не школа, а університет. Загалом, це така ж хвацька комедія про двох горе-поліцейських, які сміються і над усім світом, і над собою. Той випадок, коли тебе не балують поодинокими жартами, а тупо валять із ніг і не дають можливості прийти в себе до самих титрів. До слова, там приховали бонус, який одним махом заспокоює всіх скептиків.
Чи варто дивитися: жартувати над тим, що «ми знімаємо сиквел, для якого не придумали нічого нового» - це те ще нахабство, але ж смішно!
Жанр: комедія, сімейний
Цей фільм - рідкісний звір у сучасній машині Голлівуду, бо середня ланка між блокбастером і арт-хаусом рідко потрапляє до широких мас. «Повар на колесах» - душевне і просто приємне кіно, в якому дуже смачно готують і мило розмовляють про кохання. І любов тут не тільки до їжі, але й до кінематографу, оскільки алюзії на нього мимоволі читаються за всім антуражем кулінарного бізнесу.
Чи варто дивитися: нічого видатного проект собою не представляє, але ностальгія Джона Фавро за минулим безумовно буде близька кожному глядачеві.
Жанр: мелодрама, комедія
Колись Роб Райнер зняв фільм «Коли Гаррі зустрів Саллі», який став класикою в жанрі ромкому. Колишня слава не дає режисеру спокою, тому він не припиняє спроб випустити щось належного рівня. На жаль, все це марно. «А ось і вона» - жахливо шаблонна стрічка, що безсоромно спекулює харизмою акторського дуету Майкла Дугласа і Дайан Кітон. Дивитися за любовними перипетіями людей за 60 може і цікаво, але без яскравих діалогів і вдалих жартів довго не протриматися.
Чи варто дивитися: абсолютно пересічна робота, яка запам'ятається хіба що співом вічно молодої Кітон.
Жанр: драма
Існує особливий піджанр фільмів, завдання яких - затопити зали кінотеатрів літрами дівочих (і не тільки) сліз. Прийом дуже дешевий, бо жалість - найпростіша емоція, яку можна викликати у глядача, особливо враховуючи смертельну хворобу когось із героїв. «Винні зірки» в цьому плані пішли трішки далі. Про стару бабу з косою тут переважно жартують замість того, щоб відчайдушно страждати і проклинати несправедливий світ. Втім, на цьому якісь відмінності закінчуються. Сентиментальності тут стільки, що іноді починає нудити.
Чи варто дивитися: в рамках жанру фільм навіть дуже вдалий. От тільки коли в тебе на руках старший козир, складно програти партію.

Сергей Задко 21 листопада 2014Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар
Тарас
Тарас (Киев) 23 листопада 2014 16:51
0

"Кино про Алексеева" забули. Поки що найкращий російський фільм 2014 року.
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня)

Бенедикт Камбербетч, Боб Оденкірк і інші зірки в новинки прокату.

17 березня 2021 0 4136
Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 1656
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1253
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 549