Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: драма, комедія
Багатообіцяюча стрічка з чотирма акторами А-класу і непоганим сценарієм обернулася болючим провалом. Наскрізь фальшива, поверхнева, заштампована картина про те, що потрібно цінувати кожну мить свого життя, викликає неабияке бажання зупинити перегляд і заощадити такі дорогоцінні, як стверджують творці, півтори години. Фільм тяжіє до банальної сентиментальності, створюючи образ щасливого Нью-Йорка (серйозно?), втрачаючи можливість зіграти на полі чорної комедії. Так розтрачувати потенціал акторського складу - справжнє блюзнірство.
Чи варто дивитися: найсумніше, що фільм став останньою прижиттєвою роботою Робіна Вільямса і поверненням Філа Олдена Робінсона в режисерське крісло після 12 років забуття. Хочеться вірити, що глядачі про цей проект невдовзі забудуть.
Жанр: фантастика, драма
Чергова спроба зайняти нішу на терені підліткових антиутопій не увінчалася успіхом. «Втаємничений» виглядає як бліда копія всіх жанрових побратимів, а виділяється хіба що другорядною роллю Меріл Стріп. Досить непогане літературне першоджерело пекельна машина Голлівуду перемолола в стерильне і абсолютно бездушне кіно, що потребує яскравих фарб та емоцій. Екшеном єдиним ситий не будеш.
Чи варто дивитися: таких фільмів занадто багато. Доводиться вибирати не на користь «Втаємниченого».
Жанр: драма, комедія
Несподіваний касовий хіт обмеженого прокату балансує на межі двох протилежних жанрів, поступово віддаючи перевагу драмі. Історія про ловеласа, який волею випадку стикається з давно забутими сімейними цінностями, не дивує оригінальністю, але й не розчиняється в масі однотипних кліше. «Інструкції не додаються» - продукт не американський, тому як мінімум цікавий колоритом країни (в даному випадку - Мексики), а коли глядачеві ще й пропонують миле і душевне видовище, чому б не погодитися?
Чи варто дивитися: досить рідкісний ромком, який органічно еволюціонує з комедії в драму і навпаки.
Жанр: драма, біографія, музика
Чергова спроба візуалізувати життя великого музиканта перетворилася швидше на якусь подобу нарису. У фільмі Джона Рідлі показаний лише рік з життя Хендрікса, що в теорії повинно було дозволити глибше розкрити суть генія, але по факту вийшла якась млява і занадто м'яка біографічна драма, яка дає поверхневе уявлення про людину.
Чи варто дивитися: фігура Хендрікса вимагає масштабу, якого тут катастрофічно не вистачає.

Сергей Задко 28 листопада 2014
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 861
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 151